جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - 7 Oct 2022
 
۰

آمادگی هلال‌احمر برای اربعین امسال

دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۰
کد مطلب: 809196
جمعیت هلال‌احمر برای انجام هر چه بهتر سفر اربعین در سال جاری آمادگی لازم را دارد و از همه ظرفیت‌هایی که در اختیار ما قرار دارد برای زائران اربعین استفاده خواهیم کرد.
آمادگی هلال‌احمر برای اربعین امسال
به گزارش جهان نيوز، پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال‌احمر، در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، اظهار کرد: ما در جمعیت هلال احمر کشور از دو ماه پیش تا کنون جلساتی را در قالب ستاد اربعین برگزار کردیم و برنامه‌ریزی خود را بر اساس مسئولیتی که به ما واگذار شده است در موضوع امداد و نجات و همچنین بخش بهداشت و درمان در داخل کشور و داخل کشور عراق انجام داده‌ایم.

وی اضافه کرد: پیش بینی ما این است که در مراسم اربعین در امسال حضور زائران ایرانی هم مثل سایر زائران دیگر کشور‌ها بیشتر از سال‌های گذشته خواهد بود و به همین دلیل با شرایط متفاوتی نسبت به سال‌هایی که کرونا شدت بیشتری داشت مواجه خواهیم بود.

رئیس جمعیت هلال احمر همچنین خاطرنشان کرد: زمان اربعین حسینی در سال جاری در شرایطی خواهد بود که گرمای مضاعف هوا و همچنین مراقبت‌های مرتبط با جلوگیری از شیوع کرونا موجب خواهد شد که تمهیدات و برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای ارائه هر چه بهتر خدمات پزشکی و درمانی به زائران اربعین داشته باشیم و تا کنون در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده است و چند هزار نفر از امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال‌احمر برای ارائه این خدمات ساماندهی شده‌اند.

کولیوند یادآور شد: جمعیت هلال‌احمر برای انجام هر چه بهتر سفر اربعین در سال جاری آمادگی لازم را دارد و از همه ظرفیت‌هایی که در اختیار ما قرار دارد برای زائران اربعین استفاده خواهیم کرد.


رئیس جمعیت هلال احمر کشور اضافه کرد: سعی ما این است که علاوه بر خدماتی که در سایر مواقع مثل زمان وقوع حوادث و سوانح، چون زلزله سیل و ... ارائه می‌دهیم، شرایط مناسب و در دسترس‌تری را برای دریافت خدمات مورد نیاز زائران اربعین به آن‌ها ارائه کنیم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *