کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

حضور جانسون در پادگان آموزش نظامیان اوکراینی

باشگاه خبرنگاران , 3 مرداد 1401 ساعت 13:11

نخست وزیر انگلیس در یک مرکز آموزش نظامیان اوکراینی حضور یافت.


به گزارش جهان نیوز، "بوریس جانسون" نخست وزیر انگلیس با پوشیدن لباس نظامی از یک مرکز آموزش نظامیان اوکراین در کشورش بازدید کرد.

جانسون با پخش فیلمی از حضورش در یک مرکز آموزش نظامیان اوکراین در انگلیس در صفحه شخصی خود در توئیتر گفت: با حضور خود در اینجا خواستم به شما بگویم که ملت انگلیس از ملت اوکراین در مسیر مبارزه اش حمایت می‌کند. من کاملا مطمئنم که شما می‌توانید پیروز شوید و حتما پیروز خواهید شد.

جانسون ادامه داد: من با ۴۰۰ نیروی اوکراینی که توسط نیرو‌های انگلیسی آموزش می‌بینند، دیدار کردم. آن‌ها پس از آموزش به کشورشان باز می‌گردند تا بجنگند. ما به آموزش این نظامیان تعهد داده ایم. ما به کمک به آن‌ها برای نبودی نیرو‌های پوتین ادامه می‌دهیم و می‌دانم که مردم اوکراین و نیرو‌های مسلح این کشور در نهایت پیروز خواهند شد و ما شجاعت و قهرمانی آن‌ها را خواهیم ستود.

انگلیس که یکی از متحدان کلیدی آمریکا محسوب می شود همگام با واشنگتن اقدام به اعمال تحریم های سنگین علیه روسیه به دلیل جنگ اوکراین کرده است. همچنین لندن یکی از بزرگترین حامیان اروپایی اوکراین برای ارسال تسلیحات و آموزش نظامیان این کشور قلمداد می شود. تاکنون میلیاردها دلار از دارایی های روسیه و الیگارش های این کشور در انگلیس مصادره شده است.


کد مطلب: 807179

آدرس مطلب: https://www.jahannews.com/news/807179/حضور-جانسون-پادگان-آموزش-نظامیان-اوکراینی

جهان نيوز
  https://www.jahannews.com