پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ - 28 Sep 2023
 
۰

اعتراف مرد خشمگین به قتل همسرش

يکشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۳
کد مطلب: 828762
مرد جوان که به خاطر اختلافات خانوادگی تا مرز جدایی رفته بود در آخرین قرار ملاقات با همسرش، او را با ضربات چاقو به قتل رساند.
اعتراف مرد خشمگین به قتل همسرش
به گزارش جهان نيوز به نقل از روزنامه ایران، ۷ بهمن امسال زن میانسالی نزد پلیس رفت و از ناپدید شدن دخترش خبر داد و گفت: دخترم مهناز از دیروز ناپدید شده، او آخرین بار با خودروی پژو ۲۰۶ خودش از خانه خارج شد اما دیگر برنگشت کسی هم از او خبر ندارد.

زن میانسال در ادامه گفت: دخترم می‌خواست از شوهرش طلاق بگیرد زیرا با هم اختلاف داشتند شاید شوهرش در ناپدید شدن او نقش داشته باشد. به دنبال این شکایت به دستور بازپرس محمدرضا صاحب جمعی تحقیقات برای یافتن ردی از زن جوان آغاز شد و تیم جنایی به سراغ همسر وی رفت اما مرد جوان مدعی بود که از او بی‌خبر است.

کشف جسد زیر پل
در حالی که تحقیقات برای یافتن زن جوان ادامه داشت، چند روز بعد مشخص شد جسد زنی ناشناس زیر پلی در منطقه وردآورد پیدا شده است وقتی تحقیقات برای بررسی هویت جسد آغاز شد کارآگاهان دریافتند جسد متعلق به مهناز زن گمشده است.

همچنین در ادامه بررسی‌ها و ردیابی تلفن همراه زن جوان و دوربین‌های مداربسته محل مشخص شد وی روز حادثه با همسرش قرار ملاقات داشته است و با هم به وردآورد رفته بودند.

بنابراین مرد جوان احضار شد و در بازجویی‌ها سرانجام به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت: تمام اموالم را به نام همسرم کردم اما او همچنان تصمیم داشت که از من جدا شود. روز حادثه با هم قرار گذاشتیم تا صحبت کنیم اما بعد از اینکه سوار خودروی همسرم شدم باهم به سمت غرب تهران رفتیم.

در نزدیکی وردآورد توقف کرد و شروع به صحبت کردیم اما او همچنان اصرار به طلاق داشت و سر همین موضوع با هم درگیر شدیم وقتی درگیری‌مان بالا گرفت ناگهان او چاقویی که داخل کیفش بود را بیرون آورد و به سمت من گرفت.

چاقو را از دستش گرفتم و از شدت عصبانیت چند ضربه به او زدم. به خودم که آمدم، همسرم خونین روی صندلی افتاده بود و نفس نمی‌کشید، ترسیده بودم. به سمت اطراف تهران رفتم و جسد همسرم را زیر پل و در محلی خلوت رها کردم.
https://jahannews.com/vdcaianau49nu01.k5k4.html
jahannews.com/vdcaianau49nu01.k5k4.html
برچسب ها: قتل قاتل همسرکشی
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *