کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

نکونام جانشین قلعه نویی می‌شود؟

21 اسفند 1401 ساعت 13:43

مدیران باشگاه گل گهر برای انتخاب سرمربی جدید دست به کار شدند.


به گزارش جهان نیوز به نقل از فارس، با مطرح شدن نام امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی، سرمربیگری تیم گل گهر سیرجان به عنوان یکی از تیم‌های مدعی و مطرح فوتبال کشورمان نیز بحث جدیدی است که گمانه زنی‌های مختلفی در مورد آن مطرح می‌شود.

در این بین از جواد نکونام به عنوان اصلی ترین گزینه مدیریت باشگاه گل گهر نام برده و حتی گفته می‌شود پیشنهاد و پیام‌هایی نیز به صورت غیر مستقیم به سرمربی پیشین تیم فولاد خوزستان داده شده است.

با اینحال، بحث حضور قلعه‌نویی در تیم ملی نقشی محوری در این ماجرا دارد. به نظر می‌رسد تصمیم نهایی سرمربی فعلی گل گهر که امروز باید این تیم را مقابل نفت مسجدسلیمان هدایت کند و به نظر می‌رسد بازی آخر او روی نیمکت تیم سیرجانی خواهد بود، نقش مهمی در تصمیم جواد نکونام خواهد داشت.

وضعیت حضور قلعه‌نویی و اینکه آیا او فقط برای اردوی پیش رو به تیم ملی خواهد رفت یا اینکه به صورت قطعی هدایت یوزها را بر عهده می‌گیرد، مساله‌ای است که در انتخاب سرمربی جدید گل گهر مورد توجه قرار دارد.

با این‌حال، حتی در صورت فراهم شدن شرایط تا زمانیکه نکونام به صورت مستقیم وارد مذاکره و گفت‌وگو با مدیران باشگاه گل گهر نشود، نمی‌توان چیزی را قطعی دانست و گفته می‌شود ظرف 48 ساعت پیش رو، تکلیف نیمکت تیم سیرجانی نیز مشخص خواهد شد.


کد مطلب: 831837

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/831837/نکونام-جانشین-قلعه-نویی-می-شود

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com