پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - 2 Feb 2023
 
۱

دو انتصاب جدید در آستان حضرت عبدالعظیم(ع)

جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵
کد مطلب: 820962
معاون جدید بهره وری موقوفات و مستغلات و سرپرست جدید معاونت امور علمی و فرهنگی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) طی حکمی از سوی حجت الاسلام سیدعلی قاضی عسکر تولیت آستان منصوب شدند.
دو انتصاب جدید در آستان حضرت عبدالعظیم(ع)
به گزارش جهان نيوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، دو انتصاب جدید با حکم حجت الاسلام سیدعلی قاضی عسکر تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) در این آستان روی داد. بر همین اساس عباس سلیمی به عنوان معاون جدید بهره وری موقوفات و مستغلات آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) و حجت الاسلام محسن عرفاتی را به عنوان سرپرست جدید معاونت امور علمی و فرهنگی این بارگاه ملکوتی منصوب کرد.
 
متن حکم معاون جدید بهره وری موقوفات و مستغلات آستان مقدس به این شرح است:

بسمه تعالی

جناب آقای حاج عباس سلیمی نائینی دامت توفیقاته

با عنایت به بازنگری انجام شده در ساختار آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام و ضمن تشکر از خدمات و تلاش‌های ارزشمند جناب آقای جواد علی اکبریان در دوران مدیریت امور مربوط به موقوفات، بدینوسیله جنابعالی را که بحمدالله از تعهد، تجربه، شایستگی‌های اخلاقی، علمی، مدیریتی و اجرایی و سوابق روشن و ارزشمند در مسئولیت‌های مختلف برخوردار بوده و هستید به سمت معاون بهره وری موقوفات و مستغلات آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام منصوب می‌نمایم.

امید است با بکارگیری همه توان و استفاده و بهره مندی از نیرو‌های متدین، خلاق و کارآمد بویژه اندیشمندان و فرهیختگان حوزه و دانشگاه و نیز همکاران محترم آستان، در تحقق اهداف مورد نظر و وظایف محوّله کوشا و موفق باشید.

خداوند متعال حضرتعالی را مشمول ادعیه زاکیه حضرت، ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و شفاعت ارواح طیبه‌ای که در این بقعه مبارکه بر اعمال ما نظارت دارند قرار دهد.
 

همچنین متن حکم سرپرست جدید معاونت امور علمی و فرهنگی آستان مقدس به این شرح است:

بسمه تعالی

جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای محسن عرفاتی دامت توفیقاته

هم اکنون که جناب آقای حاج عباس سلیمی دامت توفیقاته پس از سال‌ها تلاش و کوشش مخلصانه به سمت معاونت بهره وری موقوفات و مستغلات آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام منصوب گردیده اند، ضمن تشکر از فعالیت‌ها و خدمات شایسته تقدیر ایشان و همکاران محترمشان، بدینوسیله جنابعالی را که بحمدالله از تعهد، تجریه و شایستگی‌ها و سوابق ارزشمند علمی و اجرایی برخوردار می‌باشید، به سمت سرپرست معاونت امور علمی و فرهنگی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام منصوب می‌نمایم.

امید است با بکارگیری همه توان و استفاده و بهره مندی از نیرو‌های متدین، خلاق و کارآمد بویژه اندیشمندان و فرهیختگان حوزه و دانشگاه و نیز همکاران محترم در آن معاونت و دیگر معاونت‌ها و مراکز وابسته آستان مقدس، در تحقق اهداف مورد نظر و انجام وظایف محوله کوشا و موفق باشید.

خداوند متعال حضرتعالی را مشمول ادعیه زاکیه حضرت، ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و شفاعت ارواح طیبه‌ای که در این بقعه مبارکه بر اعمال ما نظارت دارند قرار دهد. ان شاءالله

سید علی قاضی عسکر

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام

گفتنی است، حجت الاسلام و المسلمین عرفاتی پیش از این سمت مشاور تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) در امور فرهنگی و رسانه این بارگاه ملکوتی را برعهده داشته و دارای سوابق مدیریتی همچون سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما، مدیریت گروه معارف اسلامی شبکه جهانی جام جم، مدیر گروه معارف و علوم قرآنی، مدیر امور عمومی شبکه قرآن و معارف سیما و نیز مدیریت امور عمومی معاونت صدا و معاونت فرهنگی آستان مقدس امامزاده صالح (ع) بوده است.
https://jahannews.com/vdcep78vwjh8woi.b9bj.html
jahannews.com/vdcep78vwjh8woi.b9bj.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *