پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - 21 Sep 2023
 
۰

اعضای یک فرقه ضاله در مسجدسلیمان دستگیر شدند

پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۹
کد مطلب: 840006
دادستان عمومی و انقلاب مسجدسلیمان از دستگیری دو عضو فعال در یک فرقه ضاله که مبادرت به تبلیغات گسترده در فضای حقیقی، مجازی عضوگیری در این شهرستان‌ استان می‌کردند، خبر داد.
اعضای فرقه ضاله در مسجدسلیمان دستگیر شدند
به گزارش جهان نیو‌ز، رحمان بن‌سعید دادستان عمومی و انقلاب مسجدسلیمان، امروز در گفت و گو با فارس اظهار کرد: به دنبال دریافت گزارش مردمی از فعالیت اعضای یک فرقه ضاله و رصد اطلاعاتی این گزارش، دستور قضایی برای بازرسی از محل صادر و دو عضو این فرقه که در قالب انجام خدمات آرایشگری و با استفاده از درج نمادهای شیطان پرستی بر بدن مشتریان خود، اقدام به تبلیغات این فرقه می‌کردند، دستگیر شدند.
 
وی ادامه داد: این مکان به صورت غیرمجاز دایر بوده است، مقادیری اسلحه و نارنجک دست‌ساز، سلاح سرد، مواد مخدر و وسایل استعمال آن، وسایل خالکوبی و نمادهای شیطان پرستی متعدد، کشف و ضبط شد.
 
بن‌سعید گفت: اقدام به اشاعه فحشا و رفتارهای ناپسند در فضای مجازی و واقعی و مداخله در قاچاق اشای عتیقه از دیگر اتهامات این افراد است که تحقیقات برای بررسی این اتهامات و ارتباط آنان با سایر افراد احتمالی این فرقه آغاز شده است.
 
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مسجدسلیمان گفت: بدعت‌گذاری و تحریف در دین اسلام و یا ارتکاب هر فعالیت آموزشی و یا تبلیغاتی انحرافی دیگر مغایر و یا مخل به شرع مقدس اسلام در فضای واقعی یا مجازی و یا ایجاد تسلط روانی و جسمی بر انسان در قالب فرقه یا هر گروه مجرمانه سازمان یافته دیگر جرم محسوب می‌شود و قانون برای آن بر اساس درجه جرم صورت گرفته، مجازات حد،حبس، جزای نقدی و محرومیت از حقوق اجتماعی درنظر گرفته است.
https://jahannews.com/vdcfxxdcvw6djxa.igiw.html
jahannews.com/vdcfxxdcvw6djxa.igiw.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *