جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - 2 Dec 2022
 
۶
۳۹
اجتماع بزرگ امت رسول‌الله در میدان انقلاب؛

قیام تهرانی‌ها علیه آشوب و اغتشاش میلیونی شد / عظمت جمعیت همه را شگفت‌زده کرد +تصاویر و فیلم

يکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴
کد مطلب: 813369
اجتماع بزرگ امت رسول‌الله(ص) علیه اغتشاش‌گران و آشوب‌گران روزهای گذشته، در میدان انقلاب با حضور گسترده مردم برگزار شد.
قیام تهرانی‌ها علیه آشوب و اغتشاش میلیونی شد / عظمت جمعیت همه را شگفت‌زده کرد +تصاویر و فیلم
به گزارش جهان نيوز، اجتماع بزرگ «امت رسول الله (ص)» با حضور پرشور اقشار مختلف مردم انقلابی، هیئات عزاداری و قاریان قرآن در حمایت از مسجد، قرآن و پرچم مقدس ایران آغاز و هزاران پرچم جمهوری اسلامی ایران در میدان انقلاب به اهتزاز در آمد.

بر اساس اطلاع رسانی‌های صورت گرفته قرار بود این تجمع رأس ساعت ۱۶ از میدان امام حسین (ع) در محکومیت هنجارشکنان، اغتشاش‌گران و بی‌حرمتی‌های صورت گرفته به ساحت مقدس قرآن و مسجد و پرچم جمهوری اسلامی ایران آغاز شود اما پیش از آغاز مراسم هیئات مذهبی و گروه‌های مردمی در میدان امام حسین تجمع کرده و سپس به سمت میدان انقلاب حرکت کردند.

روز گذشته بسیاری از نهادهای قرآنی و دینی با محکومیت اقدامات اغتشاشگران مردم را به حضور گسترده در این اجتماع فراخوانده بودند.
 همه آمده اند…
به گزارش مهر، در این اجتماع حضور نسل‌های مختلف انقلاب از نوزادی که در آغوش مادر است تا پیرمردی که می‌گوید از ابتدای انقلاب تا امروز در همه راهپیمایی‌ها و اجتماعاتی که در راستای دفاع از انقلاب و نظام بوده شرکت کرده است قابل توجه است. همچنین حضور خانواده‌های شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان اسلام در این اجتماع دیده می‌شود.

مردم مؤمن و متعهد تهران با لباس مشکلی عزا که در سالروز وفات پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) بر تن داشتند برای دفاع از مقدسات اسلام و آرمان‌های انقلاب آمدند تا با نمایش وحدت، اقتدار و همدلی پاسخی دندان‌شکن به اغتشاشات خیابانی چند روز گذشته بدهند.

امروز مردم تهران همچون ۹ دی سال ۸۸ آمدند تا بساط فتنه و توطئه گری دشمنان را جمع کنند.

حضور گسترده مردم در اجتماع «امت رسول الله (ص)» نشان از آشکار بودن دست دشمنان و سو استفاده منافقان و رسانه‌های غربی از موضوع مرگ مرحوم مهسا امینی در ایجاد فتنه و ناامن ساختن کشور دارد چرا که آتش زدن قرآن کریم، آتش کشیدن مسجد، پاره کردن پرچم جمهوری اسلامی و کشتن چندین نفر از هموطنان در مناطق مختلف کشور همه توطئه‌هایی است که از سوی رسانه‌های دست‌نشانده استکباری و ملحد، جنایتکار و سلطنت‌طلب هدایت و بر آتش فتنه دمیده می‌شود.
 

 
شعار «مرگ بر منافق فتنه ‎گر»، «این همه لشکر آمد به عشق رهبر آمده»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آل سعود خبیث»، «ما همه با هم هستیم، مطیع رهبر هستیم» و همچنین دست نویس هایی چون «سرم میره ولی چادرم نمیره» و «امنیت و آرامش مدیون مجاهدت نیروی انتظامی» «آتش به اختیاریم از فتنه گر بیزاریم», «فتنه اغتشاشات زیر سر آمریکاست», «اهانت به قرآن رسم منافقین است»، «ایران پر از شهیده فتنه جواب نمیده», «از فتنه گر بیزاریم کشور رو دوست داریم», «کوه اراده هستیم آمریکا را شکستیم»، توسط نوجوان دهه هشتادی آقای حیدری و مردم حاضر در تجمع سر داده شد.
 
 
از دیگر برنامه‌های اجرا شده، قرائت شعر «آفتاب انقلاب» توسط شاعر آن، رضا احمدی بود. همچنین احمد بابایی شاعر انقلابی کشورمان به اجرای دکلمه خوانی پرداخت.
 
هم‌اکنون ساعت ۱۶:۳۰ عصر است جمعیت از چهار مسیر کارگر شمالی، کارگر جنوبی، خیابان آزادی و خیابان انقلاب با شعار «الله اکبر» و «لبیک یا حسین» و «لبیک یا حسن» و «لبیک یا رسول الله» به خیل عظیم جمعیت حاضر در حال پیوستن هستند.
 
لازم به ذکر است مردم تهران با در دست دادن شاخه‌های گل و اهدای آنها به نیروی انتظامی از ایثار و زحمات آن دلاور مردان قدردانی کردند.
 
در این تجمع بزرگ علاوه بر مسئولان و اقشار مختلف مردم، مسجدی‌ها و هیأتی ها حضور چشمگیر دارند. یکی از شرکت کنندگان در گفتگو با خبرنگار مهر، تصریح کرد: حجاب یک قانون شرعی و رسمی است، نباید با صدور بیانیه، و آشوب و اغتشاش و قانون‌شکنی با قانون مقابله کرد.
 

 
وی افزود: اگر احیاناً قانون، بد اجرا شده باشد، باید روش را اصلاح کرد و اصل قانون را نباید زیر سوال برد بر همین اساس لازم است مردم هوشیار باشند و اجازه ندهند معاندان و دشمنان با سو استفاده قرار دادن مطالبات مردمی امنیت کشور را مخدوش کنند. اقدام اغتشاشگران اعتراض نیست بلکه آسیب رساندن به امنیت کشور است و ملت ایران این اقدام را محکوم می‌کنند.
 
این شرکت کننده ادامه داد: همه اقشار مختلف جامعه که دغدغه نسل جوانان را دارند باید این نسل را نسبت به دسیسه‌های دشمنان آگاه سازند تا تبدیل به ابزاری در دست دشمنان ملت نشوند. نوجوانان و جوانان ما باید بدانند برای حفظ انقلاب اسلامی ایران، هزاران شهید گلگون کفن جان خود را فدا کرده تا استقلال و عظمت ایران اسلامی حفظ شود. امروز فضای مجازی وجدان و بصیرت مردم ایران را هدف قرار داده است از این رو برای در امان ماندن از دسیسه‌های دشمنان در این عرصه پرخطر لازم است مردم هوشیاری خود را حفظ کنند.
 
مردم در این اجتماع خواستار مقابله دستگاه قضائی با کسانی شد که قرآن و مسجد را آتش زدند و دست خود را به خون هموطنان آغشته کردند.
 
همچنین بر اساس اعلام قبلی موکب داران و زائرین اربعین حسینی در تجمع امت رسول الله (ص)، در محکومیت اغتشاشگران در سراسر کشور حضور خواهند داشت.
 
گفتنی است مجری برنامه با اشاره به سخنان همسر شهید حسین تقی پور که در روزهای اخیر به فیض شهادت نائل شده بود گفت: همسر این شهید والا مقام تاکید دارد افتخارش آن است که همسر شهیدی است که در راه دفاع از قرآن و اسلام و حجاب به شهادت رسیده است.
 
 
حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه در اجتماع امت رسول‌الله(ص)
 
بر اساس مشاهدات خبرنگاران تسنیم، جمعیت حاضر در راهپیمایی تهران از ابتدای میدان امام حسین تا میدان آزادی در حال انجام است و همچنین تمام خیابان های فرعی شمالی و جنوبی منتهی به خیابان انقلاب مملو از راهپیمایان است.
  
همچنین سردار اشتری فرمانده فراجا با حضور در راهپیمایی امروز؛ مورد استقبال گسترده مردم تهران قرار گرفت. در ادامه مراسم حجت‌الاسلام علی‌اکبری امام جمعه تهران به ایراد سخنرانی پرداخت. وی در بخشی از سخنانش اظهار داشت: : ما استکبار جهانی را مسبب اصلی می‌دانیم و به موقع انتقام همه این نامردی ها را می‌گیریم. پیاده نظام از منافقین کوردل تا ضدانقلاب مزدور تا گروهک‌ها اینها را به تیغ انتقام می‌سپاریم و امیدواریم با دست قدرت نیروهای امنیتی و انتظامی و با تدبیر دستگاه قضایی به اشد مجازات برسند. 

در پایان مراسم، با مداحی مداحان اهل‌بیت پیکر شهید امنیت حسین تقی‌پور بر روی دست‌های ملت عزادار ایران تشییع شد. 


 
قطعنامه اجتماع بزرگ امت رسول الله
در بخشی از این مراسم بیانیه و قطعنامه اجتماع بزرگ امت رسول الله «ص» توسط حجت الاسلام سید محسن محمودی قرائت شد در بخشی از این بیانیه اقدامات آشوب طلبانه و مذبوحانه محکوم و از قوه قضائیه خواسته شد تا با تروریست‌های اجاره‌ای که امنیت جامعه را به مخاطره می‌اندازند برخورد قاطعانه و عبرت انگیز انجام دهند. متن بیانیه سراسری این اجتماع در پنج بند قرائت شد؛ بیانیه‌ای که در آن از دستگاه‌های مسئول و قوه قضائیه خواسته شد تا هنجارشکنان و متعرضان به اموال عمومی و نوامیس مردم، شایعه‌سازان و دروغ‌پردازان در فضای مجازی و حقیقی که امنیت روانی جامعه را به مخاطره می‌اندازند شناسایی، و با آنان قاطعانه برخورد عبرت‌آموز نمایند.
 
متن کامل بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم

وَمَکَرُوا وَمَکَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِینَ
السلام علیک یا رسول الله، السلام علی اولادک و علی اصحابک
در شرایطی که نظام اسلامی در اوج اقتدار و ملت بزرگ و سرافراز ایران در اوج عزت قرار داشته و با همت و تلاش‌های مجدّانه دولت مردمی و دستگاه‌ها در مسائل داخلی و خارجی گشایش‌هایی رخ داده و توطئه‌های دشمن یکی پس از دیگری خنثی شده و مواضع مقتدرانه مقام معظم رهبری حضرت آیت‌اللّه‌العظمی امام خامنه‌ای «مدظله العالی» عزتمندی نظام را به نمایش درآورده و سفر و سخنرانی ریاست محترم جمهور به مجمع عمومی سازمان ملل متحد، دستاوردی دیگر برای نظام بوده و مانور عظیم اربعین، وحدت و قدرت ارادتمندان به اهل‌بیت علیهم‌السلام را به نمایش گذاشته و لذت حضور ۲۱ میلیونی زوار اربعین در طریق‌الحسین علیه‌السلام، کام تشنگان معرفت را شیرین کرده بود، متأسفانه طی چند روز گذشته بانیان و صحنه‌گردانان فتنه‌های ۷۸ و ۸۸، معاندین و ضدانقلاب‌های خارج‌نشین و پادوهای داخلی غرب و داعشی‌های وطنی، سازمان‌یافته و آموزش‌دیده با سعی در انحراف افکار عمومی و تحریک افراد و برخی سلبریتی‌های وطن‌فروش، آنهایی که سال‌های سال از رهگذر بیت‌المال، بودجه و صداوسیمای این کشور به نان و نوایی رسیده و شهرت یافته‌اند اما اکنون هم‌نوا با خوانندگان مطرود و منزوی لس‌آنجلسی به‌جای دفاع از پرچم و کشورشان، با لگدپرانی و پنجه‌انداختن بر چهره نظام اسلامی، آتش فتنه را شعله‌ور کرده و سناریوی دیگری از وحشی‌گری‌ها و آشوب‌های خیابانی را با ورود به تجمعات مردمی، به بهانه گشت ارشاد و مستمسک قرار دادن درگذشت یکی از هموطنان با القای روایت‌های کذب و جهت‌دار به افکار عمومی و با نشانه گرفتنِ مقدس‌ترین ارزش‌های اسلامی، آتش زدن و جسارت به ساحت قرآن کریم، مساجد و پرچم ایران، به تخریب اموال و اماکن عمومی، حمله به خودروهای امدادی، ضرب و شتم ناجوانمردانه حافظان نظم و امنیت و سردادن شعارهای ساختارشکنانه دست زدند و بدین‌سان کارنامه ننگین وارثان یزیدیان را سیاه و سیاه‌تر نمودند.

اینک ما شرکت‌کنندگان در این تجمع عظیم تاریخی و در سالروز رحلت رسول مهر و پیامبر رحمت رسول اللّه (صل‌الله علیه و آله و سلم) و شهادت سبط نبی مکرم اسلام، حضرت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام)، روز عزای عمومی جهان اسلام در ایران اسلامی، به عنوان ام‌القرای جهان اسلام، کانون جوشان عشق و ارادت به پیامبر و اهل بیت مطهر پیامبر، در میدان انقلاب گردهم آمده‌ایم تا با اجتماع باشکوه، وحدت‌بخش و دشمن‌شکن خود؛ با تجدید میثاق با آرمان‌های اصیل انقلاب و امامین انقلاب و شهدای والامقام و ضمن قدردانی و تشکر از بصیرت و درایت، صبوری و خویشتنداری ملت شریف ایران؛ اعلام نفرت و انزجار و برائت از اقدام معدودی فریب خورده و مزدور با فریادهای کوبندۀ شعار «اللّه اکبر خامنه‌ای رهبر» در پایان هر بند از این قطعنامه، مطالبات و مواضع رسمی خود را اعلام می‌نمائیم:

۱) ما شرکت‌کنندگان در اجتماع امت محمد (صل‌الله علیه وآله وسلم) حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، به آتش کشیدن مساجد و پرچم جمهوری اسلامی ایران و هتک حرمت نسبت به عفاف حجاب بانوان میهن اسلامی و به شهادت رساندن چند تن از مدافعان امنیت، توسط اغتشاشگران و آشوب‌طلبان ضددین و حرمت‌شکنِ ارزش‌ها و آرمان‌های اسلامی را که بیانگر عمق توطئه و فتنه علیه نظام جمهوری اسلامی از سوی دشمنان قسم‌خورده و نظام سلطه و صهیونیسم و ناشی از کینه و قصاوت نسبت به اسلام عزیز و عظمت و بیداری مسلمین می‌باشد را محکوم، و از دستگاه‌های مسئول و قوه قضائیه می‌خواهیم، هنجارشکنان و متعرضان به اموال عمومی و نوامیس مردم، شایعه‌سازان و دروغ‌پردازان در فضای مجازی و حقیقی که امنیت روانی جامعه را به مخاطره می‌اندازند شناسایی، و با آنان قاطعانه برخورد عبرت‌آموز نمایند.

۲) ملت بصیر، هوشیار و صبور ایران اسلامی، خویشتنداری مأموران و حافظان امنیت مردم و کشور، در برخورد با معترضان در روزهای نخستین ناآرامی‌ها را تحسین، و از مجاهدت‌های نیروهای فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (فراجا)، در خط مقدم مبارزه با ناهنجاری‌ها و مقابله با برهم‌زنندگان نظم، امنیت و سلامت جامعه، قدردانی و از خادمان واقعی ملت خواستاریم، با تروریست‌های اجاره‌ای که قصد دارند با حرکات ایذایی و آشوب و بلوا، اقتدار پلیس و آزادی و صلح را به چالش کشیده و نظم و امنیت عمومی را برهم زنند، قاطعانه برخورد نمایند.

۳) امروز با تمام شواهد و قرائن ثابت شده که در پس پرده این جنایات‌های ددمنشانه، سرویس‌های جاسوسی بیگانه و مرتبطان با برخی سفارتخانه‌ها حضور داشته و برخی افراد ساده‌لوح، فریب تبلیغات دروغین آنها را خورده‌اند. ما از این اجتماع بزرگ امت رسول اللّه (صلی‌اللّه علیه وآله وسلم) به سران سلطه و استکبار جهانی و نفوذی‌ها و مزدورانِ سرسپرده آنان، قویاً اعلام می‌کنیم اگر دست از جنایات بیشرمانه خود برندارید، باید منتظر پاسخ قاطعانه و مشت محکم مردم صبور، انقلابی و شجاع و نظام مقتدر اسلامی باشید.

۴) فضای مجازی یله و رها به مسلخ فکر، ایمان و اخلاق جمعی از جوانان این مرز و بوم بدل شده، با انتقاد از کوتاهی‌های گذشته در ساماندهی فضای مجازی و عدم توجه به هشدارهای رهبری معظم انقلاب در این رابطه از مسئولان امر می‌خواهیم جهت ساماندهی فضای مجازی و ارتقای سطح سواد رسانه‌ای تصمیم قاطع و عاجل اتخاذ کرده و هیچ‌گونه کوتاهی در این رابطه پذیرفتنی نیست.

۵) جبهه مشترک کفر و نفاق و الحاد، نقطه قوت نظام اسلامی و رکن رکین انقلاب یعنی اصل مترقی ولایت فقیه را هدف قرار داده‌اند. امروز آمده‌ایم از روح مطهر پیامبر رحمت و کریم اهل‌بیت و امام رئوف، استمداد طلبیده و با ارواح مطهر امام و شهدای گرانقدر دفاع مقدس و مدافعان حرم و حریم و امنیت، تجدید میثاق نموده و ضمن درخواست از دولتمردان برای خدمت هرچه بیشتر و رفع مشکلات مردم اعلام می‌کنیم که ملت بزرگ ایران خاصه جوانان و نوجوانان این کشور در گام دوم انقلاب در رکاب ولایت سربازی خواهد کرد و به لطف الهی، پرچم این نظام و انقلاب اسلامی را به دست صاحب اصلی آن خواهد سپرد و هرگز در این مسیر کوتاهی نخواهد کرد.

وَ لَسْنَا نُرْعِدُ حَتَّی نُوقِعَ، وَ لَا نُسِیلُ حَتَّی نُمْطِرَ

ما خروش برنمی‌داریم مگر آنکه دست به عمل می‌زنیم و نمی‌باریم مگر آنکه سیل جاری می‌کنیم.
و السلام علیکم و رحمة اللّه و برکاته

تصاویر هوایی از حماسه امت رسول‌ الله(ص)
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


اکبر
United States
ملت غیور ایران با مشت بزرگ بر دهان استکبار جهانی و مزدوران داخلی و طرفداران امپریالیست و خودباخته های بی بی سی و ایران اینترنشال سعودی زدند تا نشان دهند اغتشاشگران در کشور جایی ندارند و باید جمع کنند و بروند.
Iran, Islamic Republic of
اسم عنترنشنال به مزدورخبرنگاران سعودی بیشتر میاد تا اینترنشنال!!
Iran, Islamic Republic of
خیلی جهالت و حماقت میخواد تا بازیچه دست یه مشت مزدبگیر خائنی بشی که شده اند گاو شیرده آل سقوط! . آل سقوطی که خود گاو شیرده ابرجنایتکاران آمریکایی اند و ولیعهد جنایتکارشان به بن ساطور معروف است.
Iran, Islamic Republic of
مردم ما بصیر هستند و عده ای اندک نمیتوانند آنها را از مسیر انقلاب پراکنده کنند. یا حسین
Iran, Islamic Republic of
خجالت دارد عوامل خودفروخته و بی بصیرت که رای منفی میدهند.. انقلاب ما تا ظهور حضرت سرافراز خواهد ماند
شرف ایرانی
Iran, Islamic Republic of
کسانی که منفی دادید از آلبانی چه خبر؟
وطن فروشی و نامردی به چه قیمت؟
Iran, Islamic Republic of
دم همه مردم غیور تهران گرم. اجرتون با قمر بنی هاشم علیه السلام
Iran, Islamic Republic of
انشاالله با توکل به خدا و توسل به پیامبر اکرم و ائمه اطهار ریشه این فتنه خشکیده خواهد شد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
چقدر وطن فروشهای آلبانی نشین، امروز برای منفی دادن به زحمت افتادند.
محمد علی
Iran, Islamic Republic of
سلام
آمریکای جنایتکار و اسرائیل کودک کش با راه اندازی داعش در سوریه و عراق نتوانستند کاری با نظام اسلامی ما بکنند حالا با تحریک تعدادی خود فروخته می خواهند جنگ داخلی راه بیاندازند .... بیگور ببرند دشمنان این خواب بدون تعبیر رو
Iran, Islamic Republic of
با این حضور مردم مثل همیشه نقش خود را ایفا و موضع خود را اعلام کردند. حال نوبت دستگاه قضائی است که قاطعانه وارد عمل شده و آشوب گران را به سزای اعمال خود برساند.
Iran, Islamic Republic of
. پس اینترنت رو وصل کنید
Iran, Islamic Republic of
اینترنت وصله . اونی که قطعه , بستر ارتباط گیری ,هماهنگی و آموزش سرشاخه های فتنه در داخل با سرویسهای امنیتی و جاسوسی اسرائیل و انگلیس و آمریکا و ضدانقلابیون دست نشانده اونها در خارج از کشور یعنی پیامرسانهای واتساپ و اینستاگرام و تلگرامه.
Iran, Islamic Republic of
چقدر دلت پره برادر با فشار یک کلید اینترنت وصل میشه اینهمه داستان سرائی؟
Iran, Islamic Republic of
وقتی وصل می شود که همه ارازل دستگیر شوند به حول و قوه الهی
United Arab Emirates
جهت اطلاع تمام مردم دنیا از اینستا و اتساپ وتلگرام استفاده میکنند دوست عزیز مایی که هنوز توانایی ساخت یک پلتفرم پیام رسانی نداریم این پلتفرمها جهت اطلاع رسانی هستند برای فتنه اشوب نیستن.
Iran, Islamic Republic of
........
Iran, Islamic Republic of
چرا وصل کنند. چرا باید عده ای خود فروخته از این بستر استفاده نامطلوب داشته باشند. باید خودمان وابستگی به فضای مجازی را کاهش دهیم.
Iran, Islamic Republic of
چطور کامنت گذاشتی؟
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
اوه اوه ! از تعداد منفیها میشه به عمق ناراحتی خودفروخته های بی وطن پی برد. مثل اینکه فسیلهای منافق و سلطنت طلب و ....بدجوری از حضور مردم ایران در راهپیمائیهای دوسه روز اخیر به سوزش افتادن!
Iran, Islamic Republic of
آن فردی که منفی میدهد غربگدا و عامل بی بصیرت بیگانه است. این افراد اندکند... ملت بصیر ایران تحت تاثیر اینها قرار نمیگیرد
Iran, Islamic Republic of
لطفا از طرف شخص خودت حرف بزنید
Iran, Islamic Republic of
آن فردی که منفی میدهد غربگدا و عامل بی بصیرت بیگانه است. این افراد اندکند... ملت بصیر ایران تحت تاثیر اینها قرار نمیگیرد
Iran, Islamic Republic of
آدم خنده ش میگیره آلبانی نشین ها و سعودی ها نشستن پای سیستم مثبت منفی بزنن
Iran, Islamic Republic of
تو این روزها که همه ناراحتند تو بخند
Iran, Islamic Republic of
تو ناراحتی چون جمهوری اسلامی ایران ابدی شد
شاه خیانت کار بحرین رو فروخت رفت .
ولی ما چهل و سه سال ایران رو یکپارچه نگه داشتیم
United Arab Emirates
نه دوست گرامی هموطن عزیز همه مردم همین مملک هستند.....!!!!
Iran, Islamic Republic of
دولت باید فکری به حال سلبریتی های معاند و سایت های معاند مثل .....بکند
علی
Iran, Islamic Republic of
همه دعوت کننده گان و دعوت شده گان باید مجازات شوند.
جذب حداکثری جواب نداد.
الان موقع محاکمه سران فتنه و مجازات آنهاست.
Iran, Islamic Republic of

چرا اینترنت رو وصل نمیکنند از کار زندگی افتادیم یه تیکه نون در می اوردیم
Iran, Islamic Republic of
امروز به من گفتند که انگلیس برق یکی از نهادهای خود را در حمایت بانوان ایران خاموش کرده
من یک زنم ، یک بانو
با بیماری خاص که همین انگلیس اجازه ی ورود دارو را نمی دهد
چون دارو انگلیسی هست
برق یک نهاد که هیچ ،برق تمام کشور را هم‌خاموش کنند که چه ؟
شما خیر خواه بانوان که هیچ
نوع دوست و انسان‌دوست هم نیستید
وگرنه دارو را که دیگر تحریم نمی کردید ...
مهدی
Iran, Islamic Republic of

مرسی که هستین......
Iran, Islamic Republic of
کسانی که به «چادر»اهانت می کنند،یک بارازموضع زن باحجاب به دنیانگاه کنند!زن درپوشش چادرش همه دنیاراآن گونه که هست باچشم می بیند!!فقط اجازه نمی دهداجنبی اوراببیند!درواقع نگران چشم چرانی خودتان هستیدکه محدودشده اید!حجاب زنان عفیف مزاحم چشم چرانی مردان پلیداست
Iran, Islamic Republic of
مخالفین حجاب مخصوصامردان چشم چران نگران «محدودیت»چشمان کثیف خودشان هستند نه نگران زن! وقتی حجاب مصونیت زن ازتیرنگاه هوس بازانی است که نگران منع بی بندوباری نفس پلیدخودشان هستند
Iran, Islamic Republic of
باید همیشه این چنین باشیم بنظر من هفده میلیون نفر هستند شاید هم هجده میلیون این است
جواد غیاثوند
Iran, Islamic Republic of
سردار اشتری مالک اشتر سید علی
Iran, Islamic Republic of
آمریکا و آن کسانی که نو‌کر آنها هستند هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند به خدا خودشان هم می‌دانند که ایران واقعان قوی پر قدرت و مردم ایران همه با هم هستند درود بر خمینی خامنه ای
پیمان
Iran, Islamic Republic of
دشمنان اسلام و این راه حق بدونن نمیتونن به نظام مقدس جمهوری اسلامی کوچکترین خدشه ای وارد کنن راه حق بر باطل مشخص هست 🌷