جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - 2 Dec 2022
 
۰
۸
پرویز سروری:

دشمنان می خواهند با سوریه سازی، ایران را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به ویرانه‌ای تبدیل کنند/ دشمن برای ایجاد اختلاف قومیتی، مذهبی و سیاسی برنامه‌ریزی کرده

پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۸
کد مطلب: 813768
نایب رئیس شورای ائتلاف گفت: وحدت و یکپارچگی ایران برای ملت ما همیشه خط قرمز بوده و معلوم است که دشمن روی این موضوع کار کرده؛ اغتشاشات اخیر نشان داد که برای ایجاد اختلاف قومیتی، مذهبی و سیاسی برنامه‌ریزی انجام شده و به شدت در دستور کار دشمن قرار دارد.
دشمنان می خواهند با سوریه سازی، ایران را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به ویرانه‌ای تبدیل کنند/ دشمن برای ایجاد اختلاف قومیتی، مذهبی و سیاسی برنامه‌ریزی کرده
به گزارش جهان نيوز، پرویز سروری عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در گفت و گو با فارس در مورد اهداف آشوب‌های اخیر اظهار داشت: کاملا مشخص است که دشمن روی ملت ما مطالعاتی داشته و برنامه‌ریزی کرده است به همین دلیل اینبار روی نقاط قوت جمهوری اسلامی ایران دست گذاشته‌اند.

وی با بیان اینکه یکی از نقاط قوت جمهوری اسلامی، انسجام در عین تکثر است، افزود: وحدت و یکپارچگی ایران برای ملت ما همیشه خط قرمز بوده است. معلوم است که دشمن روی این موضوع کار کرده؛ اغتشاشات اخیر نشان داد که برای ایجاد اختلاف قومیتی، مذهبی و سیاسی برنامه‌ریزی انجام شده است و به شدت در دستورکار دشمن قرار دارد.

عضو شورای ائتلاف با اشاره به راهبرد دشمن مبنی بر ایجاد اختلاف در کشور، تصریح کرد: اگر دشمن تمام توانش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای ایجاد اختلاف ملی صرف کرده است، ما هم باید ظرفیت‌های انسجام ملی ایران را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تقویت کنیم.

سروری اظهار داشت: در جهاد تبیین باید خیلی عمیق و وسیع اهداف دشمن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای مردم بازگو کنیم، مشخص و روشن است که ملت ما همیشه اسلام را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ محور انسجام قرار دادند و بر آن تاکید دارند.

وی تشریح کرد: علت توهین به فرهنگ حسینی نیز همین مساله است و عده‌ای درصدد هستند تا این موتور بسیار پرقدرتِ انسجام‌بخش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خاموش کنند. دشمنان می خواهند ملت ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گرفتار روندی کنند که در سوریه انجام دادند و با ایجاد اختلافات داخلی آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به ویرانه‌ای تبدیل کردند. 

عضو شورای ائتلاف با بیان اینکه دشمن می‌خواهد اقتدار، انسجام، وحدت، همدلی و هم‌افزایی ملی ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به اختلاف تبدیل کند، گفت: نقش صدا و سیما و رسانه‌ها، مسئولین، نخبگان و نهادهای الهام‌بخش در این زمینه بسیار مهم و جدی است و از همه مهم‌تر باید با عوامل دشمن که در جامعه خودی شکل گرفته است با قدرت برخورد شود.

سروری افزود: اینکه سلبریتی‌هایی از ظرفیت‌های ملی استفاده کنند، مقبولیت، محبوبیت و توان مالی به دست بیاورند ولی به جای تشکر از ملت هم‌نوا با دشمن عمل کنند، جای مماشات و مصالحه باقی نمی‌گذارد و باید با اقتدار و قدرت از منظر قانونی با این عواملِ مزدورِ بیگانه برخورد شود.

وی تصریح کرد: کسانی که در هر اتفاقی تلاش کرده‌اند سمفونی دشمن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در داخل کشور بنوازند باید بدانند که تحمل ملت به سر آمده و اگر مسئولین در برخورد با آنها کوتاهی کنند، مردم از آنها نخواهند گذشت.

سروری با بیان اینکه امروز وقتِ مماشات با اخلالگران نیست، تشریح کرد: شاهد هستیم حتی ظرفیت‌هایی که با استفاده از امکانات جمهوری اسلامی به نان و نوایی رسیده‌اند، صریح و بی‌پرده در خط دشمن قرار گرفته‌اند و رسما علیه حکومت اقداماتی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ طراحی می کنند. مسئولینی که نسبت به آنها کوچک‌ترین تخفیف و بخششی را لحاظ کنند در نظر ملت ما منفور خواهند شد و علاوه بر مردم، خدا هم از آنها نخواهد گذشت.

عضو شورای ائتلاف با بیان اینکه تحمل ملت ما به سر آمده، خاطر نشان کرد: به نظر من باید با کسانی که علیه انسجام و وحدت کشور حرکت کردند و به دنبال فروپاشی نظامی بودند که بیش از 300 هزار خون پای آن ریخته شده است برخورد انقلابی شود. 
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
دقیقا همین طور است که می گوید، اما مشکل غرب این است که ایران را ۴۳ سال است که مردم؛ نظام و ایران را حفظ کرده اند، حتی نسل دهه ۷۰ و ۸۰ گویی همان نسل دهه ۶۰ هستند، اسلام، ورای زمان و مکان جاری است .
Iran, Islamic Republic of
الان دهه نودی ها هم پایکار انقلابند، سرود سلام فرمانده دهه نودی ها، نشان داد و لرزه بر پیکره استکبار انداخت.
Iran, Islamic Republic of
اشتباه فکر میکنید به قول امام ره امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند امام ره نگران عملکرد مسئولین بودند.
حامد
Iran, Islamic Republic of
در اغتشاشات اخیر عناصر میدانی غالب (جدای از لیدرهای وابسته به گروهک تروریستی و عناصر ضد انقلاب) قشری از اراذل بودند. این قشر قبلا هم آشوب می کرد . نه سوزاندن و آتش زدن. بلکه ول گردی در کوچه و خیابان، مزاحمت به نوامیس مردم، .......و حالا!!
United States
بهتر است برای یکپارچگی مردم ایران و جلوگیری از چند دستگی اقدامات اساسی توسط مقامات بالا صورت گیرد.
Iran, Islamic Republic of
دشمن همیشه مترصد است کشورها را تحت سلطه بگیرد.
United Arab Emirates
ای کاش سروری و امثالهم بازنشست می‌شدند.
Iran, Islamic Republic of
...