جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - 19 Aug 2022
 
۰
۵

خبر مهم سرپرست وزارت کار درباره حقوق بازنشستگان/ متناسب سازی حقوق چگونه انجام می شود؟

پنجشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲
کد مطلب: 805378
در جلسه‌ای که اواخر خرداد ماه با حضور معاون اول رئیس جمهور، برخی اعضای دولت و نمایندگان بازنشستگان برگزار شد، مقرر شد سازمان تامین اجتماعی در حدود اختیارات خود نسبت به پرداخت‌های جبرانی اقدام کند.
خبر مهم درباره حقوق بازنشستگان
به گزارش جهان نيوز، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی آماده پرداخت‌های جبرانی به عنوان متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان است، افزود: میزان افزایش حقوق بازنشستگان به تصویب هیات دولت رسیده و این مصوبه تصمیم شخصی نبوده است.

 محمدهادی زاهدی وفا (سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) گفت: رئیس جمهور، معاون اول و نیز دیگر اعضای دولت همواره مدافع حقوق و منافع اقشار مختلف جامعه هدف این وزارتخانه بوده‌اند و بعضی اظهارنظرها و نقل قول‌های منتسب به ایشان که بعضا در فضای مجازی منتشر می‌شود، صحت ندارد.

وی با تاکید بر اینکه تصمیمات دولت نمی‌تواند بخشی باشد و باید حتما همه جنبه‌های اقتصادی، اجتماعی و جزئیات حقوقی و کارشناسی را لحاظ کرد، گفت: در جلسه‌ای که اواخر خرداد ماه با حضور معاون اول رئیس جمهور، برخی اعضای دولت و نمایندگان بازنشستگان برگزار شد، مقرر شد سازمان تامین اجتماعی در حدود اختیارات خود نسبت به پرداخت های جبرانی به عنوان متناسب‌سازی حقوق اقدام کند.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در این مدت تامین بودجه و اقدامات فنی و نرم افزاری درخصوص جبران این مبالغ صورت گرفته، تاکید کرد: اعضای جلسه و ذینفعان این موضوع را پذیرفته و درباره آن توافق کرده‌اند.
مرجع : همشهری آنلاین
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


بازنشستگان تامین اجتماعی
Iran, Islamic Republic of
بهتر است حق مسلم بازنشستگان ضعیف تامین اجتماعی را بدهید .
بازنشستگان تامین اجتماعی
Iran, Islamic Republic of
دولت باید ( قانون و مصوبه شورای عالی قانون کار ) در مورد : بازنشستگان تامین اجتماعی را اجرا بکند .
م. آزاد
Iran, Islamic Republic of
.....
عباس کاشانی
Iran, Islamic Republic of
مسئله همچنان غامض است.به جز حداقل بگیرها که اضافاتشان اعمال شد و بخشی را دریافت هم کردند به حقوق سایر بازنشستگان چقدر اضافه شد؟ اگر همان 10 درصد است که مشکلی حل نشده است و این قصه سر دراز دارد.......
بازنشستگان تامین اجتماعی
Iran, Islamic Republic of
فقط بگو حقوق بازنشستگان ضعیف تامین اجتماعی را بر اساس قانون مصوب شورای عالی قانون کار 38 /. بدهند .