پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - 21 Sep 2023
 
۱
۴

تذکر فرمانده نیروی زمینی ارتش به همسایگان شرقی/ اگر احساس کنیم کشوری نمی‌خواهد به مقررات بین المللی تن بدهد با برخورد دیگری مواجه می‌شود

يکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۸
کد مطلب: 838905
فرمانده نیروی زمینی ارتش در جریان بازدید از مرز شرقی کشور گفت: ما حسن همجواری به جا می‌آوریم ولی اگر جایی احساس شود طرف مقابل نمی‌خواهد به مقررات تن بدهد با برخورد دیگری مواجه می‌شود.
تذکر فرمانده نیروی زمینی ارتش به همسایگان شرقی/ اگر احساس کنیم کشوری نمی‌خواهد به مقررات بین المللی تن بدهد با برخورد دیگری مواجه می‌شود
به گزارش جهان نيوز، امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در جریان بازدید از مرزهای شرقی کشورمان طی سخانی اظهار داشت: مرزهای مشترک با کشور افغانستان به طور کامل در کنترل نیروی زمینی ارتش هستند و در کنار ما برادران مرزبانی قرار دارند و امنیت به طور کامل برقرار است.

وی ادامه داد: بارها اشاره شد حضور ما در مرز به معنای اینکه خطری ما را تهدید می‌کند نیست بلکه به جهت اشراف اطلاعاتی و امنیت است که در مرزها برقرار است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: در بحث برخورد با نوع تردد ممکن است گاهی اختلافی بین دو مرزبان پیش افتد که موضوع مهمی نیست و کاملاً در کنترل بوده است.

وی افزود: همرزمان ما در مرزبانی و نیروی زمینی کاملاً در منطقه مسلط هستند و تا هر جا که کشور مقابل مرز مشترک با ما دارد و مقررات بین‌المللی را احترام بگذارد احترام متقابل می‌بیند و حسن همجواری به جا می‌آوریم ولی اگر جایی احساس شود طرف مقابل نمی‌خواهد به مقررات تن بدهد با برخورد دیگری مواجه می‌شود.
https://jahannews.com/vdcawanam49neo1.k5k4.html
jahannews.com/vdcawanam49neo1.k5k4.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of

سد کجکی را بزنید تا حساب کار دستشان بیاید
Iran, Islamic Republic of
با طالبان از راه دیگری باید برخورد کرد. فعلا رو کالک بیت المقدس متمرکز بمانید.
United Arab Emirates
موافقم
Iran, Islamic Republic of
دوران بزن دررو تمام شده