کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

گاف بزرگ شبکه الحدث عربستان علیه ایران +فیلم و عکس

16 مهر 1401 ساعت 8:49

یک رسانه سعودی که همچنان به پخش خبرهای جعلی و ساختگی علیه ایران در چارچوب پروژه آشوب و اغتشاش و تجزیه ادامه می‌دهد، گاف بزرگی را مرتکب شد که منابع عراقی این رسوایی بزرگ سعودی‌ها را برملا کردند.


به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، شبکه الحدث وابسته به عربستان سعودی که همگام با ایران اینترنشنال شبکه فارسی‌زبان وابسته به سعودی و العربیه به بازوی رسانه‌ای بانیان پروژه آشوب و اغتشاش و تجزیه در ایران تبدیل شده‌اند، گاف بزرگی را مرتکب شد که یک کانال عراقی این رسوایی بزرگ سعودی‌ها را برملا کرد.

مجری این شبکه سعودی در یکی از بخش‌های خبری خود با آب‌وتاب خبری ساختگی را علیه ایران خواند و تصویری را نشان  داد و مدعی شد مربوط به یکی از بازداشت‌شدگان ایرانی در خوزستان است که به‌دست نیروهای امنیتی ایران کشته شده است، در حالی که تصویر پخش‌شده از سوی شبکه سعودی متعلق به «شهید عماد الحیدری» است که در جریان عملیات آزادسازی مناطق عراق از اشغال باندهای تروریستی داعشی مورد حمایت آل‌سعود به شهادت رسیده بود.

مجری این رسانه سعودی مدعی شد نیروهای امنیتی ایران، 9 روز پیش عماد الحیدری را در اهواز بازداشت کرده و وی بر اثر شکنجه جان باخته است.
 

دانلود فیلم
 
تصویر شهید «عماد الحیدری» از شهدای نبرد با تروریسم تکفیری وهابی که شبکه الحدث برای پروژه کشته سازی در  ایران از آن استفاده کرد

این رسانه‌های سعودی با وجود این گاف‌ها و رسوایی‌های مکرر همچنان به خبرها و برنامه‌های ساختگی خود در راستای پروژه ضربه زدن به مقاومت و حامیان آن در منطقه ادامه می‌دهند.


کد مطلب: 814632

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/814632/گاف-بزرگ-شبکه-الحدث-عربستان-علیه-ایران-فیلم-عکس

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com