کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

شهردار تهران:

مهم‌ترین عملکرد شهرداری طراحی سند تحول تهران بود/ تحمل فشار اقتصادی مردم آزرده خاطرم کرد

29 اسفند 1401 ساعت 11:29

زاکانی گفت: نابه‌سامانی‌های اقتصادی و ایجاد فشار آن برای مردم نیز خبر ناراحت‌کننده امسال برای من بود که دیگر باعث اسباب استیصال مردم شده است.


به گزارش جهان نیوز، علیرضا زاکانی، شهردار تهران در گفتگوی عیدانه با دانشجو پیرامون شاخص‌ترین عملکرد شهرداری تهران در سال گذشته گفت: مهم‌ترین عملکرد شهرداری در سال گذشته به اعتقاد من تولید سند تحول چهارگانه کلان شهر تهران و اقدام در جهت تحقق این سند است. البته این سند ابعاد مختلفی دارد. یعنی هم در حوزه حمل و نقل کار‌های بسیار خوبی انجام شده و هم در حوزه زیرساخت‌های شهر و امور فرهنگی و اجتماعی قدم‌های بلندی را برداشته‌ایم. در ادامه نیز در جلساتی که قرار است برگزار شود، ابعاد این اقداماتی که پیش‌تر انجام شده و در آینده نیز انجام خواهد شد، برای شهروندان روشن‌تر خواهیم کرد.

شهردار تهران در ادامه پیرامون خبر خوشحال کننده‌ای که سال گذشته شنیده بود، اظهار داشت: خبر خوشحال کننده امسال برای من حضور پرشور مردم و افتخار آفرینی آنان در ۲۲ بهمن با وجود مشکلات متعدد اقتصادی بود.

زاکانی در پایان نابه‌سامانی‌های اقتصادی را خبر ناگوار امسال برای خود دانست و گفت: نابه‌سامانی‌های اقتصادی و ایجاد فشار اقتصادی برای مردم نیز خبر ناراحت‌کننده امسال برای من بود که این موضوع دیگر باعث اسباب استیصال مردم شده است.
 


کد مطلب: 832467

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/832467/مهم-ترین-عملکرد-شهرداری-طراحی-سند-تحول-تهران-تحمل-فشار-اقتصادی-مردم-آزرده-خاطرم

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com