دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ - 29 May 2023
 
۰
طحان نظیف:

در شورای نگهبان کارت زرد و قرمز نداریم

سه شنبه ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶
کد مطلب: 829710
طحان نظیف، خبر کارت زرد شورای نگهبان به برخی نمایندگان مجلس را تکذیب کرد و گفت: این خبر تحلیل رسانه ای است و ارتباطی به شورای نگهبان ندارد.
در شورای نگهبان کارت زرد و قرمز نداریم
به گزارش جهان نيوز به نقل از مهر، سخنگوی شورای نگهبان، ضمن تکذیب خبر منتشر شده در بعضی از رسانه ها درباره کارت زرد شورا به برخی نمایندگان مجلس، گفت: ما در شورای نگهبان کارت زرد و قرمز و چیزهایی از این موارد نداریم و اساسا قانون چنین چیزی را پیش بینی نکرده است.
 
طحان نظیف، خبر کارت زرد شورای نگهبان به برخی نمایندگان مجلس را تکذیب کرد و گفت: این خبر تحلیل رسانه ای است و ارتباطی به شورای نگهبان ندارد.

سخنگوی شورای نگهبان افزود: ما در شورای نگهبان کارت زرد و قرمز و چیزهایی از این موارد نداریم و اساساً قانون چنین چیزی را پیش بینی نکرده است. به نظر می‌رسد این موضوع و خبری که نقل شده است برداشت و تحلیل رسانه‌ای است و ارتباطی به شورای نگهبان ندارد.

وی خاطرنشان کرد: بحث بررسی صلاحیت‌ها در زمان انتخابات است و الان هم یکسال تا انتخابات فرصت باقی مانده اما ظاهرا برخی برای انتخابات عجله دارند.

طحان نظیف با تأکید بر اینکه شورای نگهبان با جمع شورایی خود در زمان انتخابات بررسی صلاحیت ها را انجام می‌دهند، یادآور شد: شورای نگهبان در شرایط فعلی متمرکز بر مصوبات است و در خصوص بحث انتخابات اقدامی انجام نمی‌دهد.

سخنگوی شورای نگهبان تأکید کرد: ما سعی‌مان بر این است که در زمان انتخابات هم اگر گزارش‌هایی دریافت می‌کنیم، آنها را با خود افراد مطرح و نکات و دفاعیه افراد را دریافت کنیم که معمولاً این اقدام شورا با تشکر و تقدیر و استقبال افراد همراه می‌شود. لذا بحث کارت زرد و تذکر اینها اصلا مطرح نبوده و نیست.
https://jahannews.com/vdcezo8v7jh8wfi.b9bj.html
jahannews.com/vdcezo8v7jh8wfi.b9bj.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *