شنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 20 Apr 2024
 
۰
۵

اکثر شرکت‌های هواپیمایی بلیت را غیرقانونی گران کردند/ یک شرکت ۱۰ میلیارد تومان جریمه شد

دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۰
کد مطلب: 826765
مدیر کل بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت گفت: یک شرکت هواپیمایی به علت گران فروشی بلیط پروازها، ۱۰ میلیارد تومان جریمه شد.
بلیت هواپیما غیرقانونی گران شد
به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم، جواد احمدی مدیرکل بازرسی و نظارت برخدمات سازمان حمایت افزود: در گزارشاتی که چند روز گذشته به ما رسیده است بعضی از شرکت‌های هواپیمایی نرخ بلیت را بدون مجوز افزایش دادند.

وی با بیان اینکه قبلا هم تذکرات لازم به شرکت‌های هواپیمایی داده شده بود، گفت: با شرکت‌های هواپیمایی، انجمن شرکت هواپیمایی و سازمان هواپیمایی مکاتبه کردیم که تاکنون پاسخی به مکاتبات ما داده نشده و فرآیند قانونی افزایش قیمت باید طی شود. هنوز مجوز قانونی صادر نشده بنابراین اگر افزایشی صورت گیرد غیرقانونی است و اگر این روند ادامه یابد برخورد لازم صورت می‌گیرد.

مدیرکل بازرسی و نظارت برخدمات سازمان حمایت گفت: اگر در هرمسیری گران فروشی کنند از ضوابط قانونی تخلف کردند چنانچه تبعیتی از هشدار‌ها صورت نگیرد، برخورد می‌شود.

وی افزود: با توجه به رصد‌های صورت گرفته بیشتر شرکت‌های هواپیمایی افزایش غیر قانونی نرخ بلیت داشتند حکمی روی میز من از یک شرکت هواپیمایی است که 10 میلیارد تومان جریمه شده است.

احمدی گفت: سازمان حمایت نقش نظارتی دارد اگر تبعیتی صورت نگیرد به سازمان تعزیرات معرفی می‌شوند و میزان بازدارندگی و تاثیر گذاری به آرا داده شده مربوط می‌شود.
https://jahannews.com/vdcb00bwsrhb5zp.uiur.html
jahannews.com/vdcb00bwsrhb5zp.uiur.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
و ارزان تخواهد شد
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
دارید دولت مردمی را تخریب میکنید!
Iran, Islamic Republic of
هواپیما برای اقشار مرفه و ثروتمند جامعه است برای اکثریت مردم سفر هوایی دیگر رویا شده است!
Iran, Islamic Republic of
قابل توجه وزیر بذرپاش خان