کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رهایی گروگان در پرونده ۱۰ میلیارد تومانی

20 مرداد 1401 ساعت 23:56

با هوشمندی و تلاش همه جانبه کار آگاهان پلیس آگاهی و شناسایی و دستگیری سه گروگانگیر ، فرد ربوده شده در کمال سلامت آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.


به گزارش جهان نیوز، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان امروز اظهار کرد: در پی اعلام یک فقره آدم ربایی و گروگان گیری به دلیل اختلاف مالی در شهرستان بندرعباس ، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با رصد اطلاعاتی و اقدامات پلیسی مشخص شد فرد ربوده شده ساکن کشور امارات عربی که برای وصول طلب خود به مبلغ ۱۰ میلیارد تومان نزد یکی از دوستانش در شهرستان بندرعباس حضور داشته پس از تماس تلفنی توسط افراد بدهکار ربوده شده، که سریعا با اجرای طرح مهار و حضور اکیپی از تیم واکنش سریع شهرستان بندرعباس و کارآگاهان پلیس آگاهی خودروی یکی از متهمان را شناسایی و توقیف و متهم  نیز دستگیر شد.

سردار غلامرضا جعفری اظهار داشت: در ادامه با تلاش همه جانبه پلیس ،آدم ربایان عرصه را بر خود تنگ دیده و فرد ربوده شده را بصورت صحیح و سالم آزاد و با اقدامات پلیسی محل اختفا دو متهم دیگر نیز شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

این مقام انتظامی استان با بیان اهمیت و نقش بی بدیل همکاری شهروندان با پلیس در کشف جرایم ، از عموم شهروندان و مردم استان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هر گونه موارد مشکوک در اسرع وقت از طریق سامانی تلفنی ۱۱۰ به پلیس اعلام نمایند.


کد مطلب: 808832

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/808832/رهایی-گروگان-پرونده-۱۰-میلیارد-تومانی

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com