کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

واکنش وزیر ارشاد به اغتشاشات اخیر

30 شهريور 1401 ساعت 15:55

عده قلیلی تلاش می‌کنند وحدت و انسجام ملی ما را نشانه بگیرند. ان‌شاءالله این اتفاقات چند روز اخیر پشت سر گذاشته خواهد شد و ایران به مسیر خود ادامه خواهد داد.


به گزارش جهان نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، محمد مهدی اسماعیلی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت با بیان اینکه همه ما از این اتفاقی که برای دختر خوب "کُرد" رخ داد ناراحتیم، اظهار کرد: همانطور که رئیس جمهور اشاره کردند، گویی اتفاقی برای عضوی از خانواده ما افتاده است. وزارت کشور و نیروی انتظامی در حال بررسی موضوع هستند و گزارش‌هایی که مبتنی بر اطلاعات دقیق تهیه می‌شود، مبنای تصمیم گیری خواهد بود.

وی افزود: از مردم عزیر ایران که نسبت به این اتفاق ابراز همدردی کرده‌اند، تشکر می‌کنم، زیرا این ابراز همدردی‌ها نشانه زنده بودن روحیه ایثار در جامعه ایرانی است.

واکنش مردم، هنرمندان و ورزشکاران نشانه وحدت ملی ایران است. ما ایرانیان فارغ از قومیت همه ایرانی هستیم. در شادی‌ها و ناراحتی‌ها کنار هم هستیم. اما این مساله را مردم به مسائل دیگر تسری ندهند تا دشمن محلی برای ابراز عقده‌های فروخفته خود از ملت ایران پیدا نکند.

اسماعیلی گفت: عده قلیلی تلاش می‌کنند وحدت و انسجام ملی ما را نشانه بگیرند. ان‌شاءالله این اتفاقات چند روز اخیر پشت سر گذاشته خواهد شد و ایران به مسیر خود ادامه خواهد داد.


کد مطلب: 813060

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/813060/واکنش-وزیر-ارشاد-اغتشاشات-اخیر

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com