جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ - 1 Dec 2023
 
۰

تشکیل پرونده الکترونیک سلامت برای هر ایرانی

چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۶
کد مطلب: 852502
وزیر بهداشت با اشاره به طرح سلامت خانواده در کشور گفت: امیدواریم برای هر فرد ایرانی با کد ملی پرونده سلامت تشکیل می‌دهیم‌.
تشکیل پرونده الکترونیک سلامت برای هر ایرانی
به گزارش جهان نيوز، بهرام عین الهی،وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در نشست هم اندیشی روسای هیات‌های اندیشه ورز و مسؤولان بسیج جامعه پزشکی با مسؤولان نظام سلامت، بیان داشت: رمز انتظار رمز پاک بودن و آماده بودن برای یک کار بزرگ است.

وی با بیان اینکه مهمترین رمز انتظار پیروی از ولایت است،افزود:دشمن از صدر اسلام تاکنون وجود داشته است و به شکل های مختلف دشمنی کرده است.امروز می‌خواهند جای جلاد و شهید را عوض کنند.

عین الهی با بیان اینکه شکر گذاری با عمل کردن است،بیان داشت:دشمن شناسی بسیار مهم است؛ضمن اینکه توجه به خودسازی،زمان و مکان شناسی از اهمیت برخوردار است.

وی با بیان اینکه انقلاب را به راحتی بدست نیاورده ایم تا از دست بدهیم،تصریح کرد:رسالت سنگینی بر دوش داریم؛با توجه به اینکه بسیج و بسیج جامعه پزشکی مقدس است و باید شما بتوانید به خوبی مسئولیت را انجام دهید.

وزیر بهداشت با اشاره به اینکه بسیج باید در همه صحنه‌ها حضور داشته باشد،خاطرنشان کرد:در جاهای مختلف به نیروهای بسیج احتیاج داریم و در مرحله جذب استاد هستیم و باید شما اندیشه ورزان در این خصوص به ما کمک کنید.

وی با تاکید بر اینکه بسیجی باید بر حفظ شئونات اسلامی توجه زیاد داشته باشد،گفت: کار جمعی در بسیج باید مورد توجه قرار گیرد؛کارهای جهادی و فرهنگی برای بسیج بسیار موثر است.

وزیر بهداشت با بیان اینکه کوچکترین خطای بسیجی به حساب مسلمان بودن گذاشته و بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد،افزود: شجاعت و دادن امید به مردم از جمله ویژگی‌های یک بسیجی است.

عین الهی ادامه داد:در کار جمعی نباید فضای مجازی بر ما مسلط شود.امروز جهان چشمش به ایران است؛با توجه به اینکه علی رغم همه مشکلات توفیقات زیادی داشته‌ایم.

وی با اشاره به طرح سلامت خانواده در کشور، خاطرنشان کرد:امیدواریم برای هر فرد ایرانی با کدملی پرونده سلامت تشکیل و خود مراقبتی را افزایش دهیم.

وزیر بهداشت تاکید کرد: اولویت اصلی ما بهداشت و سلامت خانواده است و می‌توان با همکاری بسیج این طرح را زودتر جلو ببریم.کسی که از پرونده الکترونیک استفاده کند از تخفیفات زیادی برخوردار است؛ البته اجباری در آن نیست.
https://jahannews.com/vdcjy8eo8uqeiiz.fsfu.html
jahannews.com/vdcjy8eo8uqeiiz.fsfu.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *