يکشنبه ۱۳ فروردين ۱۴۰۲ - 2 Apr 2023
 
۰
۱

توزیع گوشت گرم وارداتی تا ۲ روز دیگر/ جدیدترین قیمت گوشت گوسفندی و گوساله در میادین

شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲
کد مطلب: 827345
مدیرکل بازرسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: گوشت قرمز گرم وارداتی به کشور وارد شد که توسط دامپزشکی در حال بررسی های بهداشتی برای توزیع است و تا دو روز آینده توزیع می‌شود.
جدیدترین قیمت گوشت گوسفندی و گوساله
به گزارش جهان نيوز، قیمت گوشت قرمز در  بازار با نرخ‌های عجیب و غریبی به فروش می رود و توزیع این محصولات در میادین میوه و تره بار به عنوان نرخ شکن و تنظیم کننده بازار متوقف شده بود، اما از امروز توزیع دوباره این محصولات، هرچند با حجم کم آغاز شده است.

همچنین خبر از ورود گوشت های گرم وارداتی به ایران  اعلام شد که می تواند در تعادل بخشی و تنظیم بازار موثر باشد.

مدیرکل بازرسی وزارت جهاد کشاورزی اظهار کرد: گوشت قرمز گرم وارداتی به کشور وارد شده و توسط دامپزشکی در حال بررسی‌های بهداشتی برای توزیع است و تا دو روز آینده به بازار عرضه می‌شود.

مسعود امراللهی افزود: تشکل های بخش خصوصی نیز گوشت گرم کشتار داخلی را با قیمت کمتر در بازار عرضه می‌کنند به طوری که گوشت گرم بره گوسفندی (به صورت شقه) با قیمت هر کیلوگرم ۲۴۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

مدیرکل بازرسی وزارت جهاد کشاورزی ادامه داد: این گوشت قرمز به میزان روزانه ۵ تن در میادین بهمن تهران عرضه می‌شود تا گوشت های وارداتی جدید با قیمت های مناسب به بازار عرضه شود.

بنابراین گزارش مقدسی زاده، مدیر بهره برداری سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران نیز در این خصوص اظهار کرد: از امروز توزیع روزانه ۱۸ تن گوشت گرم گوساله و ۲ تن گوشت گوسفندی با نرخ مصوب در میادین میوه تره بار شهر تهران اما باید توجه داشت که این حجم توزیع البته پاسخگوی نیاز بازار نیست.

وی افزود: قیمت ران گوساله به صورت گرم ۱۴۴ هزار تومان، سردست گوساله ۲۳۹ هزار تومان و ران گوسفندی ۲۸۳ هزار تومان است.

مدیر بهره برداری سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران ادامه داد: میانگین نیاز روزانه ۷۵ تن گوشت قرمز است که با واردات می‌توانیم نیاز بازار پاسخ دهیم.
https://jahannews.com/vdcgtu97nak9xw4.rpra.html
jahannews.com/vdcgtu97nak9xw4.rpra.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Russian Federation
سلام گوشت گوسفند درتولید خیلی کمتراست چرا دولت توان مبارزه با دلالان درهرعرصه را ندارد