کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

با ۴ میلیارد در کدام منطقه می‌‌توان خانه خرید؟

اقتصاد آنلاین , 20 مرداد 1401 ساعت 13:00

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۴ میلیاردی تهران خواهیم‌ پرداخت.


به گزارش جهان نیوز، با سرمایه‌ای حدود ۴ میلیارد تومان، انتخاب‌های متنوعی برای خرید مسکن در مناطق مختلف پایتخت می‌توانید داشته باشید که با توجه به موقعیت مکانی، متراژ و سال ساخت این خانه‌ها قیمت و ارزش‌های مختلفی دارند.

با سرمایه ۴ میلیارد تومان، می‌توانید واحد آپارتمانی ۲۱ ساله با متراژ ۱۰۴ متر و ۲ اتاق خواب را در محله تهرانپارس‌غربی خریداری کنید.

اگر به خرید واحد های نوساز علاقه دارید می‌توانید واحدی ۳ خوابه در سلسبیل را با متراژ ۱۱۵ متر به ارزشی معادل ۴ میلیارد تومان خریداری کنید.

اگر واحدی با ارزش حدود ۴ میلیارد تومان می‌خواهید، می‌توانید واحدی ۹ ساله در سهروردی با متراژ ۷۰ متر و ۲ اتاق خواب را به قیمت ۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

 
اگر قصد سرمایه‌گذاری در سعادت‌آباد را دارید، می‌توانید با سرمایه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان واحدی ۷۰ متری که ۱۷ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد را خریداری کنید.

با همین میزان بودجه نیز می‌توان واحدی نوساز در پونک با متراژ ۵۸ متر و ۱ اتاق خواب را خریداری کرد.

در روز های گذشته واحد آپارتمانی نوساز در جمهوری با متراژ ۹۰ متر و ۲ اتاق خواب معادل ۴ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

اگر با بودجه ۴ میلیارد تومان قصد خرید واحدی تک خوابه در تهران دارید، میتوانید واحدی ۹۰ متری در تهران‌نو که ۳ سال از ساخت آن گذشته باشد را با این قیمت خریداری کنید.

همچنین واحدی دیگر در جنت‌آباد‌مرکزی که ۵ سال از ساخت آن گذشته باشد با متراژ ۶۰ متر و یک اتاق خواب نیز قیمتی بالغ‌بر ۴ میلیارد تومان دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.


کد مطلب: 808816

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/808816/۴-میلیارد-کدام-منطقه-می-توان-خانه-خرید

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com