کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

سردار فدوی: دشمنان شکست مفتضحانه‌ای خوردند

26 اسفند 1401 ساعت 10:42

جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: دشمنان در آشوب‌های اخیر هر خباثتی که توانستند انجام دادند و با وجود این که انتظار موفقیت داشتند شکست مفتضحانه‌ای خوردند.


به گزارش جهان نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران با آیت الله سید‌محمد سعیدی تولیت آستان مقدس بانوی کرامت در سالن محراب حرم مطهر دیدار کرد.

سردار فدوی در این دیدار با بیان اینکه تأمین امنیت کشور به ویژه حرم‌های مطهر مورد تأکید فرمانده سپاه است، افزود: از دشمن چیزی جز خباثت و دشمنی مورد انتظار نیست، ولی اگر ما به وظایف خود عمل کنیم خداوند هم کمک خواهد کرد و دشمنان راه به جایی نخواهند برد.
وی با بیان اینکه دشمنان در آشوب‌های اخیر هر خباثتی که توانستند انجام دادند و با وجود این که انتظار موفقیت داشتند شکست مفتضحانه‌ای خوردند، گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن هم تو‌دهنی محکمی به ضد‌انقلاب و دشمنان این نظام بود و تمام دشمنی‌ها را خنثی کرد.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سپاه پاسداران خادم مردم ایران است، گفت: خادم در هر جایی که نیاز باشد حضور پیدا می‌کند و از ارائه خدمت دریغ ندارد بنابراین سپاه پاسداران نیز اینگونه است و هرجا بتواند به مردم شریف ایران خدمت‌رسانی می‌کند.
 


کد مطلب: 832283

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/832283/سردار-فدوی-دشمنان-شکست-مفتضحانه-ای-خوردند

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com