دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - 27 Jun 2022
 
۰

برنامه و نتایج هفته دوم لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ والیبال +جدول

چهارشنبه ۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳
کد مطلب: 803897
لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ والیبال با حضور مدعیان جهانی در حال برگزاری است.
برنامه و نتایج هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال
به گزارش جهان نيوز، لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ در گروه مردان از ۱۸ خردادماه در حالی برگزار می‌شود که تیم ملی والیبال ایران با ترکیب جوان خود در این رقابت‌ها حضور دارد.

 در گروه مردان ۱۶ تیم برزیل، لهستان، فرانسه، آمریکا، اسلوونی، صربستان، آرژانتین، ایتالیا، کانادا، ژاپن، ایران، چین، آلمان، هلند، بلغارستان و استرالیا در این رقابت‌ها حضور دارند.

این مسابقات در دوم مردادماه با معرفی تیم‌های برتر به پایان خواهد رسید.

حضور بلندقامتان ایران در این رقابت‌ها با سرمربی ایرانی برای نخستین بار اتفاق می‌افتد. پیش از این ایگور کولاکوویچ در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ و ولادیمیر آلکنو در سال ۲۰۲۱ هدایت ایران را در لیگ‌ملت‌ها برعهده داشتند.

ایران در دوره قبلی این رقابت‌ها (لیگ ملت‌های ۲۰۲۱) با هدایت آلکنو روسی نتایج خوبی نگرفت و در آخر در رده دوازهم این رقابت‌ها ایستاد.

*هفته دوم: گروه چهارم در شهر صوفیه بلغارستان
ردیف تیم تاریخ و ساعت برگزاری (به وقت ایران)
۱ ایران ۰ – ۳ بلغارستان سه‌شنبه ۳۱ خرداد (ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه)
۲ ایران – آمریکا پنج‌شنبه دوم تیرماه (ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه)
۳ ایران – برزیل جمعه سوم تیرماه(ساعت ۱۸)
۴ ایران – کانادا شنبه چهارم تیرماه(ساعت ۱۵)

** گروه سه، هفته دوم، میزبان: فیلیپین – کوئزون  
** گروه چهارم، هفته دوم، میزبان: بلغارستان – صوفیه

سه‌شنبه ۳۱ خرداد
گروه سوم:
اسلوونی ۰ – ۳ هلند
آرژانتین ۱ – ۳ ژاپن

گروه چهارم:
استرالیا ۱ – ۳ کانادا
ایران ۰ – ۳ بلغارستان

چهارشنبه یکم تیرماه
گروه سوم:
چین – فرانسه؛ ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه
آلمان – ایتالیا؛ ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:
برزیل – لهستان؛ ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه
صربستان – آمریکا؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

پنج‌شنبه دوم تیرماه
گروه سوم:
فرانسه – هلند؛ ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح
چین – آلمان؛ ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه
آرژانتین – اسلوونی؛ ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:
لهستان – کانادا؛ ساعت ۱۵
صربستان – برزیل؛ ساعت ۱۸
آمریکا – ایران؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

جمعه سوم تیرماه
گروه سوم:
آلمان – هلند؛ ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح
آرژانتین – چین؛ ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه
ژاپن – ایتالیا؛ ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:
صربستان – کانادا؛ ساعت ۱۵
ایران – برزیل؛ ساعت ۱۸
استرالیا – بلغارستان؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

شنبه چهارم تیرماه
گروه سوم:
آرژانتین – هلند؛ ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح
ژاپن – فرانسه؛ ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه
ایتالیا – اسلوونی؛ ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:
کانادا – ایران، ساعت ۱۵
لهستان – استرالیا؛ ساعت ۱۸
آمریکا – بلغارستان؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

یکشنبه پنجم تیرماه
گروه سوم:
آلمان – فرانسه، ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه
ژاپن – اسلوونی؛ ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه
ایتالیا – چین؛ ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:
صربستان – استرالیا؛ ساعت ۱۵
آمریکا – لهستان؛ ساعت ۱۸
بلغارستان – برزیل؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *