دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - 2 Oct 2023
 
۰
۸

سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار خودرو

جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۹
کد مطلب: 808837
بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از ریزش گسترده قیمت خودروهای پژو، تیبا، ساینا، سمند و کوییک از ابتدای هفته تا امروز است.
سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار خودرو
به گزارش جهان نيوز، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو از ابتدای هفته تا امروز حاکی از کاهش قیمت خودروهای پژو است به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ از ۳۰۲ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۲۹۹ میلیون تومان رسیده است و خودروهای پژو پارس نیز در این مدت ارزان شدند به طوری که پژو پارس مدل ۱۴۰۰ از ۳۶۳ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۳۶۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت یک میلیون تومان ارزان شده است و ۳۷۴ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای سمند نیز از ابتدای هفته ارزان شدند به طوری که سمند ef۷ مدل ۱۳۹۹ از ۳۱۵ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۳۱۰ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای تیبا نیز ار جمله خودروهایی بودند که در طول یک هفته ارزان شدند به طوری که تیبا ۲ مدل ۱۴۰۱ از ۲۰۷ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۲۰۵ میلیون تومان رسید و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت یک میلیون تومان ارزان شده است و ۱۹۷ میلیون تومان قیمت خورده است.

در بین خودروهای کوییک نیز کوییک دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ از ۲۱۰ میلیون تومان در شنبه گذشته امروز به ۲۰۷ میلیون تومان رسیده است.

این کاهش قیمت‌ها در بین خودروهای ساینا نیز دیده می‌شود به طوری که ساینا دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ از ۲۰۴ میلیون تومان در شنبه گذشته امروز به ۲۰۲ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز از ۱۹۶ میلیون تومان در روز شنبه امروز به ۱۹۵ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:
 
مرجع : خبر آنلاین
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


میثم
Lithuania
اینکه کاهش قیمت زیر 5 میلیون و "سقوط آزاد" میدونید هم در جای خودش جالبه!!!
پژو 206! محصول سال 2000!! و که قیمتی حدود 30 میلیون داشت و رسوندین به بالای 200 میلیون بعد که 3 میلیون قیمتش میاد پایین تیتر میزنید سقوط آزاد قیمت!!
Iran, Islamic Republic of
صعود قیمتها ۵۰ میلیون تومن بوده
سقوط آزاد با کاهش ۲ میلیون تومان؟؟؟؟؟
United States
سقوط؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
این کجاش سقوط سنگینه؟
Iran, Islamic Republic of
همچین میگین سقوط آزاد که آدم فکر می کنه چهل پنجاه میلیون اومده پایین. دوسه میلیون تومان کاهش در برابر رشد چند صد درصدی این خودروهای مزخرف رو اصلا میشه کاهش نامید چه برسه به سقوط آزاد؟؟!!!
بهنام
Iran, Islamic Republic of
شما به سه دهم درصد یا نیم درصد افت قیمت میگی ریزش؟؟؟؟
حالتون خوبه؟؟؟
به زور که نمیشه ثابت کرد همه چی خوبه
Iran, Islamic Republic of
چقدر خوب میشد ماهم چشم باز میکردیم و میدیدیم از خودروهای با کیفیت مثل همه دنیا استفاده می‌کردیم ولی افسوس
Iran, Islamic Republic of
یک نمایشگاه در کل کشور را بعنوان نمونه بیان فرمایید که اینچنین کاهشی صحت داشته باشد