شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - 9 Dec 2023
 
۱
۳

ورود اولین مترو باس به خطوط اتوبوسرانی تهران

شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۵۵
کد مطلب: 851917
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهر تهران از ورود نخستین دستگاه مترو باس به ناوگان حمل ونقل عمومی خبر داد.
ورود اولین مترو باس به خطوط اتوبوسرانی تهران
به گزارش جهان نيوز به نقل از فارس، مسعود درستی مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در جلسه صبح امروز ستاد مهر با بیان اینکه تا 15 مهر مترو برای دانش آموزان و دانشجویان رایگان است، گفت: همچنین بر اساس مصوبه شورا  دانش آموزان و دانشجویان می توانند از تسهیلات استفاده کنند.

وی با بیان اینکه قرار بود آموزش و پرورش اسامی افراد را با کد ملی در اختیار ما قرار دهد، گفت: تا روز گذشته این اطلاعات ارائه نشد اما دانش آموزان  نگرانی در این زمینه نداشته باشند.

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در ادامه با اشاره به شروع سال تحصیلی جدید، گفت: خطوط 1،2 و 4  پرازدحام هستند؛ البته تدابیر لازم در این زمینه صورت گرفته است.

همچنین در ادامه این جسله مهدی علیزاده مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهر تهران از ورود نخستین  دستگاه اتوبوس مترو باس به ناوگان حمل ونقل عمومی خبر داد و گفت: اولین مترو باس همزمان با شروع سال تحصیلی وارد خطوط شد و همچنین از امروز 2047 دستگاه اتوبوس شاغل در خط داریم.

وی در خصوص مترو باس ها، گفت: بعد از 5 سال که از ورود 4 دستگاه  مترو باس 25 متری می گذرد؛ روز گذشته  تست گرم یک دستگاه از این اتوبوس ها با موفقیت انجام و این اتوبوس وارد خط خاوران_ آزادی شد و تا پایان  مهر 3 دستگاه مترو باس دیگر هم  وارد خطوط می شود.

به گفته علیزاده، در 6 پهنه در قالب 6 سامانه خدمت رسانی ویژه به مردم خواهیم داشت و برای دانشگاه ها به خصوص دانشگاه علوم و تحقیقات خط ویژه ای در نظر گرفته ایم و باید بگویم که از امروز اتوبوس مدارس هم فعال می شود.
https://jahannews.com/vdcizzavyt1aw32.cbct.html
jahannews.com/vdcizzavyt1aw32.cbct.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
دمت گرم زاکانی
Iran, Islamic Republic of
فقط دوچرخه بازی
Iran, Islamic Republic of
جان مادرتون چند تا اتوبوس نو بزارید تو خط های محلی