کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

برای دورهمی‌های دوستانه در کرمان از کجا پیتزای خوشمزه بخریم؟

11 خرداد 1402 ساعت 12:33

پیتزا یکی از محبوب‌ترین غذاهای ایتالیایی است که از دهه 70 وارد کشور ایران شد و اکنون مدل‌های متنوعی از این غذا در رستوران‌ها و فست‌فودی‌های مختلف کشور تهیه می‌شوند. طعم لذیذ، بافت نرم و خاص و عطر و بوی پیتزا نظر هر کسی را به خود جلب می‌کند، حتی کسانی که به فست‌فود و غذاهای آماده علاقه‌ای ندارند.پیتزا یکی از محبوب‌ترین غذاهای ایتالیایی است که از دهه 70 وارد کشور ایران شد و اکنون مدل‌های متنوعی از این غذا در رستوران‌ها و فست‌فودی‌های مختلف کشور تهیه می‌شوند. طعم لذیذ، بافت نرم و خاص و عطر و بوی پیتزا نظر هر کسی را به خود جلب می‌کند، حتی کسانی که به فست‌فود و غذاهای آماده علاقه‌ای ندارند.
اگر دورهمی دوستانه گرفته‌اید و می‌خواهید یک شب خاص و به‌یادماندنی را کنار دوستان‌تان بگذرانید، پیشنهاد می‌کنیم که پیتزا سفارش دهید. این غذای اماده حال خوب‌تان را کامل می‌کند و با طعم لذیذ و به‌یادماندنی‌اش خاطره‌ای ماندگار در ذهن همه دوستان‌تان از پذیرایی و دورهمی‌تان به‌وجود می‌آورد.پیتزافروشی‌های کرمان
کرمان یکی از شهرهای ایران است که تعداد پیتزافروشی‌ها و فست‌فودی‌های آن روز به روز در حال افزایش هستند. این غذای خوشمزه در اقصی‌نقاط و محله‌های کرمان تهیه می‌شود و طرفداران زیادی بین مردم این شهر دارد. پیشنهاد می‌دهیم برای دورهمی‌ها و مهمانی‌های خود از بهتری پیتزافروشی‌های این شهر غذای‌تان را سفارش دهید. اما برای سفارش آنلاین غذا کرمان به‌سراغ کدام فست‌فودی‌ها برویم؟

معرفی بهترین پیتزافروشی‌های کرمان

با شناخت بهترین پیتزافروشی‌های کرمان، دقیقا می‌دانید برای خوردن این غذای خوشمزه کجا بروید. آشپزهای برخی از فست‌فودها و رستوران‌های کرمان با رسپی خاص و منحصربه‌فردشان، این غذای ایتالیایی را به‌بهترین شکل تهیه می‌کنند. حالا در ادامه رستوران هایی که حرفه‌ای‌ترین آشپزها را دارند، معرفی می‌کنیم:

پیتزا شب

همانطور که از نام پیتزا شب کرمان پیداست، فقط شب‌ها می‌توانید برای صرف غذا به آنجا بروید. اگر برای ناهار هوس خوردن پیتزا کرده‌اید، بهتر است دیگر پیتزا فروشی‌های کرمان را برای صرف غذا انتخاب کنید.
پیتزا شب با انواع پیتزا، توانسته نظر بسیاری از مشتری‌ها را جلب کند. اکنون بیشتر مردم محله خیابان سعدی مشتری دائم این فست‌فودی هستند و برای خوردن غذا به آنجا می‌روند.
در این پیتزافروشی خبری از دیگر فست‌فودها نیست، بنابراین اگر فقط به پیتزا علاقه دارید، باید به این مجموعه بروید. این ویژگی فست‌فود پیتزا شب باعث می‌شود تا آشپز تمرکز بیشتری روی نحوه تهیه پیتزاها داشته باشد و این غذای خوشمزه را با دقت عمل و تمرکز بیشتری تهیه کند.
آدرس پیتزا شب کرمان: خیابان سعدی، حد فاصل میدان قرنی و پارک نشاط، روبروی کوچه ۵
ساعت کار: 19.30 تا 23.29 شب

مجموعه غذایی خانه وزیر

در پیتزا خانه وزیر کرمان با منویی پر و پیمان رو‌به‌رو هستید. طیف گسترده‌ای از انواع غذاهای مختلف و متنوع را می‌توانید در منوی این فست‌فودی ببینید. بنابراین اگر چند نفر هستند و هر کدام هوس غذایی متفاوت را کرده‌اید، به مجموعه غذایی خانه وزیر بروید.
منوی پیتزاهای این رستوران متنوع است و تقریبا برای هر ذائقه‌ای نوعی پیتزای مخصوص وجود دارد. غذاهای فرنگی این رستوران نیز برای کسانی که به طعم و مزه پیتزا علاقه‌ای ندارند، گزینه‌ای مناسب هستند.
اگر جزو طرفدارهای فست‌فود و غذاهای آماده نیستید، پس نگاهی به منوی غذاهای ایرانی مجموعه غذایی خانه وزیر بیندازید. در منوی غذاهای ایرانی این رستوران انواع غذاهای انحصاری مثل مرصع‌پلو، انواع پلوها و خوراک‌های سنتی را می‌بینید که چشمک می‌زنند.
منوی پیش‌غذای مجموعه غذایی خانه وزیر نیز متنوع است. شما می توانید برای غذاهای فست‌فودی یا سنتی پیش‌غذاهای مختلفی را سفارش دهید. در واقع برای منوی فست‌فود و غذاهای ایرانی 2 منوی پیش‌غذای مختلف وجود دارد.پیتزاخانه وزیر کرمان
مجموعه غذایی خانه وزیر به‌عنوان یکی از بهترین فست‌فودهای کرمان فعالیت خود را از اوایل ظهر شروع می‌کند و تا اواخر شب به کار ادامه می‌دهد. بنابراین برای صرف ناهار یا شام می‌توانید به این مجموعه بروید و دلی از عزا در بیاورید.
آدرس مجموعه غذایی خانه وزیر کرمان: بلوار امام رضا(کمربندی)، بعد از پل کوثر، به سمت شرف آباد، داخل کندرو، نبش ورودی بحرالعلوم
ساعت کار: 12 تا 15.30 ظهر و 19.30 تا 23.30 شب

عطاویچ

نیازی به معرفی کامل عطاویچ نیست، چون شعبه‌های مختلف این فست‌فودی را تقریبا همه در شهرهای مختلف ایران دیده‌اند و می‌شناسند. عطاویچ یکی از بهترین فست‌فودی‌های ایران است که آشپزهای آن در تهیه انواع پیتزاها و فست‌فودهای خوشمزه مهارت دارند. شما می‌توانید برای خرید اینترنتی پیتزا کرمان از این فست‌فودی اقدام کنید.
اگر برای دورهمی‌های دوستانه خود به دنبال فست‌فودی معتبر و با کیفیتی می‌گردید که بهترین پیتزاها را تهیه کنید، عطاویچ کرمان را پیشنهاد می‌دهیم. در این مجموعه از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه استفاده می‌شود. آشپزها نیز با مهارت کامل ادویه‌ها و مواد را به‌خوبی با هم ترکیب می‌کنند تا نهایتا فست‌فود لذیذی تهیه شود.
منوی پیتزاهای عطاویچ کرمان به انواع پیتزاهای پنجره‌ای مزین شده است. از پیتزاهای رست‌بیف این فست‌فودی گرفته تا پیتزا پپرونی یا دونر استیک در عطاویچ محبوبیت زیادی دارند.فست‌فود عطاویچ کرمان
اما نمی‌توان فست‌فودهای دیگر عطاویچ را هم از قلم انداخت. منوی کامل این رستوران شامل انواع عطامیدل، عطاپاستیزا، عطاچیز، عطابرگر، عطاساندویچ، عطاسوخاری و عطاپاستا نیز می‌شود. این فست‌فود یک منوی اکونومی هم دارد که لیست متنوعی از غذاهای آماده را می‌توانید در آن ببینید.
عطاویچ کرمان در همه روزهای هفته باز است و از اوایل ظهر تا اواخر شب از مشتری‌ها پذیرایی می‌کند. بنابراین اگر برای ناهار یا شام هوس خوردن فست‌فود و پیتزاهای خاص و لذیذ را کردید، به عطاویچ بروید.
آدرس عطاویچ کرمان: بلوار جمهوری حد فاصل کوچه ۱۵ و چهارراه شفا
ساعت کار: 11 ظهر تا 2 بامداد

