چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - 1 Feb 2023
 
۵
۱۲
نگاهی به خدمات دوره‌ای اپوزیسیون به جبهه انقلاب!

حماقت عجیب اپوزیسیون در جام جهانی به نفع جمهوری اسلامی +جزئیات

پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۱
کد مطلب: 820838
ابراز رفتارها و سیاست‌های احمقانه از اپوزیسیون جمهوری اسلامی موضوع تازه ای نیست ولی آنها در جام جهانی احمق‌تر از همیشه رفتار کردند.
حماقت عجیب اپوزیسیون در جام جهانی به نفع جمهوری اسلامی +جزئیات
گروه سیاسی جهان نيوز، مهدی جهان تیغی: ابراز رفتارها و سیاست‌های احمقانه از اپوزیسیون جمهوری اسلامی موضوع تازه‌ای نیست ولی آنها در جام جهانی احمق‌تر از همیشه رفتار کردند.

یک: اپوزیسیون جمهوری اسلامی در سالهای گذشته یکی از اصلی‌ترین محورهای سیاست ورزی و رسانه‌ای خود را زیرسوال بردن قدرت نظامی ایران با تمرکز بر تخریب دستاوردهای بزرگ موشکی قرار داد. اما موشک‌ها در این سالها آنقدر اقتدارآفرینی و افتخار‌آفرینی برای ملت کردند و به تعداد قابل توجه تهدیدهای جنگی ملموس از سر کشور رفع کردند که عملا اپوزیسیون با ایستادن در مقابل موشک‌های ایران، اقتدارخواهی را به نام جریان انقلاب سند زدند و این گزاره را در افکار عمومی تثبیت کردند که اگر قرار باشد ایران قدرت نظامی بماند و بیش از اینی که است ابرقدرت نظامی شود، فقط آدم‌های از جنس انقلابی و ارزشی می‌توانند این هدف را محقق کنند و اپوزیسیون نه تنها توانای این کار را ندارد بلکه اساسا اعتقادی به اقتدار و قدرت نظامی در وجودشان یافت نمی‌شود.

دو: در قضایای مثل برجام نیز اپوزیسیون با ارائه تصویر کاملا ذلیل و گداگونه از خود در برابر آمریکا و غرب، عملا عزت طلبی را به نام جریان انقلاب سند زد. آنها آنقدر در روزگار برجام نقش فروشنده به خود گرفتند که بخش زیادی از مردم را به این نتیجه رساندند که این گروه حاضر است تمام ایران را بفروشد تا رضایتی را بر چهره کشورهای مثل آمریکا بنشانند.

سه: اپوزیسیون همچنین در حمایت از قاتلان، اشرار، تجزیه طلبان، تروریست  ها و اقدامات خشونت طلب و نقش آفرینی در همه اغتشاشات سالهای گذشته و به خصوص حوادث اخیر آنقدر افراط کردند که اینک برای اکثریت مردم این گزاره تثبیت شده که نه تنها اپوزسیون جمهوری اسلامی نسبتی با امنیت و آرامش جامعه ندارند بلکه در پسا جمهوری اسلامی چیزی جز کشتار و ناامنی در انتظار ایران نخواهد بود و این نوع اپوزیسیون بر فرض محال بعد از رسیدن به قدرت سیاسی، خونین ترین اتفاقات ضدامنیتی را رقم خواهد زد. ماحصل این رفتار هم این شده که اکثریت مردم هم امنیت را از جریان انقلاب مطالبه می کنند و هم جریان انقلاب را مدافع اصلی امنیت کشور و با صلاحیت ترین جریان در برقراری امنیت می‌دانند.

چهار: اپوزیسیون جمهوری اسلامی همچنین در آشکارسازی وابستگی و مزدوری برای آمریکا و اروپا آنقدر افراط کرد که اینک وابستگی و مزدوری برای افرادی مثل بن سلمان را نیز در کارنامه خود می‌بیند. اینک به تعداد گروه‌های موجود در اپوزیسیون، ارباب خارجی نیز وجود دارد و اولین اثر آن این است که افکار عمومی موضوعی مثل استقلال خواهی را از این جریان اساسا نمی‌تواند انتظار داشته باشد. در عوض جریان انقلابی و ارزشی در این چهل و سه سال به صورت مداوم استقلال خواهی در همه ابعاد از نظامی تا فرهنگی و اقتصادی و سیاسی فریاد زده و بر آن به عنوان یک اصل غیرقابل عقب نشینی تاکید کرده است.

پنج: در تمام موارد بالا اپوزیسیون با فریب کاری و با زدن روکش سیاسی و رسانه‌ای به موارد گفته شده، تلاش زیادی کرده بود که صحنه تقابل و ماهیت واقعی عملکردشان در افکار عمومی به راحتی عیان نشود. اما درحواث اخیر اپوزیسیون جمهوری اسلامی خواسته یا ناخواسته دست به یک حماقت عجیب زد. مهمترین ویژگی این حماقت آن بود که فراتر از جنگ سیاسی در یک عرصه اجتماعی خود را به جنگ و نبرد با جمهوری اسلامی وارد کرد. در حوادث پس از وفات مهسا امینی، اپوزیسیون با حماقتی تاریخی با افراط گری، عملا ناموس پرستی و غیرت ورزی را که دو موضوع عمیقا اجتماعی و عرفی شده و فرهنگی و اعتقادی در جامعه ایران هست را به صورت کامل به جبهه مقابل خود واگذار کرد. عجیب تر آن بود که نه تنها زنانشان عریان شدند و اوج بی حیایی از خود را نشان دادند بلکه مردانشان هم رسما گفتند به بی‌ناموس بودن افتخار می‌کنند! نتیجه نیز آن شد که نه تنها مردان غیرتمند جامعه ایرانی را از دست دادند بلکه حوزه زنان را که تا این سالها با فریب جز مزیت‌های خود تبلیغ می‌کردند، عملا سخیف و سبک کردند و معلوم شد که انتهای نگاه اینان به زنان چقدر حیوانی و ذلیلانه و لذت‌جویانه است.

شش: با شروع برخی مسابقات بین المللی ورزشی و به خصوص جام جهانی فوتبال، اپوزیسیون اینبار با حماقت بیشتری به جنگ اجتماعی‌تر با جمهوری اسلامی با محوریت حمله و اعلام جنگ علیه پرجم ملی و وطن پرستی آمد. در جام جهانی فوتبال اما آنها تماشاگر عملکرد غیرتمندانه مشترک تیم ملی فوتبال و مردم ایران در ابراز شادی و غم برای نتایج مسابقات فوتبال شدند و احترام به سرود و پرچم ملی و تعصب در وطن پرستی در جامعه ایران پررونق شد و نتیجه هم اینک این شده که اپوزیسیون عمیق‌تر از هر زمانی تعصب و افتخار به پرچم ملی و وطن پرستی را در سینی طلا تقدیم جمهوری اسلامی و جریان انقلابی و عموم مردم ایران کرده است.عجیب تر هم این است که با این نوع رفتار و مواضع، اپوزیسیون عملا خود را بعد از این حتی از بهره برداری و فرصت سوءاستفاده از موفقیت‌ها و افتخارآفرینی‌های آینده ورزشکاران ایران به نوعی محروم کرده و همه را به انحصار جمهوری اسلامی درآورده است.

هفت: خلاصه آنکه اپوزیسیونی که اقتدارخواهی، امنیت‌خواهی، استقلال‌طلبی، عزت‌طلبی، ناموس‌خواهی، غیرت‌خواهی و وطن‌پرستی را دو دستی به جبهه مقابل خودش تقدیم کرده با فاصله یکی از احمق‌ترین و ضعیف‌ترین اپوزیسیون موجود فعلی در جهان است.

*مدیر مسئول جهان نيوز

بیشتر بخوانید:
چرا یک مسابقه فوتبال توانست طراحی دشمن را بهم بریزد؟!/ بازی ایران – ولز نمادی از شناخت یک مسئول کارآمد در جمهوری اسلامی!

با تیم ملی فوتبال ایران مخالف هستند یا تیم فوتبال جمهوری اسلامی؟!
https://jahannews.com/vdcgwz977ak9x74.rpra.html
jahannews.com/vdcgwz977ak9x74.rpra.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


دادار
Iran, Islamic Republic of
منظور شما اصلاح طلبان هست؟
Iran, Islamic Republic of
اپوزیسیون ثابت کردند دشمن ایران و افتخار آفرینی ایرانیان هستند.
جای تعجب نیست، اینها حقوق بگیر دشمنان و پیمانکار اونا هستن.
مهدی ربانی
Iran, Islamic Republic of
بسیار زیبا و جامع و دسته بندی شده
چه خوب میشد این مقاله، دستمایه فیلم و مستند قرار گیرد و برای ماندن در حافظه تاریخی، مرتب پخش شود.
ایران مقتدر
Iran, Islamic Republic of
احسنت، بسیار، بسیار تحلیل جامع و درستی بود
Iran, Islamic Republic of
شیر مادر حلالتان که پشت رهبر و انقلابی هستید خدا آنقدر رزق و روزتان دهدکه نتوانید جمع کنید خدا رحمت کند پدر و مادرتان /
Iran, Islamic Republic of
خدا قوت به جهان نیوز، ولی می دانی جبهه دشمن و مزدورانش روزانه چند هزار خبر را وارونه منتشر و تحلیل وارونه می کنند.
Iran, Islamic Republic of
....
خخ
Iran, Islamic Republic of
اپوزیسیون ایران در وطن فروشی و حماقت در جهان رکورددار است.
ایرانی الاصل
Iran, Islamic Republic of
شما تازه فهمیدید دشمنان اسلام احمق هستند امام صادق 1300 سال پیش فرموده خدا دشمنان ما را از احمق ها آفریده ، مگر می شود انسان با شعور تیم دشمن کشورش را تشویق کند .
Iran, Islamic Republic of
آزادگان عالم بر بردگی و مزدوری جماعت خوشحال در باخت تیم ملی ایران شماتت می کنند و در تاریخ به عنوان خیانت ننگین و مشمئزکننده ثبت خواهد شد.
Iran, Islamic Republic of
آقای جهان تیغی
نظرتان راجع به بولتن محرمانه خبرگزاری فارس چیست ؟
Iran, Islamic Republic of
وعده خداست که دشمنان شما را از احمق ها افریدیم