جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - 7 Oct 2022
 
۰
۳
جهاد اسلامی:

جنگ آینده برای جارو کردن اسرائیل از خاک فلسطین خواهد بود

پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۹
کد مطلب: 809524
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین هشدار داد که در جنگ آینده، بساط رژیم موقت صهیونیستی از خاک فلسطین برچیده خواهد شد.
جنگ آینده برای جارو کردن اسرائیل از خاک فلسطین خواهد بود
به گزارش جهان نیو‌ز، ناصر ابوشریف عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین بعد از ظهر امروز پنجشنبه تأکید کرد که پروژه صهیونیسم علیه فلسطین، بسیار واضح و روشن است.
 
پایگاه خبری شمس نیوز به نقل از ابوشریف گزارش داد، هر کس که توهم تشکیل دولت در مرزهای ۱۹۶۷ را داشت، با زورگویی رژیم صهیونیستی، توهماتش از بین رفت.
 
وی با بیان اینکه جنگ آینده ملت فلسطین باید برای «جارو کردن اسرائیل از خاک فلسطین» باشد، تصریح کرد، باید در راستای آزادسازی کامل فلسطین تلاش کرد؛ لذا وحدت میادین در این زمینه نقش مهمی دارد.
 
این مسئول جهاد با اشاره به اینکه ملت فلسطین، قدردان مقاومت هستند، تأکید کرد: ما بر وحدت میادین اصرار داریم تا در مقابله با اشغالگر غاصب، اتحاد کامل شود. امیدواریم که سایرین در جهان عرب و اسلام به این رویارویی ملحق شوند.
 
ابوشریف با تأکید بر اینکه وحدت میادین، فقط میدانی نیست و بلکه باید شامل وحدت دیدگاه هر فلسطینی برای آزادسازی کامل باشد، خاطر نشان کرد: وظیفه دینی و اخلاقی ماست که باید با اسرائیل مبتنی بر تجاوز مقابله کنیم. جهاد اسلامی در سه روز، به تنهایی در برابر آن ایستاد و همین مسئله مایه افتخار مردم فلسطین است. ما تا زمانی که در خط رویارویی قرار داریم، شکست نمی‌خوریم، بلکه همراه با پروژه مقاومت، همیشه در سود هستیم.
 
این در حالی است که مسئله وحدت میادین که توسط جهاد اسلامی مطرح شد، به کابوسی برای صهیونیستها بدل شده است. در همین ارتباط، چندی پیش یک جوان فلسطینی اتوبوس صهیونیست‌ها را در شرق قدس اشغالی هدف تیراندازی قرار داد؛ منطقه‌ای که بیش از هر بخش دیگری صحنه حضور نیرو‌های امنیتی رژیم صهیونیستی است و به زخمی شدن چند صهیونیست منجر شد.«عبدالباری عطوان» تحلیلگر سرشناش عرب، عملیات شهادت طلبانه قدس که به دست «امیر الصیداوی» جوان فلسطینی ساکن قدس انجام را نه تنها برای تاکید بر شعار «وحدت جبهه‌ها و میادین» دانست، بلکه تاکید کرد که این عملیات برای اجرای یک راهبرد جدید مبتنی بر انتقال الگوی «حزب الله» در جنوب لبنان به مثلث «جنین، نابلس و غزه»، نابودی نظریه بازدارندگی رژیم صهیونیستی و آغاز فروپاشی همه طرح‌های مربوط به یهودی سازی قدس و امنیت صهیونیست‌های موجود در این شهر صورت گرفت.
 
شعار «وحدت جبهه‌ها و میادین» که جنبش جهاد اسلامی آن را مطرح کرد مبتنی بر سه اصل وحدت مناطق اشغالی در کرانه باختری، نوار غزه و مناطق اشغالی ۱۹۴۸ به یک جهت هماهنگی عملیاتی فلسطینی‌های مبارز به موازات هماهنگی‌های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین با اشغالگران و وحدت همه گروه‌های جدید و جوان فلسطینی با یک فرماندهی مشترک است که مانور‌های سیاسی و دیپلماتیک را به رسمیت نمی‌شناسند و بر یک هدف یعنی مقاومت در برابر اشغالگران و استقلال کامل از رژیم‌ها و دولت‌های عربی خواه عادی سازان روابط با رژیم صهیونیستی یا دولت‌هایی که اقدام به عادی سازی روابط نکرده اند و فعالیت کاملا محرمانه و بدور از هیاهوی رسانه‌ای متمرکز است.
 
به گفته یکی از تحلیلگران صهیونیست، جنبش جهاد اسلامی اخیرا راهبرد جدیدی را بر اساس استقرار در کرانه باختری به منظور دستیابی به یک هدف دراز مدت، یعنی چند ساله آغاز کرده است تا همچون مدلی که جنبش حزب الله لبنان ارائه می‌دهد، دشمن سرسخت رژیم صهیونیستی در مجاورت آن باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


C
Iran, Islamic Republic of
جرات و توان داری انجام بده ما هم هستیم.
Iran, Islamic Republic of
جنگ جهانی سوم اغاز شده هر کس صدای ان را نشنود گوشش مشکل دارد با ظهور ابرقدرت های روسیه و چین وایران علیه امریکا و اروپا!!!
Iran, Islamic Republic of
جهاد اسلامی فلسطین بدون کمک مالی قادر به ادامه حیات نیست و در شرایط فعلی نباید ایران تنها کشور مسلمانی باشد که برای آن گروه پول خرج می کند/...