پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ - 30 Nov 2023
 
۱

گفت و شنود/ بزنی، می‌خوری!

چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۰
کد مطلب: 839835
وقتی دشمنان ایران با تحریم‌های ظالمانه و استفاده از پادوهای کاسه‌لیس و اراذل و اوباش به جان و مال هموطنان ما تعرض می‌کنند وبرای اغتشاشگران اسلحه و مهمات می‌فرستند، چرا باید از انتقام ما در امان باشند.
به گزارش جهان نيوز، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: رونمایی از موشک «‌هایپرسونیک فتاح» بدجوری آمریکا و اروپا و رژیم صهیونیستی را به وحشت ‌انداخته است.

گفتم: یادت هست که هواپیماهای اهدایی غرب به صدام مناطق مسکونی کشورمان را بمباران می‌کردند و ما تسلیحات موثری برای مقابله نداشتیم؟ حالا اما، تمامی منطقه و فرامنطقه زیر برد موشک‌های نقطه‌زن ما قرار دارد و مدت‌هاست که جرأت تعرض به ایران اسلامی را از آنها گرفته است.

گفت: وقتی دشمنان ایران با تحریم‌های غیرقانونی و ظالمانه و استفاده از پادوهای کاسه‌لیس و اراذل و اوباش به جان و مال هموطنان ما تعرض می‌کنند و از شبکه‌های رسمی خود روش ساخت بمب دستی و قتل شهروندان ایرانی را آموزش می‌دهند و رسماً برای اغتشاشگران اسلحه و مهمات می‌فرستند، چرا باید از انتقام ما در امان باشند؟! مگر مقابله به مثل حق قانونی ما نیست؟!

گفتم: البته که هست. نیروها و تأسیسات نظامی کشورهای غربی و رژیم صهیونیستی در تیررس ما هستند و باید بدانند که جنایات آنها علیه مردم کشورمان بی‌پاسخ نمی‌ماند. بکشند، می‌کشیم. دارایی ما را مسدود کنند به دارایی‌هایشان ضربه می‌زنیم و....
گفت: ایول! باید به آنها فهماند که تعرض‌شان به جان و مال مردم ایران، بهای سنگینی دارد.

گفتم: یکی از اراذل زورگیر با شخص قدرتمندی روبه‌رو شد و طرف حسابی مشت و مالش داد. وقتی پیش بقیه رفقای دزدش برگشت پرسیدند؛ امروز درآمدت چی بود؟ گفت؛ پدرم! پدرم درآمد!
https://jahannews.com/vdcdsn0jkyt0sj6.2a2y.html
jahannews.com/vdcdsn0jkyt0sj6.2a2y.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *