شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ - 28 Jan 2023
 
۰

ناگفته‌های استاندار کردستان از جریانی که اغتشاشات اخیر را هدایت می‌کرد

دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷
کد مطلب: 820581
استاندار کردستان گفت: رسانه‌های معاند و مزدوران ضدانقلاب در حالی این‌روزها شعار دفاع از مردم سر داده که بازاریان و هر کسی که آنان را همراهی نکند، تهدید می‌کنند.
جریانی که اغتشاشات کردستان را هدایت می‌کرد
به گزارش جهان نيوز، اسماعیل زارعی‌کوشا بعدازظهرامروز در مراسم گردهمایی دانشجویان بسیجی و تجلیل از جهادگران بسیجی استان کردستان با اشاره به اغتشاشات اخیر اظهار داشت: یک نگاه و تحلیل جامع باید واقعیت‌ها و نقاط ضعف در شکل‌گیری این وقایع را مورد بررسی قرار دهد.

وی با بیان اینکه شبکه گسترده‌ای از ضدانقلاب، جنگ رسانه‌ای را رقم زده و باید این موضوع به دیگران منتقل شود، گفت: در این شرایط نیازمند جهاد تبیین هستیم.

استاندار کردستان با تاکید بر اینکه دانشجو باید تحلیل درست سیاسی از اوضاع کشور داشته باشد افزود: آنچه امروز شاهد آن هستیم مجموعه طراحی‌هایی با هدف آسیب رساندن به نظام و کشور است.

به گفته وی، یکی از اهداف دشمنان ما در طول این سالیان این است که به جهان اثبات کند که در حکمرانی اسلامی کارآمدی وجود ندارد.جریان اخیر ریشه‌ای که نشان دهنده یک گفتمان باشد را نداشت و رویکردی در این وقایع دیده نمی‌شد.

وی با اشاره به اینکه در جریانات اخیر مخالفت و ضدیت و تلاش برای مقابله با اسلام از یک سو و مقابله با نمادهای ملی از سوی دیگر دیده می‌شد، اظهار کرد: مزدوران ضدانقلاب این‌روزها شعارهایی را سر داده که در عمل خود آنها به آن پایبند نیستند. 

استاندار کردستان عنوان کرد: رسانه‌های معاند رویکردی دیکتاتورانه داشته و اگر هنرمند یا یک ورزشکاری با آنان همراه نمی‌شد به شدت منکوب و مورد هجمه قرار می‌گرفت.

زارعی کوشا با بیان اینکه رسانه‌های معاند بازاریان را تهدید کرده و ورزشکارانی که سرود ملی را خواندند، مورد هجمه قرار دادند، ابراز داشت: این رویکرد و عملکرد این افراد بوده که در ظاهر با دیکتاتوری مبارزه می‌کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *