سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - 16 Aug 2022
 
۰
۵
سردار حاجی زاده:

ماهواره‌بر قائم امسال به فضا پرتاب می‌شود/ ارتباط گیری برخی کشورها با رژیم صهیونیستی را در سکوت مطلق رصد می‌کنیم/ یک قدرت با فاصله زیاد از دیگران هستیم

يکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳
کد مطلب: 807093
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران با اشاره به وضعیت ماهواره نور که در ارتفاع بیش از ۵۰۰ کیلومتری قرار گرفته است، گفت: در سال جاری ماهواره‌بر جدید قائم را به فضا پرتاب می‌کنیم.
ماهواره‌بر قائم امسال به فضا پرتاب می‌شود/ ارتباط گیری برخی کشورها با رژیم صهیونیستی را در سکوت مطلق رصد می‌کنیم/ یک قدرت با فاصله زیاد از دیگران هستیم
به گزارش جهان نيوز، سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه در گفت‌وگو با سیمای جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه پهپاد غزه یکی از هزاران طرح‌های نیروست اظهار داشت: بازخورد دشمن را در این حوزه ببینید و سخنان آن‌ها را دنبال کنید، که آمریکایی‌ها با اشاره به حوزه کوچک پهپادی می‌گویند این بخش برتری هوایی آن‌ها را بعد از ۸۰ سال از بین برده است.
 
وی افزود: آن‌ها می‌گویند حوزه هوا فضا و قدرت پهپادی و موشکی مساله‌ای مهمتر از هسته‌ای است والبته این را هم بدانند در حوزه پدافندی نیز روال کار همین است و به لطف الهی این قدرت امروز در همه حوزه‌ها ایجاد شده است.                                      
 
فرمانده هوا فضای سپاه اضافه کرد: اینکه دشمن به این توانمندی اقرار می‌کند باید عمق مساله را متوجه شوید و بحمداله امروز کشور و نیرو‌های مسلح ما و سپاه جایگاه ارزنده و برتری واقعی دارند و دشمن نیز اعتراف می‌کند که فشار حداکثری شکست مفتضحانه خورد و تحریم‌های فلج کننده شکست خورد و این معضلاتی که دامن آمریکا را گرفته است به خاطر ایران است.        
 
* ارتباط گیری برخی کشورها با رژیم صهیونیستی را در سکوت مطلق رصد می‌کنیم         
 
حاجی زاده همچنین درباره ارتباط گیری برخی کشور‌ها با رژیم صهیونیستی گفت: بعضی‌ها در حال پناه بردن به رژیم صهیونسیتی هستند در حالی که این رژیم یک غده سرطانی است و این‌ها دارند خواسته و یا ناخواسته غده سرطانی را به کشور خودشان منتقل می‌کنند و اگر پرهیز نکنند رژیم صهیونیستی هیچ کمکی به آن‌ها نمی‌کند بلکه این غده سرطانی گریبان آن‌ها را خواهد گرفت و دیر یا زود این‌ها به مشکلات اساسی مبتلا می‌شوند، ولی ما هم در سکوت مطلق در حال رصد این جریان هستیم.                                           
 
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره رهنمود‌های رهبری درباره افزایش توان پهپادی بیان داشت: قدرت پهپادی یک قدرت جدید و تازه متولد شده است و شاخه‌های مختلفی دارد و خیلی از این بخش‌ها اختراع ایرانی است.                

* موشک‌های زمین به هوای پدافندی با پایه پهپادی، اختراع ایرانی است
 
وی ادامه داد: موشک‌های زمین به هوای پدافندی با پایه پهپادی اختراع ایرانی است و از این قبیل موارد زیاد داریم و باید بگویم چه در دقت موشک‌ها چه در حوزه پدافندی و چه راداری و پهپادی ما موفقیت را مرهون اجرای دقیق تدابیر مقام معظم رهبری هستیم.
 
حاجی زاده همچنین گفت: اگر امروز دشمنان از این قدرت نگران شده اند و دعوت به مذاکره می کنند و در کنگره دنبال مصوبه‌ای برای محدود کردن ایران هستند همه این‌ها نتیجه اجرای این تدابیر بوده است و الحمدالله امروز یک قدرت با فاصله زیاد از دیگران هستیم.
 
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به وضعیت ماهواره نور که در ارتفاع بیش از ۵۰۰ کیلومتری قرار گرفته است، گفت: در ادامه در سال جاری ماهواره‌بر جدید قائم را به فضا پرتاب می‌کنیم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


علیرضا قدیری
Iran, Islamic Republic of
خداوند سردار حاجی زاده عزیز ما را در پناه خودش محفوظ بدارد ان شاءالله
Iran, Islamic Republic of
ترسوها همیشه منفی زن هستند !!
Iran, Islamic Republic of
اگر این موشک و صنایع دفاعی نبود چند نسل آینده همانطور که ما به فتحعلی شاه و کسانی که کشور را به باد دادند فحش می دادیم.
Iran, Islamic Republic of
خداقوت سردار
Iran, Islamic Republic of
درد و بلاي سردار حاجي زاده و امثال او يكراست بخورد وسط ملاج دشمنان داخلی و خارجیش