سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ - 28 Nov 2023
 
۱
۱

اسمت چیه؟! (گفت و شنود)

سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۷
کد مطلب: 852251
به راستی روزنامه‌های زنجیره‌‌ای‌ با چه توجیهی از کنار اخبار تکان‌دهنده‌ای مثل اینکه «تروریست‌ها می‌خواستند در ۳۰ نقطه تهران و چند شهر دیگر در میان جمعیت بمب منفجر کنند» عبور کرده و اهمیتی به این موضوع نداده‌اند؟!
به گزارش جهان نيوز، گفت: بسیاری از روزنامه‌های زنجیره‌ای مدعی اصلاحات با بی‌اعتنایی از کنار خبر مهم دستگیری ده‌ها تروریست توسط وزارت اطلاعات عبور کرده‌اند و این خبر فوق مهم را در صفحه اول خود پوشش نداده‌اند.

گفتم: چرا؟! مگر به وطن و مردم وطن خود اعتقادی ندارند؟! تروریست‌ها قرار بود در ۳۰ نقطه تهران و چند شهر دیگر در میان جمعیت بمب منفجر کنند.

گفت: زنجیره‌‌ای‌ها با چه توجیهی از کنار این خبر تکان‌دهنده عبور کرده و اهمیتی به آن نداده‌اند؟!

گفتم: دست‌کم به دو علت؛ اول آن که یکی از اهداف تروریست‌ها از انفجار و قتل عام مردم، حمایت از اغتشاشگران بوده است. بنابراین جریانی که خودش حامی اغتشاش بوده نمی‌تواند از دستگیری تروریست‌ها خوشحال باشد! و ثانیاً؛ مأموریت تروریست‌ها ایجاد ناامنی و معرفی ایران به عنوان یک کشور نا‌امن بوده است. یعنی همان که مدعیان اصلاحات در رسانه‌ها و تریبون‌های خود جار می‌زنند!! 

گفت: پس آن همه ادعای اصلاح‌طلبی آنها چه می‌شود؟!

گفتم: چه عرض کنم؟! از چوپان دروغگو پرسیدند، اسمت چیه؟ گفت؛ دهقان فداکار!
https://jahannews.com/vdcamuna649nmu1.k5k4.html
jahannews.com/vdcamuna649nmu1.k5k4.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


نادر
Iran, Islamic Republic of
اصلاح طلبان اول خودشان را اصلاح کنند.