سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - 16 Aug 2022
 
۰

امروز روز موشک است نه فقط گفت‌وگو

يکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲
کد مطلب: 807056
امروز قدرت پهپادی و موشکی ایران تضمین‌کننده امنیت کشور است؛ ای‌ کاش برخی بیدار می‌شدند و می‌فهمیدند امروز روز موشک است نه فقط گفت‌وگو.
امروز روز موشک است نه فقط گفت‌وگو
به گزارش جهان نيوز به نقل از فارس، حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز یکشنبه دوم مرداد پارلمان با اشاره به روز مباهله گفت:کسانی که با دشمن مرزبندی نمی‌کنند یا بجای دفاع منطقی از یک حقیقت از روش‌های احساسی یا غیر قابل دفاع بهره می‌برند، افراد ترسویی که با هیاهوی دشمن دستار سفید بالای سر می‌چرخانند بدون شک از فرهنگ مباهله فاصله دارند.

مسببان وضع موجود به‌جای ژست طلبکاری از مردم عذرخواهی کنند
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: افرادی که به آن طرف پیام ذلت دادند که با تحریم به مردم فشار بیاورید تا حاکمیت تسلیم شود آنان که تمام قد در خدمت اربابان سخنان آنان را واگویه می‌کنند، آنان که بجای ارائه راه‌حل جز حرافی هنر دیگری ندارند، آنها که سالیان سال ادعا می‌کردند ما ژنرال داریم و این چاه ویل را برای کشور حفر کردند، آنان که آتشفشان نقدینگی سرسام‌آور و در نتیجه تورم بی‌نظیر را به جان کشور انداختند، همان‌ها که کشور را با 1500 هزار میلیارد تومان بدهی و فقط 500 هزار میلیارد بدهی اوراق و نقدینگی 4500 میلیارد تومانی تحویل دادند، همان‌ها که قیمت مسکن را 7 برابر کردند و مردم کوچه و بازار را به خاک سیاه نشاندند و اکنون بجای عذرخواهی از ملت ژست طلبکاری دارند بایددر روش‌های خود تجدیدنظر کنند.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از نطق میان دستور خود در مجلس اظهار کرد: بسیاری از افراد مستحق جزء دهک 10 به شمار آمدند که دولت باید تجدیدنظر کند افزایش قیمت‌ها مخصوصا در بخش خوراکی موجب رنج و تعب مردم عزیز شده است، دولت محترم هر چه سریعتر تدبیر کتند.

قدرت پهپادی موشکی جمهوری اسلامی تضمین‌کننده امنیت کشور است
نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز قدرت پهبادی موشکی جمهوری اسلامی تضمین‌کننده امنیت کشور است، ای‌کاش برخی بیدار می‌شدند و می‌فهمیدند که امروز روز موشک است نه فقط گفتگو، هرچند جراحی اقتصادی دولت موجب شد منابع ملت در جیب عده خاص واریز نشود اما واقعیت آن است که در نحوه اجرا با مشکلاتی مواجه هستیم که امید است به زودی مرتفع گردد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *