شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ - 23 Sep 2023
 
۱
۱

پرونده سریال «زیرخاکی» بسته شد

پنجشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶
کد مطلب: 827149
این روزها در برخی از گمانه‌زنی‌های خبری به ساخت و یا توقفِ سریال «زیرخاکی» پرداختند؛ آیا قرار است این مجموعه تلویزیونی فصل جدیدی داشته باشد؟
پرونده سریال «زیرخاکی» بسته شد
به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم، این روزها تلویزیون «زیرخاکی» را در کنداکتور پخش آی‌فیلم قرار داده است. سریالی که جلیل سامان در سه فصل کارگردانی کرد و توانست همپایِ «پایتخت» طرفدارانی داشته باشد.
مجموعه‌ای که پژمان جمشیدی در آن بازی متفاوتی از خودش نشان داد، برای اولین بار «سامان» وارد فضای کمدی شد و برخی از اتفاقات دیگر که دست به دست هم دادند تا مخاطب هر بار منتظر فصل جدیدی از این سریال تلویزیونی باشد.

فارغ از فصل اول و فضایِ ساواک و فصل دوم رسیدن به فضای جنگ و اسارت؛ فصل سوم از جایی شروع می‌شود که باز هم فریبرز باغ بیشه با همان سفاهت همیشگی به دنبال گنج خود سرگردان است و همان کاراکترهای تکراری که دو فصل پیش به نمایش درآمدند، بازهم همان لوکیشن‌ها و اساساً همه‌چیز همان است، فقط تنها نکته متفاوت در پایان‌بندی سریال دستگیری اسکندر نقش منفی فیلم است.

با توجه به اینکه بسیاری گمانه‌زنی کردند این سریالِ پرمخاطب به فصل چهارم می‌رسد، پیگیری‌های تسنیم نشان می‌دهد ساخت یا توقفِ این سریال هر دو نوعی خبرسازی و فضاسازی رسانه‌ای است. اصلاً قرار نبوده «زیرخاکی» فصل چهارمی داشته باشد و داستان با همان فصل سوم به پایان می‌رسد؛ بنابراین پرونده این سریال هم همچون برخی از مجموعه‌های دیگر تلویزیون که سرنوشت‌شان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، بسته شد.

تنها سریالی که این روزها تکلیف خود را روشن کرد و احتمالاً در پخش عید نوروز و رمضان 1402 قرار می‌گیرد، مجموعه تلویزیونی «نون‌خ» است که از فصل چهارم خود رونمایی خواهد کرد.

باید دید سرنوشت سریال‌های چند فصله تلویزیون به کجا می‌رسد؟ «پایتخت»، «از سرنوشت» و حتی «نون‌خ» به فصل‌های دیگر خواهند رسید و یا سیاستگذاری جدید رسانه ملّی اتفاق سریالی دیگری خواهد بود؟
 
https://jahannews.com/vdci5yav3t1arz2.cbct.html
jahannews.com/vdci5yav3t1arz2.cbct.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
از شرش راحت شدیم.