پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - 30 Mar 2023
 
۰
۱۰

قمار لیدر فتنه با پروژه ققنوس چه معنایی دارد؟

سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۰
کد مطلب: 828344
این روزها وضعیت موسوی حتی بدتر از افسر خائن سوری مناف طلاس است، آقای قمارباز از ترس قطع ارتباط با آمریکایی‌ها به خودفروشی افتاده است!
قمار لیدر فتنه با پروژه ققنوس چه معنایی دارد؟
به گزارش جهان نيوز به نقل از مشرق، نزدیک به یک هفته پس‌ازآنکه آشوبگران در روز قدس شعارهایی چون «نه غزه، نه لبنان...» سر دادند یک جلسه محرمانه در دفتر یکی از استانداران سابق دولت اصلاحات برای بررسی وضعیت و اتمسفر فتنه برگزار می‌شود، در این جلسه یکی از حاضران در بحث رو به موسوی لیدر فتنه‌گران کرده و با لحنی تحریک‌آمیز به او می‌گوید: آقای مهندس آنچه در خیابان بر زبان هواداران شما جاری شده است بزرگ‌تر از مقیاس ادراکی ماست، بهتر است کمی محتاط‌تر رفتار کنید!

موسوی که انتظار شنیدن این جملات را از جانب مشاور خود نداشت با تحکم به این فرد می‌گوید که جنبش برای جذب حداکثری نیاز به آن دارد که رادیکال‌تر شود، نخست‌وزیر سابق برای آنکه فضای جلسه را تغییر دهد با تمسخر و لحنی لوده‌وار می‌گوید که تازه اول عیش است.

حاضران در جلسه که انتظار چنین پاسخی را از جانب لیدر فتنه نداشتند، کمی جاخورده و سعی می‌کنند واقعیت صحنه را برای موسوی شرح بدهند. یکی از مشاوران که سابقه حضور در وزارت کشور را نیز داشته و مهندسی رأی برای سران فتنه می‌کرد وارد دیالوگ با موسوی شده و به او می‌گوید که یک ورق‌باز همه برگ‌هایش را برای رقیب رو نمی‌کند، بهتر است شما کمی آرام تر رفتار کرده و بر اساس واکنش حریف و وضعیت زمین قدم‌به‌قدم به‌پیش بروید، قرار نیست یک‌شبه هواداران شما نظام را تغییر بدهند؛ موسوی با شنیدن این جملات از کوره دررفته، از جای بلند شده و به سمت در خروجی برای ترک جلسه می‌رود، اما در لحظه آخر دوباره به‌سوی میز گفتگو آمده و رو به مشاورش می‌گوید، یادت باشد من ورق‌باز نیستم، بلکه قماربازم!
 

 
عکس/ نتیجه قمار لیدر فتنه ۸ ماه جنگ خیابانی بود!

اثر جوهری پروژه ققنوس در تهران!
آن روزها احتمالاً کسی در میان مخاطبان و مشاوران موسوی معنای آن جمله عجیب را متوجه نشد، اما سه روز بعدازاین جلسه محرمانه، رابرت گیتس رئیس سازمان سیا به شبکه CNN کُدهایی داد که برای تفسیرگران معنای «قمارباز» را عیان می‌کرد. رئیس سیا به شبکه آمریکایی گفته بود که در ایران پس از راهپیمایی روز قدس شکاف‌هایی ایجادشده است که به‌تدریج عمیق‌تر خواهد شد، این افسرعالی‌رتبه شبکه جاسوسی ادامه داده بود که هرقدر ضریب نارضایتی‌های سیاسی در ایران به سود جنگ منطقه‌ای بیشتر شود، آمریکایی‌ها از آن راضی‌تر خواهند بود.

حالا معلوم شده بود که چرا موسوی خودش را نه یک ورق‌باز به معنای سیاست‌مداری پراگماتیست با اهدافی مشخص و در چهارچوب بلکه یک قمارباز خوانده که می‌تواند بر سر مصالح و منافع ملی کشورش با دشمن بر سر یک میز نشسته و آن‌قدر مست و مسخ قدرت گردد که همه‌چیزش را به تاراج بگذارد.

