سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - 4 Oct 2022
 
۰

سجادی: از تصمیم‌ فدراسیون برای مربی حمایت می‌کنیم

يکشنبه ۲۶ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴
کد مطلب: 806397
وزیر ورزش و جوانان گفت: هر تصمیمی که فدراسیون بگیرد وزارت ورزش نیز حمایت می‌کند چه گزینه خارجی و چه ایرانی و هر نوع منابعی که برای حمایت از تیم ملی لازم باشد طبق دستور رئیس جمهور در کنار تیم ملی و فدراسیون فوتبال هستیم.
سجادی: از تصمیم‌ فدراسیون حمایت می‌کنیم
به گزارش جهان نيوز، سید حمیدسجادی وزیر ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران اظهارداشت: هر چهار سال یکبار برای قدردانی و تجدید قوا  دیدار مجدد یک برنامه خانوادگی فرهنگی و ورزشی برای جانبازان و معلولان برگزار می‌شود از فدراسیون جانبازان و معلولین و کمیته  پاراالمپیک تشکر می‌کنم که پیشرو هستند و به اتفاق فدراسیون‌های نابینایان و ... الهام بخش هستند برای ورزشکاران جانباز و معلول و امیدوارم این راه ادامه داشته باشد.

وی با یادی از مرحوم سیامند رحمان ورزشکار وزنه بردار تیم ملی معلولین کشورمان افزود:سیامند یکی از ورزشکاران نام آور و مدال آور کشورمان بود که هر وقت مدال می‌آورد با نفر دوم 50 تا 60 کیلوگرم فاصله داشت؛با کمک همشهریان این ورزشکار نامدار یادمان و آرامگاهی در خور وی ساخته خواهد شد.

سجادی تصریح کرد: 171 نفر مدال آور در این گردهمایی حضور دارند و این جمع یک جمع الهام بخش برای کشور است و امیدوارم این الهام بخشی برای نسل امروز ما جوانان و نوجوانان همانطور که ما ارزش‌هایی را مانند دفاع مقدس داریم؛ در جامعه غیر از ورزشکاران جانباز و معلول ، اثارگران و جانبازانی داریم که یاردگار هشت سال دفاع مقدس و پس از آن در دوران سازندگی نیز حضور داشتند.

وی ادامه داد: بالغ بر 5هزار نفر شهید ورزشکار داریم و حدود 135نفر نیز شهید ورزشکار مدافع حرم داریم که همه این ارزش‌ها در رشته تخصصی ورزش مزین می‌شود به اینکه ورزشکاران ارزشی در ورزش هم فعالیت‌هایی مانند مدال آوری داشتند.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: باید تدابیر ویژه ای داشته باشیم برای جانبازان و معلولین و امیدواریم هر سال بتوانند دور هم جمع شوند و انرژی‌های مثبت ادامه راه قهرمانی و مدال آوری ورزشکاران باشد.

سجادی خاطرنشان کرد: آماده صدور حکم مدیر کلی، سرپرست ورزش و جوانان خراسان رضوی هستیم و مورد حمایت هستند و با تجربه و با سابقه و مشکلی برای حکم مدیرکلی هاشمی وجود ندارد.

وی افزود: امروز قرار بود یک جلسه مشترک بین هیئت مدیره و کمیته فنی برگزار شود اما این اطمینان را به ماجدی دادم که هر تصمیمی که فدراسیون بگیرد وزارت ورزش نیز حمایت می‌کند چه گزینه خارجی و چه ایرانی و هر نوع منابعی که برای حمایت از تیم ملی لازم باشد طبق دستور رئیس جمهور در کنار تیم ملی و فدراسیون فوتبال هستیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: یکی از ابعاد ایران در جام جهانی حضور تیم ملی فوتبال و قرار است به قطر کمک کنیم و همکاری‌های لاز را در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی تعامل داشته باشیم و کمیته و ستاد تشکیل شده است  که مخبر رئیس این ستاد است و دولت دستور داده ‌وزارت ورزش و جوانان در کنار فدراسیون و تیم ملی باشد و از هیچ کمکی دریغ نکند و هیچ مانع ی وجود ندارد و رئیس جمهور دستور دادند هر کاری برای حفظ یکپارچگی و انگیزه تیم ملی و بهترین شرایط روحی و فکری و ذهنی برای ورزشکاران فراهم شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *