يکشنبه ۱۳ فروردين ۱۴۰۲ - 2 Apr 2023
 
۰

ارزان ترین قیمت اکانت اسپاتیفای در ایران

پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۰
کد مطلب: 827918
ارزان ترین قیمت اکانت اسپاتیفای در ایران

حتما تاکنون نام اسپاتیفای به گوشتان خورده است.


اسپاتیفای یکی از سرویس های متحول کننده شیوه پخش موسیقی در چند سال اخیر است.

اسپاتیفای، یک سرویس پخش و استریمینگ آنلاین موسیقی مبتنی بر اشتراک است که در طی چند سال اخیر با توجه به قابلیت هایی که ارايه می‌دهد، محبوبیت زیادی کسب کرده است.

اشتراکی بودن این سرویس استریمینگ آن را مستلزم خرید اشتراک کرده است.

یعنی کاربران برای بهره مندی بیشتر به این برنامه، میبایست اقدام به خرید اکانت اسپاتیفای کنند.

پروسه خرید اشتراک در ایران از طریق وب سایت هایی که تحت عنوان یک فروشگاه فروش اکانت فعالیت می‌کنند، انجام می‌شود.

یک نمونه از این فروشگاه‌ها، جعو استور است که محلی برای خرید مطمئن اکانت های اشتراکی مختلف می‌باشد.

قطع به یقین، یکی از مولفه هایی که به هنگام خرید اکانت و اشتراک سرویس های استریم موسیقی مختلف مانند اپل موزیک یا اسپاتیفای مورد توجه مشتریان متقاضی خرید اکانت قرار می‌گیرد، قیمت آن است.
 
همان طور که گفته شد، با توجه به الزامی بودن خرید اشتراک اسپاتیفای برای بهره مندی بیشتر و بهتر از تمام قابلیت های این سرویس، فروشگاه های زیادی در زمینه فروش اکانت آغاز به فعالیت کرده‌اند.

اما کاربران به دنبال فروشگاهی هستند که اکانت های اشتراکی را در عین قانونی بودن، با کمترین قیمت ممکن ارائه کند.

جعو استور تمام این انتظارات کاربران را برآورده می‌کند و جعو استور را می‌توان ارائه دهنده ارزان ترین قیمت اکانت اسپاتیفای در ایران معرفی کرد.

چرا که می‌توان تنها با پرداخت ۵۰ هزار تومان برای یک ماه، اقدام به خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای از طریق این فروشگاه کرد.

بسیاری از وب سایت های فروش اکانت هستند که ادعای فروش ارزان ترین اکانت اسپاتیفای در ایران را دارند و ارائه اکانت اشتراکی اسپاتیفای ارزان برای آن ها تنها در حد یک شعار تبلیغاتی برای جذب مشتریان بیشتر است.
 

 
ممکن است این ادعا درست باشد و اکانت های ارائه شده توسط این فروشگاه ها کم‌ ترین قیمت را داشته باشند.

اما کارکرد درستی نداشته و پس از مدتی تیز غیر قابل استفاده باشند.

موضوع مهمی که کاربران باید به آن توجه کنند این است که پایین بودن قیمت اکانت در این فروشگاه ها نباید کیفیت آن ها را تحت الشعاع قرار دهد.

این به این معنا است که بسیاری از اکانت هایی که تحت عنوان ارزان ترین اکانت ها ارائه و فروخته می‌شوند، قانونی و معتبر نبوده و پس از مدت کوتاهی نیز از دسترس کاربران خارج می‌شوند.

عده ای نیز معتقدند که تمام فروشگاه های مدعی ارائه اکانت ارزان قیمت، ادعایی بیهوده داشته و قطعا اکانتی غیر قانونی به فروش می‌رسانند.

اما فروشگاه جعو استور خلاف این موضوع را اثبات کرده و اگرچه به نوعی ارزان ترین اکانت اسپاتیفای را در ایران ارائه می‌کند، اما با چنین مشکلاتی همراه نیست و قیمت پایین اکانت بر روی کیفیت عملکرد آن تاثیر نگذاشته است.

بنابراین با خیال راحت می‌توانید به وب سایت فروشگاه جعو استور مراجعه کرده و با پرداخت تنها مبلغ ۵۰ هزار تومان، اکانت یک ماهه Family اسپاتیفای را خریداری کنید و از قابلیت های متعدد این سرویس استریمینگ موسیقی بهره مند شوید.
https://jahannews.com/vdccsmq442bqio8.ala2.html
jahannews.com/vdccsmq442bqio8.ala2.html
برچسب ها: رپورتاژ
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *