سه شنبه ۱ فروردين ۱۴۰۲ - 21 Mar 2023
 
۰

سردار فدوی: در فتنه چهره واقعی نفوذی‌ها نمایان شد

پنجشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲
کد مطلب: 826361
جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه در فتنه اخیر نفوذی‌ها خود را آشکار کردند و چهره واقعی آن‌ها نمایان شد گفت: در فتنه اخیر دشمن تمام توانمندی فضای مجازی و رسانه‌ای خود را در داخل و خارج کشور به صحنه آورد، اما نتوانست دل‌های مردم را معطوف خود کند.
سردار فدوی: در فتنه چهره واقعی نفوذی‌ها نمایان شد
به گزارش جهان نيوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، سردار علی فدوی شامگاه گذشته در همایش جبهه جهانی مقاومت و آیین بزرگداشت سردار شهید مدافع حرم محمدعلی الله‌دادی از شهدای مدافع حرم استان کرمان که با حضور محمد‌مهدی فداکار استاندار کرمان، سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، حسن‌پور نماینده مردم شهرستان‌های سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره) سیرجان برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به‌ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: شهدا در یاری دین خدا تا پای جان پای اسلام ایستادند و در عهد و پیمان خود با خدای خود ثابت قدم بودند.

وی با بیان اینکه در صدر اسلام نیز شهدای زیادی بودند که پیامبر اسلام (ص) را در یاری دین خدا کمک کردند عنوان کرد: امیرالمومنین (ع) بار‌ها در مسیر یاری اسلام تهدید شد و در جنگ‌های زیادی برای دفاع از دین خدا شرکت کرد و سرانجام در ماه مبارک رمضان هنگامی که در سجده نماز و در حال راز و نیاز و عبادت با خدای خود بود به شهادت رسید.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه شهیدان ما بر سر پیمان خود به شهادت رسیدند افزود: شهید‌الله دادی یکی از شهیدانی بود که برای یاری دین خدا و دفاع از حرم به خارج از مرز‌های جغرافیایی رفت و با فرمانده شهیدش حاج قاسم سلیمانی بر سر عهد و پیمان خود با خدای خود بودند تا به شهادت رسیدند.

وی با اشاره به اینکه شهدا حقیقت اسلام را به خوبی درک کردند و برای همین در جبهه حق انقلاب اسلامی از یکدیگر سبقت می‌گرفتند خاطر‌نشان کرد: حقیقت انقلاب اسلامی ایران هر روز بهتر از گذشته در دنیا متبلور می‌شود و بر دلدادگان انقلاب افزوده می‌شود، امروز روند توسعه انقلاب اسلامی در دنیا سیر صعودی باشتابی دارد.

 فدوی انقلاب اسلامی ایران را بسترساز ظهور قیام عظیم حضرت ولیعصر (عج) عنوان کرد و گفت: تمام عالم و نه فقط مسلمانان حلاوت و شیرینی حکومت اسلامی و تحقق وعده خداوند در سایه حکومت اسلامی را خواهند چشید و این وعده الهی است.

وی بیان کرد: امام خمینی ره) که در سال 1342 نهضت اسلامی را آغاز کرد و به پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 ختم شد، یک طلیعه جدیدی در پهنه دنیا ایجاد کرد و امروز بعد از گذشت 44 سال مردم جشن پیروزی انقلاب را هنوز جشن می‌گیرند و به آن افتخار می‌کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه 44 سال است که حرکت انقلاب با سرعت و شتاب زیاد به جلو می‌رود تصریح کرد: جبهه باطل و شیطانی آمریکا در طول تمام این 44 سال با کمک هم‌پیمانانش با جبهه حق انقلاب اسلامی در جنگ است و حتی یک روز را علیه انقلاب اسلامی ایران کوتاهی نکردند.

وی با اشاره به اینکه دشمن حتی یک پیروزی را نمی‌تواند در این 44 سال یاد کند و اگر داشتند، گوش دنیا را با کمک رسانه‌هایی که دارند، کرکرده بود گفت: در شروع انقلاب اسلامی در خانه‌های خودمان به ما حمله کردند و فکر می‌کردند با جنگ تحمیلی می‌توانند انقلاب ایران را در نطفه خفه کنند، اما جوانان این کشور خود را به جبهه‌ها رساندند و جنگ در خانه خود را به جنگ در خانه آن‌ها تبدیل کردیم.

 فدوی با بیان اینکه شهید الله دادی در خرمشهر و سوسنگرد شهید نشد، بلکه این شهید عزیز چسبیده به مرز فلسطین توسط خبیصان عالم شهید شد خاطر‌نشان کرد: این معنی را می‌دهد که بیش از هزار کیلومتر از خانه خود خارج شدیم و به خانه دشمن نزدیک شده‌ایم.

وی اظهار داشت: دستور امیرالمومنین (ع) است که اگر کسی در خانه خود با دشمن بجنگد ذلیل می‌شود و اگر در خانه دشمن با او بجنگد عزیز خواهد شد و ما خیلی سریع جنگ را از داخل خانه خود به داخل خانه دشمن کشاندیم و این روند ادامه دارد و جنگ با دشمن لحظه‌ای متوقف نخواهد شد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه پنج سال است که رژیم صهیونسیتی نمی‌تواند یک دولت پایدار تشکیل دهد و دولتی هم که امروز بعد از سال‌ها تشکیل شده است به گفته خودشان به دولت مجرمان معروف است گفت: خداوند متعال به برکت پایداری جبهه حق انقلاب اسلامی آنچنان اضمحلالی در جبهه دشمن ایجاد کرده که یک امر بدیهی را نمی‌توانند، انجام بدهند و دشمن در داخل خانه خود گرفتار شده است.

وی بیان کرد: اینکه هر روز جلوه‌ای از پیروزی انقلاب و جلوه‌ای از شکست دشمن در دنیا پدیدار می‌شود از قدرت خداوند است و همه رسانه‌های دنیا اذعان دارند که آمریکا با شکست روبه‌رو شده است چرا که رقم زدن نتایج از آن خداوند است.

 فدوی با بیان اینکه خداوند در قرآن کریم با صراحت فرموده است جبهه باطل هیچ‌وقت بر جبهه حق پیروزی ندارد و کافران هیچ‌گاه بر مومنان سلطه پیدا نمی‌کنند و این ما هستیم که باید مراقب باشیم که در جبهه حق باشیم گفت: باید مراقب باشیم که مومن به خدا باشیم، آنگاه خداوند همه چیز را به نفع ما تغییر می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) فرمود ما مکلف به انجام تکلیف هستیم و مکلف به نتیجه نیستیم، زیرا که نتیجه را خداوند مشخص می‌کند افزود: بعضی‌ها در جهت انقلاب زودتر به فیض شهادت رسیدند و مابقی نیز منتظرند و می‌دانند که پای کار انقلاب اسلامی بودن و با شیطان بزرگ مبارزه کردن، شهادت دارد و پای شهادت ایستادند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکا بعد از جنگ تحمیلی دیگر جرات نکرد حتی یک تیر به سمت ما بزند و او مطمئن شد که این مردم برای انقلاب تا پای جان در دفاع از نظام اسلامی ایستادند یادآور شد: آمریکا به کرات نوع جدیدی از جنگ را علیه کشور شروع کرد و شکست خورد.

وی با اشاره به اینکه در ماه‌های اخیر دشمن با اشتباه محاسباتی با فرصتی که در جریان بیماری کرونا پیدا کرد، تصور کرد می‌تواند کشور را ساقط کند گفت: دشمن سال‌ها بر روی این فتنه کار کرده بود و فکر می‌کرد با استفاده از فضای مجازی که بر ذهن فرزندان ما کار کرده بود، می‌تواند آن‌ها را از نظام و رهبری جدا کند.

 فدوی با بیان اینکه البته عده قلیلی که گوش به حرف دشمن کردند، دشمن را در مرحله اول ذوق زده کرد، اما هیهات، این خداوند است که سمت و سوی دل‌های عالم را مشخص می‌کند اظهار داشت: دشمن خیلی تلاش کرد و تمام توانمندی فضای مجازی و رسانه‌ای خود را در داخل و خارج کشور به صحنه آورد، اما نتوانست دل‌های مردم را معطوف خود بکند.

وی با اشاره به اینکه مردم تا چشمشان به جمال شهیدی افتاد سر از پا نشناختند و در تشییع شهدا حاضر شدند و دشمن را سرکوب کردند افزود: دشمن خود را به خواب زده است چرا که فردی که خواب رفته است را می‌توان بیدار کرد، اما کسی که خود را به خواب زده است، بیدار نمی‌شود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در فتنه اخیر نفوذی‌ها خود را آشکار کردند و چهره واقعی آن‌ها نمایان شد گفت: جبهه حق انقلاب اسلامی همواره از خوبی‌ها یاد می‌کند و می‌گوید حجاب اسلامی دستور خداوند است، اما آن‌ها ندا می‌دهند که اصلا حجاب لازم نیست و فساد را در دنیا تبلیغ و ترویج می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه دفاع از مظلوم جزو برنامه‌های قطعی جمهوری اسلامی ایران است و به آن عمل می‌کنیم و اعلام هم خواهیم کرد، خاطر‌نشان کرد: حاج قاسم در دفاع از مظلومان عالم به شهادت رسید و از 16 کشور مختلف دنیا جبهه مقاومت اسلامی تشکیل شد و مقابل داعش مورد حمایت اسرائیل و آمریکا و سعودی‌ها ایستادند.

فدوی با بیان اینکه آن‌ها آرزوی نیل تا فرات را در سر داشتند، اما امروز در داخل مرز‌های خودشان دور خودشان دیوار کشیدند گفت: دو سوم کل ارتش صهیونیستی در کرانه باختری زمین‌گیر شده است و این وعده خدا است.

وی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد، اما اگر در همین مشکلات هم مطابق دستور خداوند عمل کنیم قطعا پیروز خواهیم شد عنوان کرد: باید به تکلیف خود در برابر دین خدا عمل کنیم و رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی را جدی بگیریم و قطعا پیروز می‌شویم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهدا حجت خدا بر ما هستند که اگر عزم خود را جزم کنیم پیروز می‌شویم افزود: شهید سلیمانی می‌دانست که در این مسیر چه سختی‌هایی وجود دارد، اما استقامت ورزید و در مقابل دشمن کوتاه نیامد.

به گزارش تسنیم همایش جبهه جهانی مقاومت و آیین بزرگداشت سردار شهید مدافع حرم محمدعلی الله‌دادی از شهدای مدافع حرم که در حسینیه امام خمینی (ره) سیرجان برگزار شد با برنامه‌های متنوع فرهنگی مذهبی از جمله پخش کلیپ و تجلیل از خانواده شهیدان همراه بود.
https://jahannews.com/vdcd990jfyt0xs6.2a2y.html
jahannews.com/vdcd990jfyt0xs6.2a2y.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *