پنجشنبه ۹ تير ۱۴۰۱ - 30 Jun 2022
 
۰

بررسی مسائل آبی ۴ استان با حضور مخبر

سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۵
کد مطلب: 803839
مسائل مربوط به مسائل آبی چهار استان خوزستان، چهارمحال بختیاری، اصفهان و یزد در جلساتی جداگانه به ریاست محمد مخبر بررسی شد.
بررسی مسائل آبی ۴ استان با حضور مخبر
به گزارش جهان نيوز، مسائل مربوط به مسائل آبی چهار استان خوزستان، چهارمحال بختیاری، اصفهان و یزد در جلساتی جداگانه به ریاست محمد مخبر بررسی شد.
 
در این جلسات که وزرای نیرو و جهاد کشاورزی و همچنین استانداران ۴ استان و مسئولان ذیربط حضور داشتند چگونگی اجرا و نحوه تامین مالی و اختصاص اعتبارات طرح های کوتاه مدت تعدیل مشکلات آبی این استان ها مورد بحث، بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.
 
در این جلسات تکمیل طرح های آبرسانی تامین آب شرب و احداث ۱۶۵ هزار متر مکعب مخزن در جهت پایداری ذخیره تامین آب شرب استان یزد مورد بررسی قرار گرفت‌.
 
همچنین در راستای افزایش ظرفیت طرح انتقال آب نمک زدایی شده از خلیج فارس به فلات مرکزی مقرر شد، فاز دوم این طرح در ماه های آینده با سرمایه گذاری بخش خصوصی به بهره برداری برسد.
 
در این جلسه گزارشی از تامین آب کشاورزی استان اصفهان در سال زراعی و افزایش ظرفیت تامین و انتقال آب شرب این استان در راستای تامین مطمئن و پایدار آب شرب مراکز جمعیتی شهری و روستایی ارایه شد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *