جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - 19 Aug 2022
 
۰

گفت و شنود/ برو دیگه!

دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۸
کد مطلب: 807828
روزنامه انگلیسی گاردین خطاب به رهبران کشورهای غربی نوشته است؛ روزی فرا می‌رسد که مجبورید به پوتین التماس کنید!
به گزارش جهان نيوز، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: چه خبر؟!

گفتم: روزنامه انگلیسی گاردین خطاب به رهبران کشورهای غربی نوشته است؛ روزی فرا می‌رسد که مجبورید به پوتین التماس کنید!

گفت: حیوونکی‌ها فکر می‌کردند با راه‌اندازی جنگ و تحریم علیه روسیه و سرازیر کردن سلاح و مهمات و مزدور به کمک اوکراین، کار روسیه را تمام می‌کنند و قباله این کشور را به نام خودشان می‌زنند و...! اما، قضیه برعکس شده و روسیه فروش گندم و ارسال نفت و گاز را به اروپا و آمریکا تحریم کرده و غرب را با بحران شدید سوخت و غذا روبه‌رو ساخته است.

گفتم: آلمان از مردم خواسته کمتر حمام بروند و فقط چند نقطه را بشویند! اسپانیا گفته کراوات نزنند که از کولر کمتر استفاده کنند! در آمریکا صف‌های طولانی دریافت غذای مجانی تشکیل شده است! سوئیس به جمع‌آوری هیزم روی آورده، فرانسه زغال‌سنگ جمع می‌کند. قیمت گاز و بنزین در اروپا و آمریکا چند برابر شده است! و...
گفت: برخی از مقامات آمریکایی و سران کشورهای اروپایی به فکر تسلیم اوکراین افتاده‌اند تا قال قضیه کنده شود! یعنی کم کم دارند به حماقت خودشان اعتراف می‌کنند!

گفتم: به یارو گفتند اگر کسی بهت گفت الاغ، بگو حرف مفت نزن! اگر دومی هم گفت، بزن تو دهنش! اگر سومی هم گفت، دیگه معطل نشو، برو یه پالون و افسار برای خودت تهیه کن!
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *