سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - 7 Feb 2023
 
۰
۱

توسل ضد انقلاب به اراذل اوباش

شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۱۳
کد مطلب: 813812
برخی سلبریتی ها از این حوادث سوء استفاده کردند؛ اینها به دنبال گرفتن ویزا هستند و سرویس های جاسوسی با وعده و وعید سوار اینها می شوند.
توسل ضد انقلاب به اراذل اوباش
به گزارش جهان نيوز به نقل از فارس، حمید اسفندیاری، پزشک در گفت وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس درباره «اغتشاشات اخیر در کشور و موضوع طرح تجزیه کردن کشور و برخوردهای حمایتی برخی سلبریتی ها از اغتشاشگران»، گفت: اول اینکه مشخص است دشمن داریم و دشمن هم مترصد است از همه اتفاقات سوء استفاده کند و مشخص است که یک سناریوی از قبل تعیین شده است.

وی ادامه داد:ضد انقلاب سناریویی برای ما تعریف کرده و منتظر اجرایی کردن آن بوده است؛ درخصوص مرگ خانم امینی باید منتظر بمانیم در آینده مراجع ذیصلاح نظر بدهند.

این پزشک خاطرنشان کرد: اینها آمدند این بلوا و آشوب را به وجود آوردند. این موضوع نشان می دهد ضد انقلاب قصد ایجاد نارضایتی مردم را دارد و سعی می کند آسیب زده و کشته سازی کند و از بحث مبارزه سیاسی گذشته؛ اینها چون کسی را ندارند متوسل به اراذل اوباش می شوند و برای این گروه نیز فرقی نمی کند که چه کاری انجام می دهدند و به چه چیزی آسیب می رسانند.

اسفند یاری تصریح کرد: عده ای سوء استفاده کردند؛ مثل برخی سلبریتی ها؛ اینها به دنبال گرفتن ویزا هستند و سوابق مختلفی مثلا در تیم ملی داشتند و سرویس های جاسوسی با وعده و وعید سوار اینها می شوند و آنها اظهار نظر می کنند؛  البته تعداد آنها در مقابل جامعه خوبی که از ورزشکاران و هنرمندان داریم کم است.

وی یادآور شد: هنر پیشه هایی که از دور خارج شدند و عملا نیستند چنین اظهار اتی کردند و انتظاری از اینها نداریم، اما جای تاسف برای افرادی است که در این جریان بصیرت سیاسی خود را نشان دادند و بعضی فکر کردند باید از این سوء استفاده کنند و عملکرد خوبی نشان ندادند.
https://jahannews.com/vdca6enau49n6a1.k5k4.html
jahannews.com/vdca6enau49n6a1.k5k4.html
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
اول مجازات انها و دوم و قطع و یقین ممنوع الکار آنها.
دیگر مماشات بس است.