شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - 3 Dec 2022
 
۱
۲۳
سیرک ضد انقلاب در تجمعات اول اکتبر؛

از توحش تا برهنگی؛ از خشونت تا تجزیه‌ طلبی/ از آزادی چه می‌خواهند؟ +جزئیات

دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶
کد مطلب: 814169
سیرک ضد انقلاب در تجمعات اول اکتبر در خارج از کشور تصویر واضحی از ماهیت شعارهای آنان را نشان داد از توحش تا برهنگی؛ از خشونت تا تجزیه‌طلبی.
از توحش تا برهنگی؛ از خشونت تا تجزیه‌ طلبی/ از آزادی چه می‌خواهند؟ +جزئیات
گروه سیاسی جهان نيوز: اگر به قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن 57 بازگردیم و به خواسته‌های مخالفان رژیم طاغوت پهلوی که جملگی‌شان از زبان امام خمینی(ره) بیان می‌شد نگاهی بیندازیم، خواسته‌ها و مطالبات انقلابیون چیزی نبود جز استقلال کشور از بیگانه و بیرون آمدن ایران از زیر پوتین‌های مستشاران آمریکایی و استعمارگران انگلیسی و برای نیل به این هدف راهی نبود جز کنار زدن حکومتی که گوشت و پوست و استخوانش را مدیون دولت‌های خارجی بود.

به گزارش وطن امروز، رژیم پهلوی با مخالفانی طرف بود که جز به اسلام و عزت ایران نمی‌اندیشیدند. خون‌های ریخته شده در خیابان‌ها برای کسب استقلال، خون‌های گرمی که در ۴ نقطه کشور و در مقابله با تجزیه‌طلب‌ها بر خاک این سرزمین ریخته شد تا مبادا ایران کهن تبدیل به ایرانستانی چند پاره شود و بعدتر خون پاک جوانانی که در طول ۸ سال دفاع‌مقدس و در جنگ با رژیم بعثی روی زمین جاری شد تا حتی یک وجب از خاک کشور دست بیگانه نیفتد، گواهی این امر است. در عبارتی ساده‌تر، اساس انقلاب اسلامی بر استقلال‌خواهی از شرق و غرب بنا شد و جمهوری اسلامی نیز به این منظور شکل گرفت که عزت ایران عزیزمان را که در هزارتوی تاریخ به فراموشی سپرده شده بود، دوباره بازیافته و از آن حراست کند و این موضوعی نبود که بخواهد از سوی بیگانگان و دشمنان ایران بی‌پاسخ بماند. 4 دهه‌ بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی با مخالفانی طرف است که فریاد مبارزه با نظام اسلامی را سر می‌دهند. در حالی که اصل خواسته و هدف‌شان نه براندازی نظام حاکم که اساسا نابودی کشوری به نام ایران است. یک روز کمپ تحریم ورزش ایران را به راه می‌اندازند و روز دیگر به حمایت از فیلمی برمی‌خیزند که چهره‌ای سراسر تاریک از ایران به نمایش گذاشته است. روزی در نامه‌هایی خواستار تحریم مردم ایران می‌شوند و روز دیگر خطاب به قاتلان قهرمان ملی ایران نامه تشکر‌آمیز صادر می‌کنند. حالا هم به بهانه فوت مرحومه مهسا امینی به خیابان‌ها آمده و با موج‌سواری روی خون او، اصل خواسته‌شان، یعنی تجزیه‌طلبی را فریاد می‌زنند.روزهای اخیر تعدادی از افراد ضدانقلاب خارج‌نشین که سر در آخور اجنبی‌های ضدایرانی دارند، با برپایی تجمعات پراکنده در برخی شهرهای اروپایی، نقاب از چهره برداشته و بالاخره خواسته اصلی‌شان را که زیر نام مرحومه مهسا امینی پنهان کرده بودند، نشان دادند. در تجمعاتی که جریان ضدانقلاب در اروپا برگزار کرد، از سلطنت‌طلبانی که همچنان امیدوار به سرنگونی انقلاب اسلامی و بازگشت خاندان دیکتاتور پهلوی به قدرت هستند تا تجزیه‌طلبانی که سال‌هاست پروژه جدایی برخی مناطق از ایران را دنبال می‌کنند، در کنار هم حضور داشتند. به عنوان مثال طبق تصاویری که از تجمع این جریان در وین اتریش منتشر شده، چند نفر از افراد حاضر پرچم حزب تروریست دموکرات کردستان را در دست دارند.

در تجمع مشابه دیگری نیز که در آلمان برگزار شد، برخی افراد ضدانقلاب که خود را خونخواه مهسا امینی می‌خوانند، پرچم منحوس گروهک‌های تجزیه‌طلبی مثل کومله و دموکرات کردستان را در دست داشتند. نکته جالب توجه اما پرچم رژیم طاغوتی پهلوی بود که در فاصله چند متری پرچم تجزیه‌طلب‌ها توسط افراد سلطنت‌طلب که از قضا شعارهای به ظاهر میهن‌دوستانه هم می‌دادند، به اهتزاز در آمده بود! این هم از عجایب روزگار و البته بیانگر فضاحت و درماندگی جریان ضدانقلاب است. از سلطنت‌طلب‌های به ظاهر وطن‌پرست گرفته تا گروهک‌های تروریست تجزیه‌طلب که هدفی جز چندپاره کردن ایران ندارند، به بهانه فوت مهسا امینی گرد هم آمده و در پوشش شعار «زن، زندگی، آزادی»، هر کدام اهداف خود را دنبال می‌کنند. البته حاضران تجمعات اخیر ضدایرانی در اروپا به تجزیه‌طلبان و سلطنت‌طلبان و البته باقیمانده گروهک تروریستی منافقین محدود نبود؛ چنانکه برخی از افراد حاضر در این تجمعات با عریان شدن، تفسیر خود از شعار «زن، زندگی، آزادی» را اعلام کردند. به طور مثال طبق تصاویر منتشر شده، در جریان تجمع گروهی از جریان ضدانقلاب اسلامی در آمستردام هلند، فردی که لباس خود را در آورده، از آزادی جنسی و... صحبت می‌کند و افراد حاضر در صحنه برای او کف و سوت می‌زنند اما این صحبت‌ها بخوبی مقصود اصلی جریان ضدانقلاب از شعار آزادی زن را به نمایش می‌گذارد؛ صحبت‌هایی که نشان می‌دهد منظور این جماعت از آزادی زن، همان آزادی برهنگی و زیر سوال بردن اخلاقیات انسانی بوده که نه چارچوبی می‌شناسد و نه مقید به هیچ ارزش و هنجاری است. 
 
* تحقیر سلبریتی‌های وطن‌فروش از سوی ضدانقلاب بی‌وطن
مهناز افشار از جمله سلبریتی‌هایی بود که در این کشور به اسم و رسمی رسید و سپس با پشت کردن به ایران، به آغوش ضدانقلاب خارج‌نشین غش کرد. او که در یک تجمع ضدایرانی شرکت کرده بود، توسط برخی دیگر از شرکت‌کنندگان در همان تجمع که در آلمان برگزار شده بود، با اهانت و کتک‌کاری از جمع بیرون رانده شد.

محسن نامجو از دیگر سلبریتی‌های بدنام ایرانی نیز که به میان تجزیه‌طلبان و سلطنت‌طلب‌ها رفته بود تا بیش از پیش وطن‌فروشی خود را فریاد بزند، مثل مهناز افشار با حقارت از جمع ضدانقلاب خارج شد. برخورد ضدانقلاب با افشار و نامجو جدا از اینکه نشان داد عاقبت سلبریتی‌هایی که به وطن خود پشت می‌کنند، چیزی جز حقارت نیست، سطح توحش اوباش خارج‌نشین را به نمایش گذاشت؛ اوباشی که حتی به هم‌مسلکان خود نیز رحم ندارند اما برای مردم ایران از آزادی، دموکراسی و احترام به عقاید دم می‌زنند.

جریان برانداز و ضدانقلاب همواره با شعارهای به ظاهر آزادی‌خواهانه و عدالت‌طلبانه و نفی نظام اسلامی، وعده ایرانی آباد به مردم می‌دهد و فضایی که از ایران پس از براندازی و تجزیه ترسیم می‌کند، جامعه‌ای آزاد و محترم شمردن عقاید مختلف است. با این حال تصاویر وحشیانه و جنایت‌آمیزی که این جریان چه در داخل کشور و چه در اروپا به نمایش گذاشتند، هشداری به مردم وطن‌پرست ایران است که فردای براندازی، چه روزهای سیاه و تاریکی بر ایران خواهد گذشت و چه جنایت‌هایی که این اوباش علیه مردم انجام خواهند داد. آنچه در روزهای اخیر چه در داخل کشور و چه به صورت گسترده در اروپا شاهد آن بودیم، تصویر واضحی است از آنچه برخی‌ها به بهانه فوت مرحومه مهسا امینی در دستور کار خود دارند. آشوب، اغتشاش، تجزیه‌طلبی و چند پاره شدن ایران و در نهایت نابودی کشوری به نام ایران اهدافی است که با اسم رمز مهسا امینی دنبال می‌شود؛ چنانکه «ایدی کوهن» خبرنگار رژیم صهیونیستی نیز در حساب توئیتری خود با عبارت «بای بای ایران» این خواسته را عریان‌تر و شفاف‌تر از بقیه ضدانقلاب به نمایش گذاشت.

با توجه به اتفاقاتی که همزمان در داخل کشور و اروپا رخ داد، به صراحت باید گفت «سکس و خشونت» آمال خواسته جریان ضدانقلاب است. گروهک‌های ضدانقلاب و تجزیه‌طلب نیز که همواره به دنبال فرصتی برای عرض اندام هستند، با سوءاستفاده از شرایط پیش آمده و به بهانه فوت مرحومه امینی، با اقدامات خود فریاد تجزیه و پاره پاره شدن ایران را سر دادند. گروهک‌های تروریستی دموکرات و کومله از جمله گروه‌هایی بودند که با موج‌سواری بر آشوب‌های اخیر، اهداف ضدایرانی خود را دنبال کردند. این گروهک‌ها اگرچه نتوانستند در داخل کشور کاری از پیش ببرند اما تجمعات پراکنده آنها در برخی کشورهای اروپایی و اهتزاز پرچم‌های منحوس‌شان نشان داد هدف اصلی‌شان تجزیه ایران بوده و موضوع فوت مرحومه امینی صرفا ابزاری در دست این گروهک‌های ضدانقلاب است. از رضا ربع پهلوی و سلطنت‌طلبان گرفته تا مسیح‌ علینژادها و گروهک‌های تروریستی یک فصل مشترک دارند و آن هم بی‌وطنی است. این بی‌وطنان تنها یک هدف را دنبال می‌کنند و آن هم پاره پاره کردن نقشه ایران و در نهایت محو این نام مقدس از تاریخ است.
مرجع : روزنامه وطن امروز
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


رستم سورن سوئد
Iran, Islamic Republic of
بلاخره این جماعت کثیف حیوان صفت عقب افتاده با دست خود, خودشون را در پیشگاه ملت بزرگ ایران افشاء کردند..
Iran, Islamic Republic of
سگهای استخوان خور امریکا و اسراییل
Iran, Islamic Republic of
این وحوش ایرانی نما فقط دنبال سکس و شهوت هستند.
Iran, Islamic Republic of
و بردگی شیطان
Iran, Islamic Republic of
لشکر صهیونیزم همینها هستن..
Iran, Islamic Republic of
مردم، مردم شبکه های خارجی اینا هستن
آینده ی مورد نظر شورشی های داخلی هم اینه.
Iran, Islamic Republic of
الحق که برخی ها از جهان سومی هم عقب مانده ترند راهی که غرب صد سال قبل و به هیچی نرسید اینها میخوان تازه امتحان کنن
دایی
Iran, Islamic Republic of
بترسید هنوز مردم جواب این اشغال های رذل و بی دین و بی تفکر و اوباش را ندادند به خدا اگر بیایم هیچ چیزی از شما نمی ماند ....
شجاع
Iran, Islamic Republic of
مثل این چهل سال آرزوی صدمه بکشور ایران را بگور لجنشان خواهند برد
عبرت
Iran, Islamic Republic of
سگ زرد برادر شغال است. اینان مشتی سگ استخوان به دهن امریکا و اسرائیل اند برای پاچه گیری مردم ایران، اما مردم وطن پرست ما خوب بر پوزه شان میزنند.
Iran, Islamic Republic of
خانواده مهسا امینی جوابگو باید باشند
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
مرگ شیطان نزدیکه،بنابراین تمام جنودش رو در سرتاسر دنیا داره بسیج می‌کنه،برای مقابله باهاشون آماده ایم ؟!
Iran, Islamic Republic of
این ارازل چقدر از جنس آدمی دور شدن
خوک صفتان بی شرف حال انسان از دیدن این تصاویر بهم میخورد
Iran, Islamic Republic of
دانشجویان شریف که برهنه نشده بودن ...
Iran, Islamic Republic of
فکرشون برهنه بود. بزودی به جسم هم خواهند رسید
Iran, Islamic Republic of
آن خانمی هم که برهنه شد ابتدا در خیابان های تهران روسری سر چوب کرد، جالب است نتوانست شلوارش رو در بیاره و فقط به بالا تنه برهنه بسنده کرد چون لختی کامل خلاف مقررات آن کشور است.
Iran, Islamic Republic of
اتفاقا با تاپ امده بودند.
Canada
خدا رو شکر جمع الوات،لمپن‌ها و تروریستها در غرب جمعه. من که میگم همه این اشرار اغتشاشگر رو بفرستین برن غرب. نبینید این لمپن‌ها اینطور در مقابل سفارت ایران سروصدا میکنن اینها پول گرفتن نمایش راه بندازن اما در زندگی روزمره در غرب از موش هم ترسوترن.
Iran, Islamic Republic of
اه اه بگید اکبر گنجی لباسش رو بپوشه حالم بد شد.
Iran, Islamic Republic of
از آزادی چه می‌خواهند؟".بی بندو باری را!.
معصومه
Iran, Islamic Republic of
با سلام. به نظر می رسه تا زمانی که ما موش های موذی داخلی مثل ...، و... نتوانیم سروسامان داده و کنترل کنیم هیچ کدام از تلاش ها و فرهنگ سازی ها به نتیجه نخواهد رسید
Iran, Islamic Republic of
آقایان مسئول مدیون شهدا و همه عزیزانی هستند که بیگناه دراین آشوبهاخونشان ریخته شده.