کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

تماس ماجدی با دایی برای هدایت تیم ملی

22 مرداد 1401 ساعت 11:38

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: ماجدی برای هدایت تیم ملی فوتبال با علی دایی تماس گرفته بود.


به گزارش جهان نیوز به نقل از فارس، خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال با اشاره به برخی حرکات ملی‌پوشان در روزهای گذشته اظهار داشت: من زمانی برای قضاوت به سوریه رفته بودم و وقتی فهمیدند از ایران هستم، همه مردم آنجا نام علی دایی را می‌بردند. او را به خاطر تیم ملی می‌شناسند، نه نام باشگاهی. بازیکنان بزرگی مانند علی کریمی، کریم باقری و استیلی و ... هم در کنار دایی حضور داشتند و آیا یک بار رفتار نامتعارف از آنها دیدید؟ یک بار دیدید که بحث کم رنگی بین آنها باشد؟ اگر هم می‌شد خودشان جمع می‌کردند.

وی در مورد اینکه آن زمان شبکه های اجتماعی هم نبود، گفت: به هرحال اینها بازیکنان بزرگی بودند و می‌توانستند برای کشور هزینه زیادی ایجاد کنند، اما همیشه جنتلمن بودند. بازیکنان الان هم خوب و با قابلیت هستند، اما چه کار دارند که چه کسی سرمربی تیم ملی و چه کسی سرپرست فدراسیون است و چه اسپانسری حضور دارد. اجازه دهید مردم از رفتار حرفه‌ای شما خوشحال باشند و در جام جهانی بازی‌های با شکوهی را انجام دهیم و خوشحالی را به مردم بازگردانیم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا شما با علی دایی برای سرمربیگری تیم ملی صحبت کردید یا خیر، عنوان کرد: میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون با او تماس گرفت، اما به دلیل رفتار او در فضای مجازی و محافل خصوصی وجود داشت، او قبول نکرد که بیاید.


کد مطلب: 808936

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/808936/تماس-ماجدی-دایی-هدایت-تیم-ملی

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com