آقای قمارباز بعدها بیشتر روحیات و خلق‌وخوی عجیب خود را به نمایش گذاشته تا جایی که جز برخی مشاورانش در پاریس که به گروهک منافقین وصل بودند؛ مابقی او را ترک گفته و موسوی روزبه‌روز منزوی‌تر گردید. این انزوا تا جایی پیش رفته است که او در دی‌ماه سال ۹۶ به‌صورت علنی با تروریست‌های موساد هم‌پیمان شده و در آبان سال ۹۸ با عبور علنی از آرمان‌های امام (ره) خودش را بخشی از پروژه سازمان سیا در ایران تعریف کرد. بعدها یکی از حاضران در جلسه محرمانه مشاوران فتنه سال ۸۸ در جمعی گفته بود که موسوی نه شخصت سیاسی بلکه حیثت خود را در پیش چشم همگان قمار کرد.

پس از فرونشستن شراره آتش اغتشاشات شبکه فحشا در چند محله و شکست طرح سازمان سیا برای دادن وکالت سیاسی به یک شاهزاده فراری و منفور، بار دیگر شبکه جاسوسی برای جلب مشارکت خاکستری‌ها به سراغ کارت موسوی در تهران رفته و با نوشتن یک بیانیه عجیب، طرح سوریه سازی ایران را روی میز گذاشته است. هر چند که موسوی پیش‌ازاین سعی کرده بود با فرستادن علائم و اشاراتی خاص ازجمله انتشار یک اطلاعیه و کشیدن چند طرح و نقاشی خاص برای خودش در «پروژه ققنوس» جا باز کند، اما در آن روزها کمیته خرابکاری، موسوی را کارت سوخته نامیده و اعلام کرده بود پیرمرد آلزایمری نمی‌تواند نقش مهمی در شبکه داشته باشد.
 
عکس/اردشیرامیرارجمند سرپل سازمان منافقین و بیانیه نویس موسوی در پاریس

البته پس از سوختن تمام سناریوهای احتمالی بازهم شبکه مادر اغتشاشات سراغ موسوی رفته و با نوشتن یک بیانیه تحلیلی برای این فرد، آقای قمارباز را به خط کرده است. موسوی به دلیل کیش شخصیت شدید و نیز جنگیدن دون کیشوت وار با گذشته خود و همچنین ترس از فراموش‌شدن اجتماعی حاضرشده است با این طرح ننگین همکاری کند.

واقعیت آن است که بیانیه اخیر لیدر فتنه‌گران از لحاظ محتوایی خاصیت چندانی ندارد، اما وب‌سایت کلمه که اغلب نظرات سازمان منافقین را بیان می‌کند؛ درباره بیانیه جدید حرف در دهان آن پیرمرد پرحاشیه گذاشته و نوشته است که موسوی خواهان «شورای ملی» در ایران شده است. برخی منابع نزدیک به موسوی اطلاع داده‌اند که حداقل در دو سال گذشته امیرارجمند(سرپل منافقین) به جای این چهره افراطی بیانیه نوشته و پروژه جدید همکاری میان موسوی و سیا توسط این فرد هدایت شده است.

طرح تشکیل شورای ملی براندازی، همان پروژه‌ای است که پیش‌ازاین مایکل دوران افسر ارشد سازمان سیا در سوریه پیاده کرده است، این جاسوس خبره آمریکایی در ماه‌های اخیر چند سفر مرموز به منطقه داشته و حتی در کنار پل خداآفرین در حاشیه رود ارس عکس یادگاری نیز با افسران موساد گرفته است.
 

 
عکس/ مایکل دوران افسر سازمان سیا در کنار رود ارس/ سفر جاسوس آمریکایی به سوریه و دیدار با تروریست‌ها

سرنوشت دون‌کیشوت فتنه چگونه است؟
در آگوست سال ۲۰۱۱ آمریکایی‌ها با هدایت مالی سعودی به معاندین سوری پیام دادند که برای براندازی نظام تنها راه‌حل تشکیل شورای ملی است، در آن زمان یک افسر آمریکایی بانام مستعار احمد ابراهیم به‌عنوان مسئول میز سوریه مدام زیر گوش مناف طلاس می‌خواند که از حکومت اسد خود را جدا کرده تا رهبری معارضین را بر عهده بگیرد، بعدها لوران فابیوس وزیر خارجه فرانسه فاش ساخت که طلاس درازای گرفتن پاسپورت فرانسوی کشورش را به آمریکایی‌ها فروخته است.

یک روز پس از بیانیه براندازانه میرحسین موسوی که رسماً عبور از نظام جمهوری اسلامی ایران را کلید زد، محمد خاتمی نیز درست در روزی که با رأفت توأم با اقتدار نظام جمهوری اسلامی هزاران نفر از فریب خوردگان حوادث اخیر آزاد شدند، با ادبیاتی دیگر، اما با همان جهت‌گیری کلی موسوی، به ساختارهای نظام اسلامی حمله کرد.
در بیانیه خاتمی که گویی همسو با بیانیه براندازانه موسوی از یک اتاق فکر سرچشمه می‌گیرد، خاتمی مانند فتنه ۸۸ کوشیده است، از دوگانه جنگ سخت و نرم با نظام، دومی را برگزیند تا به زعم خود با بیانیه موسوی مرزبندی کرده باشد، اما کیست که نداند اولی دنبال براندازی نرم است و دیگری دل در گرو سخت آن دارد؟

این روزها وضعیت موسوی حتی بدتر از افسر خائن سوری مناف طلاس است، آقای قمارباز از ترس قطع ارتباط با آمریکایی‌ها به خودفروشی افتاده است، شاید این وضعیت رقت‌انگیز نیاز به محاکمه او را نیز از بین برده است؛ او حالا مجبور است در تنهایی و انزوای مطلق با خودش و گذشته‌اش بجنگد!
https://jahannews.com/vdcgt797tak9xw4.rpra.html
jahannews.com/vdcgt797tak9xw4.rpra.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
شبکه نفوذی غرب در انقلاب اسلامی پا به پای انقلاب مشغول توطئه و اتش افروزی و تلاش برای براندازی نظاام اسلامی است .
Iran, Islamic Republic of
وقتی کوچکترین برخوردی با ایشان انجام نشود همین میشود
Iran, Islamic Republic of
چرا بفکر تغییر قانون اساسی افتادن معلومه که قانون اساسی مترقی ما جلوی فتنه گری انها را گرفته است .
چت لی
Iran, Islamic Republic of
با سلام
تحلیلتون عالی بود . فقط نوشته زیر عکس آخر که با عنوان "سفر جاسوس آمریکایی به سوریه و دیدار با تروریست‌ها" هستش رو عوض کنید. چون این تصویر "سنتاتور جان مک کین" آمریکاییه که چن وقت پیش به درک واصل شد.
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه نظام به این مهم توجهی ندارد که اصلاحات دیگر یک جناح سیاسی در درون نظام نیست؛ بلکه یک جریان برانداز است!
Iran, Islamic Republic of
نظام جمهوری اسلامی، از کدام مدل حکمرانی دموکراتیک متعارف در دنیا پیروی می کند که اجازه می دهد طیف برانداز اصلاحات، در عالی ترین مناصب سیاسی نظام، نقش آفرینی کند؟
Iran, Islamic Republic of
موسوی یک مرده سیاسی است .
Iran, Islamic Republic of
اصلاحات بارها اعلام خروج از حاکمیت کرده.
Iran, Islamic Republic of
در بیانیه میرحسین موسوی، حرف تازه ای به چشم نمی خورد. او یک روز قبل از انتخابات سال 88 با مجله تایم مصاحبه کرد و هدف خود را براندازی نظام اعلام کرد. فقط سه جمله او در آن مصاحبه، چنین است: «صرف نظر از نتیجه انتخابات، تجمعات خیابانی چشمگیر، ماهیت ساختار قدرت را به نحوی بنیادین، دگرگون خواهد ساخت». «دگرگونی و تغییر در ساختار قدرت، با فشار بر رهبری، در جهت پذیرش بیشتر افکار عمومی رخ خواهد داد»! «تنها گوشه ای از دگرگونی ساختار قدرت، به پیروزی در انتخابات مربوط می شود، ولی بخش عمده تغییرات، ادامه خواهد یافت تا ساختار قدرت را کاملاً دگرگون سازد و هیچ عقب گردی هم در کار نخواهد بود.»
Iran, Islamic Republic of
به چی منفی می دی؟ به آرشیو مجله آمریکایی تایم (جوکلین و ناهید صیام دوست، منتشر شده در 12 ژوئن 2009 - 22 خرداد 1388) مراجعه کن و خودت ببین.