شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - 20 Jul 2024
 
۰
۲

جنگ غزه ۷۰ برابر کشنده‌تر از کرونا بوده است

يکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۷
کد مطلب: 859387
متخصص اپیدمیولوژی گفت:جنگ غزه در مقایسه با کرونا به صورت ماهانه ۷۰ برابر کشنده‌تر بوده است.
جنگ غزه ۷۰ برابر کشنده‌تر از کرونا بوده است
به گزارش جهان نيوز، جعفر حسن زاده٬ متخصص اپیدمیولوژی و عضو وابسته فرهنگستان علوم پزشکی گفت: جنگ غزه در مقایسه با کووید۱۹- بصورت ماهانه ۷۰ برابر کشنده‌تر بوده است و شایسـته نیست جـامعه جهـانی وجـامعه علمی در برابر این فاجعه انسانی ساکت باشند.

فرهنگستان علوم پزشکی از آغاز نسل کشی فلسطینیان در غزه به دست رژیم صهیونیستی پیوسته در تلاش برای جلب نظر مجامع بین المللی به ابعاد این فاجعه انسانی بوده است.

 سیدعلیرضا مرندی رئیس فرهنگستان ۲۵ آبان در نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل  فرصت واکنش به این فاجعه را رو به اتمام دانست. همچنین اعضای فرهنگستان در راهپیمایی اعتراضی کادر درمان کشور نسبت به حملات صهیونیست‌ها ۱۳ آبان  حضور یافتند.

پیش از آن نیز رئیس فرهنگستان علوم پزشکی ایران در ۲۶ مهرماه با  انتشار بیانیه‌ای رسمی در واکنش به فاجعه بمباران بیمارستان غزه  خواستار حفاظت فوری از تمام غیرنظامیان از جمله کادر درمان و برقرار شدن مسیرهای امن برای ارائه مراقبت‌های بهداشتی به غزه ضروری است.
https://jahannews.com/vdch6wn6q23nmxd.tft2.html
jahannews.com/vdch6wn6q23nmxd.tft2.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
کرونا ۱۰ ملیون نفر را در سراسر جهان کشت....
Iran, Islamic Republic of
نه بابا!!!!!