يکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - 4 Dec 2022
 
۰
۱

حیوون زبون بسته!

يکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۴
کد مطلب: 819528
روزنامه کیهان نوشت:حمایت اسرائیل از اغتشاشگران و تروریست‌های اجاره‌ای که نیازی به توئیت ندارد، ننه قمر هم می‌داند رژیم صهیونیستی پشت صحنه داعش و داعشی‌هاست.
حیوون زبون بسته!
به گزارش جهان نيوز، روزنامه کیهان در بخش گفت و شنود در مطلبی تحت عنوان «حیوون زبون بسته!» نوشت:

گفت: نفتالی بنت، نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی خطاب به اغتشاشگران اجاره‌ای توئیت زده و نوشته «‌مردم اسرائیل پشتیبان شما هستند. امیدوارم به تهران آزاد سفر کنم‌»!

گفتم: از کی تا به حال اشغالگران فلسطین که با قتل‌عام و آواره کردن ملت مظلوم فلسطین سرزمین آنها را غصب کرده‌اند «مردم اسرائیل»! شده‌اند؟!

گفت: حمایت اسرائیل از اغتشاشگران و تروریست‌های اجاره‌ای که نیازی به توئیت ندارد، ننه قمر هم می‌داند رژیم صهیونیستی پشت صحنه داعش و داعشی‌هاست.

گفتم: ولی اسرائیل با این اعتراف صریح زمان انتقام سخت از صهیونیست‌ها را جلو ‌انداخته و باید منتظر روزهای خونین اشغالگران در سرزمین‌های اشغالی باشد!

گفت: حیوونکی نفتالی بنت بد‌جوری پته اسرائیل را روی آب ‌انداخته است!

گفتم: یارو نیاز به دستشویی داشت، هرچه گشت جای خلوتی پیدا نکرد. وارد ساختمانی شده و در یک جای تاریک مشغول شده بود که ناگهان ده‌ها نور‌افکن روشن شد! حالا نگو که حیوون زبون‌بسته روی سن تئاتر رفته بود!
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United Arab Emirates
تا از این مملکت صدای همدلی با اونا بلند نشه این مردک جرات حرف زدن پیدا نمی‌کرد