يکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - 4 Dec 2022
 
۰
۱۱

درخواست مصی علی‌نژاد برای حمله به ایران

چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۹
کد مطلب: 819901
از گروه ۷ می‌خواهم که با جمهوری اسلامی همان رفتاری را پی بگیرند که با رژیم آپارتاید آفریقای جنوبی و پوتین کردند.
درخواست مصی علی‌نژاد برای حمله به ایران
به گزارش جهان نيوز، جوان نوشت: یک ویدئو از مصی علی‌نژاد باز دست به دست می‌شود. ویدئوی مصاحبه او با شبکه سعودی اینترنشنال؛ جایی که او در آن صراحتاً و البته با افتخار می‌گوید که خواستار مداخله خارجی در ایران هستم!

گفت‌وگوی شبکه فارسی زبان سعودی با علی‌نژاد در حاشیه کنفرانس امنیتی هالیفاکس در کاناداست که در آن، علی‌نژاد، نازنین بنیادی و حامد اسماعیلیون به نمایندگی از براندازان شرکت و سخنرانی کردند. این هر سه که از حامیان تحریم و حتی حمله نظامی به ایران به بهانه مبارزه با نظام جمهوری اسلامی هستند.

مصی علی‌نژاد می‌گوید: «اینجا محور تمام بحث‌ها اوکراین بوده و درست هم است؛ اما مگر پوتین برای کشتار مردم اوکراین تنهاست؟ نه، خامنه‌ای در قتل مردم اوکراین سهیم است؛ و برای آن‌ها مثال زدم که وقتی پوتین در سوریه بود، وقتی پوتین در کشور‌های دیگر بود، شما غربی‌ها سکوت می‌کردید. اما الان جنگ در قلب اروپاست؛ بنابراین وقتش هست که انقلاب ایران را به رسمیت بشناسید. وقتش است که به لابی‌هایی که در خارج ایران هستند و در همین نشست هم حضور داشتند، یعنی اعضای نایاک و به شما می‌گویند که حمله نظامی نکنید، به شما می‌گویند که سفارتخانه‌ها را نبندید، شما‌ها گوش نکنید!»

او تأکید کرده: «از هیچ انگ و تهمتی نمی‌ترسم که بگویند خواستار مداخله خارجی هستم. بله من خواستار مداخله خارجی هستم.»!

علی‌نژاد در خود نشست هم مدعی شده که غربی‌ها صدای اعتراض مردم ایران را نمی‌شنوند و گفته: «از گروه ۷ می‌خواهم که با جمهوری اسلامی همان رفتاری را پی بگیرند که با رژیم آپارتاید آفریقای جنوبی و پوتین کردند.» او خواستار ایزوله شدن ایران شده و گفته اگر اپوزیسیون داخلی و خارجی و سران کشور‌های دموکراتیک متحد شویم، مردم ایران می‌توانند در داخل کار را تمام کنند.

حامد اسماعیلیون هم در این نشست گفت که «به زودی پایان جمهوری اسلامی فرا می‌رسد. تقاضای اصلی ما از دولت‌های غربی این است که مانع این راه نشوند.» درخواست اسماعیلیون بسته شدن سفارتخانه‌های خارجی در ایران است. بازی اپوزیسیون این بار خیلی عیان شده است. آن‌ها به پیروزی خیلی امیدوار شده‌اند و به نظر می‌رسد دروغ‌هایی را که خود در مورد قدرت‌شان می‌گویند، باور کرده‌اند و برای همین هم دیگر نیازی به موضع‌گیری تلویحی نمی‌بینند. صریح و شفاف به میدان آمده و می‌گویند خواستار مداخله خارجی هستیم، التماس سران غربی را می‌کنند که کمک‌شان کنند و ابایی ندارند که مردم بدانند و ببینند که آن‌ها تغییر نظام در ایران را حتی به بهانه ریختن بمب و موشک بر سر مردم دنبال می‌کنند.

حمایت از تجزیه‌طلبی و دست اتحاد به تجزیه‌طلبان دادن هم دیگر عیان شده است. چه در تجمعی که اسماعیلیون در برلین راه انداخت، تجزیه‌طلبان حضور پررنگ داشتند و چه همکاری علی‌نژاد با تجزیه‌طلب‌ها عیان شده است.

این میان فقط باید به آن دسته از ایرانی‌ها که همچنان دنباله رو فکری این جماعت هستند، تذکر داد که آیا ایران را یکپارچه نمی‌خواهید؟

"دانلود فیلم آخرین نمونه وطن فروشی مصی علینژاد"
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
این سلیته معلوم الحالو هم مثل نیما زم تو گونی کنید بیارید ایران محاکمه کنید.
....
Iran, Islamic Republic of
لطفا این نکبت وطن فروش رو مطرح نکنید این بدبخت دنبال دیده شدنه
Iran, Islamic Republic of
بزرگوار با عرض معذرت،
سلیطه صحیحه
یعنی زنی که با بی حیایی و بی آبرویی در پی چیرگی و تسلطه.
سید
Iran, Islamic Republic of
بیخود نبود از قدیم گفتند از زن سلیته و دیوار شکسته حذر کن.
محمد
Iran, Islamic Republic of
برای این جوجه اردک زشت و مردنی ی گونی ۲۵ کیلویی کافیه
Iran, Islamic Republic of
باید توی گونی شود ودر جنگل وحش رها شود
Iran, Islamic Republic of
با یا یه تصادف ساختگی این دیوانه ها را خانه نشین کنید.!!!
Iran, Islamic Republic of
. قشنگتر اینه که بیارنش ایران. قیافه اش بدجوری دیدنیه.
Iran, Islamic Republic of
کی این عجوزه را در گونی آورده و محاکمه می نمایید
United Kingdom
نترسید به اذن خدا زمان این عجوزه هم بزودی تمام خواهد شد و از طریق همین افرادی که برایشان کار میکند به درک واصل خواهد شد
Iran, Islamic Republic of
رد داده غاز چرون