کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

توضیحات استاندار تهران درباره سفرهای رئیسی

28 مرداد 1401 ساعت 8:51

استاندار تهران در خصوص اینکه سفرهای رییس جمهور تشریفاتی نیست توضیحاتی را مطرح کرد.


به گزارش جهان نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محسن منصوری عصر پنج شنبه در بازدید از مجتمع گردشگری در شهر تهران که با همراهی حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و دیگر مسئولان انجام شد در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سفرهای ریاست جمهوری تشریفاتی نیست، اظهار داشت:

در سفر رئیس جمهور به ملارد برنامه‌ای برای بازدید از کارخانه کاسپین نداشتیم، اما موضوع مشکلات این کارخانه که با سرمایه گذاری یکهزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی ایجاد شده و به سبب بدهی ۱۰۰ میلیاردی عملاً فعالیتش متوقف شده بود، میان بنده و فرماندار ملارد مطرح شد.

استاندار تهران عنوان کرد: رئیس‌جمهور متوجه این موضوع شده و گفتند که حتماً بازدید از کارخانه داشته باشیم، با اینکه برنامه ریزی وجود نداشت اما به بازدید از این کارخانه رفتیم و رئیس جمهور دستور دادند که ظرف یک ماه تسهیلات مورد نیاز این واحد تولیدی تأمین شود.

منصوری در ادامه گفت: در کمتر از دو ماه ۲۵۰ میلیارد تومان وام به این کارخانه پرداخت شد که بخشی از آن به عنوان بدهی بانک و بخش به عنوان سرمایه در گردش مورد استفاده قرار گرفت که در فاز اول تا ۸۰۰ نفر ظرفیت اشتغال دارد.

بر اساس این گزارش استاندار تهران با حضور در واحد تولیدی ماهی‌های زینتی در بخش احمد آباد مستوفی از بخش‌های مختلف این واحد بازدید کرد.

گفتنی است که منصوری در جلسه بررسی مشکلات این واحد تولیدی دستورهای لازم جهت رفع مشکلات در زمینه بانک، آب منطقه‌ای و اختلافات با شهرداری را صادر کرد.
 


کد مطلب: 809528

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/809528/توضیحات-استاندار-تهران-درباره-سفرهای-رئیسی

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com