سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ - 27 Sep 2022
 
۰

اوضاع آرام حوالی میدان ولیعصر تهران

چهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳
کد مطلب: 813071
اوضاع آرام حوالی میدان ولیعصر تهران
به گزارش جهان نيوز، خبرنگاران تسنیم که در محدوده بلوار کریم‌خان، بلوار کشاورز، میدان ولی‌عصر، خیابان حجاب و مناطق اطراف آن حضور یافته‌اند گزارش دادند که برخلاف شب‌های گذشته، هم‌اکنون خبری از تجمع‌های اعتراضی و شعار و اغتشاش در این مناطق نیست و اوضاع بسیار آرامتری نسبت به شبهای گذشته حاکم است.

بر اساس مشاهدات میدانی، ترافیک نسبتاً شدیدی در این خیابان‌ها وجود دارد و نیروهای امنیتی نیز حاضر هستند، امّا تجمعی مشاهده نمی‌شود.

در میدان جهاد و اطراف آن نیز رفت و آمد عادی در جریان است و تجمعی را شاهد نیستیم.

این وضعیت برای میدان هفت تیر تهران نیز برقرار است و رفت و آمد عادی در این میدان بزرگ تهران جریان دارد.

در میدان فردوسی، در ضلع جنوبی میدان، جمعیت حدود ۱۰۰ نفره‌ای ساعتی پیش در دسته‌های کوچک ۵-۶ نفره حاضر بودند که شعارهای پراکنده‌ای را سر می‌دادند؛ این افراد با مداخله نیروی انتظامی پراکنده شدند.

در چهارراه پارک‌وی، ترافیک سنگینی گزارش شد؛ حدود ۳۰ الی ۴۰ نفر به صورت پراکنده حضور دارند؛ یک بیلبورد تبلیغاتی روی پل آتش زده شده بود و جمعیتی نیز در ضلع شمالی ایستاده و مشغول فیلم‌برداری و مشاهده هستند.

در خیابان طالقانی محدوده خیابان حافظ، چند نفر بسیار محدود، کاغذها و مقواهایی را آتش زده بودند که دود محدودی ایجاد شده بود و این افراد نیز هم‌اکنون پراکنده شده‌اند.

دسترسی به اینستاگرام و واتساپ در سطح شهر فعلاً محدود شده و به نظر می‌رسد این موضوع به صورت موقت و برای جلوگیری از ارتباطات امنیتی اغتشاشگران و عناصر پشت پرده و ساماندهی‌شده صحنه‌گردان آشوب‌ها رخ داده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *