يکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ - 3 Dec 2023
 
۰
۲

یا این یا اون! (گفت و شنود)

دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۳۶
کد مطلب: 853003
نظرسنجی‌های اخیر نشان می‌دهد که بیش از ۷۰ در‌‌صد مردم آمریکا هیچ‌ یک از 2 کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری یعنی ترامپ و بایدن را قبول ندارند.
یا این یا اون! (گفت و شنود)
به گزارش جهان نيوز، کیهان نوشت: گفت: انتخابات پیش‌روی آمریکا بدجوری دست سردمداران این کشور را توی پوست گردو گذاشته است! دو تا نامزد دارند. بایدن که گیج می‌زند و با هوا دست می‌دهد و ترامپ که به علت فساد اقتصادی محاکمه و محکوم شده است!

گفتم: نظرسنجی‌های اخیر هم نشان می‌دهد که بیش از ۷۰ در‌‌صد مردم آمریکا هیچ‌ یک از این دو کاندیدا را قبول ندارند.

گفت: برخی از مردم در گفت‌و‌گو با گزارشگر یک رسانه آمریکایی از سناتورهای طرفدار بایدن پرسیده‌اند چرا از این آدم گیج و منگ حمایت می‌کنید؟! و از مقامات حامی ترامپ سؤال کرده‌اند برای حمایت از یک محکوم به فساد چه توجیهی دارید؟!

گفتم: حاکم شهر اعلام کرده بود هر کس بتواند ظرف ۴ سال به الاغ من حرف زدن یاد بدهد ۱۰۰۰ سکه به او می‌دهم و ۲۰۰ سکه را هم پیش‌پرداخت می‌کنم ولی اگر نتوانست گردنش را می‌زنم! خُب هیچ‌کس حاضر نبود به این شرط تن بدهد ولی یک آدم قالتاق شرط را پذیرفت و ۲۰۰ سکه اول را دریافت کرد! دوستانش زبان به سرزنش گشودند که با جان خود بازی کرده‌ای، گردنت را می‌زند! چرا قبول کردی؟! یارو خندید و گفت؛ برای این که تا ۴ سال دیگر، یا حاکم مُرده و خوراک مار و مور شده و یا الاغ سقط شده است!
https://jahannews.com/vdcgzw97wak9nz4.rpra.html
jahannews.com/vdcgzw97wak9nz4.rpra.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
رئیس جمهور آمریکا یا الاغ است یا فیل
به هر حال از انسانیت بویی نبرده است
یک حیوان است
و مشتی خائن که در ایران سر سپرده ی این جانوران هستند
Iran, Islamic Republic of
رئیس جمهور آمریکا یا الاغ است یا فیل
به هر حال از انسانیت بویی نبرده است
یک حیوان است
و مشتی خائن که در ایران سر سپرده ی این جانوران هستند