يکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - 14 Aug 2022
 
۰
۱

استاندار تهران: نباید مسکن ناقص تحویل مردم شود

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳
کد مطلب: 804383
نباید مسکن ناقص تحویل مردم شود؛ هر آنچه در شهر پردیس ارزش افزوده یا تغییر کاربری ایجاد می‌شود باید برای تکمیل پروژه‌های همین شهرستان هزینه شود.
استاندار تهران: نباید مسکن ناقص تحویل مردم شود
به گزارش جهان نيوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ محسن منصوری در جلسه شورای مسکن که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در فرمانداری شهرستان پردیس برگزار شد، با اشاره به سفر فروردین ماه رئیس جمهور به این شهرستان اظهار داشت: دغدغه اصلی رئیس جمهور اتمام پروژه‌های مسکن مهر و  ساخت مسکن ملی بوده  و به طور مستمر پیگیر این موضوع هستند.

وی ادامه داد: بخشی از تعهدات مسکن مهر شهرستان مربوط به وزارت راه و شهرسازی و بخشی بر عهده ما است که در این زمینه وزارت راه باید اعتبارات ملی تخصیص دهد.  

استاندار تهران عنوان کرد: در مورد پردیس توجه به موضوعات فرهنگی و اجتماعی حائز اهمیت است که بخشی مربوط به سرانه‌ها و زیرساخت‌ها و برخی موارد نیز استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی گروه‌های جهادی و مردمی است.

وی ادامه داد: تصفیه خانه پردیس به لحاظ زیست محیطی اهمیت زیادی دارد و باید اجرای آن تسریع شود.

استاندار تهران همچنین در مورد مسکن مهر پردیس  تاکید کرد: نباید مسکن ناقص تحویل مردم شود و پیمانکاران نباید سو استفاده کنند؛ هر آنچه در شهر پردیس ارزش افزوده یا تغییر کاربری ایجاد می شود باید برای تکمیل پروژه‌های همین شهرستان هزینه شود.
منصوری در مورد واگذاری اسناد، تحویل ۲۴ واحد مسکن مربوط به مددجویان کمیته امداد و واگذاری‌ها فازهای مختلف به شهرداری دستورات لازم را صادر کرد.

وی در مورد وضعیت مترو شهرستان پردیس تاکید کرد: استان تهران پروژه‌های نیمه تمام زیادی دارد که اولویت با اتمام این پروژه‌ها است، از اینرو در مورد مترو پردیس باید وضعیت مالی، تجهیز منابع و واگذاری به سرمایه گذار خصوصی یا خارجی مورد بررسی قرار گیرد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
پردیس به سرعت در حال افزایش جمعیت است و بهترین شهر جدید مسکن مهر است...