کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:

وزارت اطلاعات ضربات دقیقی به ضد انقلاب زده

24 مرداد 1401 ساعت 21:08

ابوالفضل عمویی اظهارداشت: با اشراف وزارت اطلاعات ضربات دقیقی به جریانات ضد انقلاب و وابسته به رژیم صهیونیستی وارد شده است.


به گزارش جهان نیوز، ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس  با اشاره به نشست امروز دوشنبه (۲۴ مرداد) این کمیسیون اظهار داشت: امروز حجت الاسلام و المسلمین خطیب، وزیر اطلاعات  در کمیسیون حاضر شد. 

وی افزود: معاونان وزیر در حوزه امنیت و ضدجاسوسی او را همراهی و  در کمیسیون امنیت ملی مجلس حضور پیدا کردند. در این جلسه، وزیر اطلاعات گزارش مفصلی از اقدامات این دستگاه در یک ساله گذشته در مواجهه با تهدیدات و توسعه امنیت کشور ارائه کرد. 

عمویی گفت: بر اساس گزارش ارائه شده، در این دوره رویکرد وزارت اطلاعات افزایش هماهنگی جامعه اطلاعاتی بوده و با اشراف وزارت اطلاعات ضربات دقیقی به جریانات ضد انقلاب و وابسته به رژیم صهیونیستی وارد شده است.

وی افزود: در مواجهه با تهدیدات تروریسم تکفیری هم اقدامات موثری صورت گرفته است. علیرغم برخی تلاش های تکفیری ها برای اخلال امنیتی در ایام عزاداری محرم، اشراف وزارت اطلاعات، منجر به برگزاری مراسم های محرم، در کمال امنیت و آرامش شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: وزارت اطلاعات با اشراف تهدیدات مختلفی از جانب جریانات ضدانقلاب و رژیم صهیونیستی را خنثی کرده است. تامین امنیت اقتصادی هم از اولویت های کاری وزارت اطلاعات در دوره جاری بوده است.


کد مطلب: 809240

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/809240/وزارت-اطلاعات-ضربات-دقیقی-ضد-انقلاب-زده

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com