فست فود مکث

برای سفارش انلاین انواع فست فود و غذای ایرانی و همچنین سفارش پیتزا کرمان اینجا کلیک کنید، فست‌فود مکث با تهیه انواع پیتزاهای ایتالیایی و آمریکایی به‌خوبی از شما پذیرایی می‌کند. اگر مهمانی و دورهمی دوستانه‌ای گرفته‌اید و می‌خواهید همه چیز آبرومندانه برگزار شود، پس زحمت تهیه غذا را روی دوش آشپزهای اغذیه مکث بیندازید. آشپزهای این رستوران با تجربه و مهارت خود بهترین پیتزاها و فست‌فودها را برایتان تهیه می‌کنند.
از پیتزا سبزیجات آمریکایی، پیتزا چیکن آمریکایی، پیتزا سوسیس دودی آمریکایی تا پیتزا رست‌بیف ایتالیایی، پیتزا پپرونی ایتالیایی یا پیتزا مخلوط ایتالیا فست‌فود مکس مزه و طعم ویژه و خاصی دارند که حتما پیشنهاد می‌کنیم طعم‌شان را بچشید.فست فود مکث کرمان
فست‌فود مکس با خوشمزه‌ترین برگرها، سوخاری‌ها و ساندویچ‌ها نیز از مشتری‌های خود پذیرایی می‌کند. بنابراین حتی اگر به پیتزا علاقه ندارید، منوی غذاهای دیگر این فست‌فود را نگاهی بیندازید؛ قطعا غذایی مطابق با سلیقه و ذائقه‌تان پیدا خواهید کرد.
فست‌فود مکس نیز درست مثل بیشتر فست‌فودهای کرمان از اوایل ظاهر تا آخر شب فعالیت دارد. بنابراین مهم نیست چه ساعتی از روز به آنجا می‌روید، چون آشپزهای این فست‌فودی آماده هستند تا لذیذترین غذاهای آماده را برایتان تهیه کنند.
آدرس فست‌فود مکث کرمان: بلوار جمهوری اسلامی، نبش چهارراه امام جمعه، طبقه ی فوقانی
ساعت کار: 11 ظهر تا 23.30 شب

پیتزافروشی‌های کرمان، تجربه طعم به یادماندنی پیتزا

بهترین پیتزافروشی‌های کرمان که در این مطلب معرفی کردیم، تجربه‌ای به یادماندنی از چشیدن طعم لذیذ پیتزا را برایتان به ارمغان می‌آورند. این پیتزافروشی‌ها در تهیه انواع پیتزاهای خوشمزه مهارت دارند و با ترکیب مواد اولیه باکیفیت، فست‌فودهایی لذیذ و ناب برایتان تهیه می‌کنند.
خبر خوب این است که بیشتر پیتزافروشی‌های کرمان در اپلیکیشن‌های سفارش غذا مثل اسنپ فود https://snappfood.ir فعال هستند. بنابراین برای خرید غذا از آنها حتی لازم نیست به این رستوران‌ها بروید و کافیست غذای مورد علاقه‌تان را از طریق این پلتفرم‌ها سفارش دهید تا غذا درب منزل برایتان ارسال شود.


کد مطلب: 839393

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/839393/دورهمی-های-دوستانه-کرمان-کجا-پیتزای-خوشمزه-بخریم

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com