کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

حاج علی اکبری در تجمع امت رسول الله(ص) تهران:

مزدوران اغتشاشگر باید به اشد مجازات برسند/ برخی خواص بی بصیرت امتحان بدی پس دادند/ ملت ایران انتقام همه این نامردی ها را خواهد گرفت

3 مهر 1401 ساعت 21:16

امام جمعه موقت تهران بیان کرد: امیدواریم با دست قدرت نیروهای نظامی و انتظامی و با تدبیر دستگاه قضائی، اغتشاشگران به اشد مجازات برسند.


به گزارش جهان نیوز، حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص) در سخنانی گفت: امروز میدان انقلاب اسلامی تهران، میدان جدیدی برای رویارویی سرنوشت‌ساز ملت عظیم و وفادار در برابر استکبار جهانی و کفر و ظلم است.

وی افزود: امروز میدان انقلاب تهران، میدان رویارویی با دشمنان پلید ملت و انقلاب اسلامی است و دشمن دارد پی در پی از ملت ایران سیلی می‌خورد. ملت ایران هیچگاه از ضربه زدن به دشمنان خود غافل نبوده است.

حاج‌علی‌اکبری تصریح کرد: تمام کینه‌ای که اغتشاش‌گران ناجوانمرد از ملت قهرمان ایران داشتند، یک جا بر سر شهدای امنیت روزهای اخیر آوردند. برخی از خبرهای این اغتشاشات را نمی‌توان شنید و تاب آورد؛ اهانت به ساحت قرآن کریم سخت‌ترین جسارت‌ها و هتک حرمت‌های اغتشاش‌گران بود.

حاج علی اکبری گفت: دشمنان خودشان را برای فتنه انگیزی نیابتی آماده کرده بودند و هر چه در توان داشتند را به میدان آوردند و با دندان‌های فشرده و چشمانی پر از کینه و خون درصدد انتقام از این ملت بر آمدند. وقتی دیدند شعارهای انقلاب اسلامی در سازمان ملل با سر دست بردن تصویر شهید بین المللی صلح و امنیت سلیمانی عزیز همراه شد و اعلام مواضع صریح ایران توسط رئیس جمهور شجاع و انقلابی را دیدند با همه قوا وارد میدان انتقام شدند.

وی افزود: کاری که در جریان اخیر انجام شد یک برنامه از قبل آماده شده بود، آنان همه امکانات خود را به میدان آوردند، جریان امپراتوری رسانه‌ای خود را از قبل آماده و وارد میدان کردند، عوامل ضد انقلاب از منافقان کودک کش و قاتلان ۱۷ هزار شهید ایرانی گرفته تا از سلطنت طلبان آواره منحط که برای ادامه حیات ننگین خود حاضر به انجام هر خیانتی هستند بهره برد.

امام جمعه موقت تهران بیان کرد: دشمن در جریان اخیر عناصر اراذل و اوباش را آموزش داده و مدتها آنها را به شیوه‌های داعشی پرورش و مجهز کرده و پشتیبانی با سلاح سرد و گرم را از آنان انجام داده بود برای همین به سرعت و خیلی سریع سر اصل مسأله رفتند و کینه‌ای که نسبت به اصل انقلاب و ولایت الهی و آرمانهای انقلاب داشتند را هدف قرار دادند. آنان همه مقدمات را حذف کردند و با خشونتی وصف ناپذیر به جان مردم افتادند که فقط با تعبیر وصف داعشی می‌توان از آنان یاد کرد. این رفتارها ربطی به مردم و فرهنگ ایرانی ندارد و رفتارهای صددرصد داعشی است.

وی ادامه داد: مردم عزیز ما از روز اول صف خود را از جنایتکاران جدا کردند و این اغتشاشات، هیچ ظرفیت مردمی پیدا نکرد. مردم امروز بعد از راهپیمایی باشکوه در نماز جمعه این هفته در سراسر کشور، مجدداً اینجا در میدان انقلاب گرد هم آمدند تا به استکبار جهانی بگویند که خسارت اغتشاشات اخیر در کشور ما، به عهده آمریکا و رژیم صهیونیستی است و ملت ما به موقع خودش، انتقام تمام این نامردی‌ها را خواهد گرفت.

امام جمعه موقت تهران بیان کرد: امیدواریم با دست قدرت نیروهای نظامی و انتظامی و با تدبیر دستگاه قضائی، اغتشاشگران به اشد مجازات برسند. حساب جوانان و نوجوانانی که از روی احساسات به دام دشمن افتادند، از دشمنان ملت ایران جدا است؛ ما برای این فرزندان خودمان دعا می‌کنیم تا هدایت شوند و آن‌ها را مشمول رأفت اسلامی می‌دانیم.

حاج‌علی‌اکبری تصریح کرد: ما از خواص بی‌بصیرت و بی‌مروت که با پول ملت ایران چهره شدند، ناراحت هستیم؛ این افراد بد امتحان دادند و به آن‌ها توصیه می‌کنیم که توبه کنند.

امام جمعه موقت تهران در پایان گفت: از نیروی حافظ امنیت و فراجا که مظلومانه ایستادند و امنیت کشور را حفظ کردند، تشکر می‌کنیم و امیدواریم خداوند تبارک و تعالی به این عزیزان قوت بدهد.

گفتنی است حسن ختام این مراسم مدیحه سرایی سعید حدادیان و حسین طاهری از مداحان اهل بیت (ع) بود.


کد مطلب: 813412

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/813412/مزدوران-اغتشاشگر-باید-اشد-مجازات-برسند-برخی-خواص-بی-بصیرت-امتحان-بدی-دادند-ملت-ایران-انتقام-همه-این-نامردی-خواهد-گرفت

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com